valorant mobile apk indir apk mod v 2022

1.0.3
VALORANT APK, Riot Games tarafından geliştirilen bir FPS atış oyunudur. Windows işletim sistemine çıktıktan sonra FPS oyun camiasından çokça övgü aldılar. Bu nedenle oyunu mobil platforma taşımaya karar verdiler ve oyunun 2022'de piyasaya çıkması bekleniyor.
Buradan İndirTELEGRAM
4.7/5 Oylar: 6
Geliştirici
apk
Güncellendi
20.04.2022
Boyut
150
Sürüm
1.0.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Bu uygulamayı bildir

Tanım

valorant ,mobile apk, indir ,apk mod ,v 1.0.3 ,2022,

 

VALORANT Mobile’ı tanıtın
arka fon

VALORANT, FPS oyunlarında yeni bir esinti. Riot Games, oyunculara fütüristik bir dünya bağlamında nefes kesici bir atış oyunu getirdi. 2039 yılında Dünya, Radiant adlı gizemli bir maddeyi üreten İlk Işık olarak bilinen bir olay yaşadı. Işıltılı maddeyi birleştirebilen ve mutant yeteneklere sahip olan bazı insanlar var. Bu sırada Kingdom Corporation, Radiant’ın neredeyse sonsuz madencilik olanaklarını buldu ve tek distribütör oldu. Dünya, insan algısından bilime, teknolojiye ve politikaya doğru değişmeye başladı.

valorant mobile apk indir apk mod v 1.0.3 2022

 

Bu olaya yanıt olarak Valorant Protokolü adlı bir yeraltı örgütü oluşturuldu. Brimstone ve Viper, organizasyonun iki kurucu ajanıdır. Mutant yetenekleri olan insanları işe alırlar veya savaşmak için Radiant’ı birleştiren bilimsel ekipman sağlarlar.

Bilinmeyen bir grup tarafından taşınan bazı gizemli paketler, gerçeğin çarpıtılmasına neden olur. Örgüt de bu fenomeni açıklayamadı. Paketi devre dışı bırakırken, garip grubun tıpatıp kendilerine benzeyen insanlar olduğunu keşfettiler. Başka bir deyişle, oyunun ayarı, Spike bloğunun dünya çapında bir trajediye yol açmasını durdurmak için ajanlar ve onların “klon” versiyonları arasındaki bir savaştır.

Oynanış

Oyun, Counter-Striker: Global Offensive ve Overwatch adlı iki oyun arasında mükemmel bir kombinasyon olarak karşılaştırılır. VALORANT 5’e 5 formatında yarışıyor. Temel olarak, oyuncular Saldırganlar ve Savunanlar olmak üzere 2 gruba ayrılır. Saldırganlar fraksiyonunun temel görevi, tüm savunucuları patlatana veya yok edene kadar Spike’ı yerleştirmek ve korumaktır. Savunucular tarafı, düşmanın Spike’ı yerleştirmesini veya saldıran fraksiyonun tamamını yok etmesini önlemek için tam tersi bir göreve sahip olacak.

APK indir  subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**

Bir maç genellikle 13 turdan oluşur. 12. turda iki taraf taraf değiştirir ve 13’e ilk ulaşan kazanır. Rekabetçi mod için, iki takımın skoru 12-12 olduğunda, Uzatma oynamaları gerekir. Oyun, iki takımdan birinin iki sayı farkla önde olmasıyla sona erer.

Ama hepsi buysa, CS:GO’ya çok benziyor. Bu oyunu farklı kılan, farklı beceri setleri ve rolleri olan Ajanlardır. Ve oyuncular, kazanmak için doğru nişan alma becerilerine ve takım arkadaşlarıyla iyi bir takım çalışmasına sahip olmalıdır.

ajanlar

VALORANT’taki karakterlere Şampiyonlar veya Kahramanlar değil, Ajanlar denir. Ajanların tümü, role bağlı olarak farklı becerilere sahiptir. Şu anda oyunda 4 ana role sahip 18 ajan var: Düellocu, Kontrolör, Başlatıcı ve Sentinel.

Düellocu ekibi Jett, Reyna, Phoenix, Raze, Yoru ve yeni ajan Neon’dan oluşuyor. Hepsi, uçma, sörf yapma, yanıp sönme gibi bir giriş avcısı becerilerine sahiptir… Bir Düellocunun görevi, savaşı başlatmak ve bomba alanını tanka almaktır. Bu, bazen bilgi olmadan bombalama sitelerine koşmak gibi “bencil” eylemleri gerektiren bir roldür.
Kontrolör ekibi, Omen, Viper, Brimstone ve Astra’yı içerir. Bunlar, düşman görüşünü bloke etme ve giriş korsanının siteye güvenli bir şekilde girmesine yardımcı olma konusunda yetenekli ajanlardır. Bu pozisyon takımın beyni olarak kabul edilebilir ve tur üzerinde büyük etkisi vardır. Çünkü sadece yanlış dumanı kullanırsanız, büyük olasılıkla düşmanlarınıza kolay bir kazanma turu verecektir.
Başlatıcı ekibi Skye, Sova, Breach ve KAY/O’dan oluşur. Bu grup, ekip için bilgi bulma görevi olan bir keşif birimi olarak kabul edilir. Yetenekleri, düşmanları tespit edebilir veya onları sersemleterek ekibin düşmanları alt etmesini kolaylaştırabilir.
Ceramic Sentinel, Sage, Cypher, Killjoy ve Chamber’a sahiptir. “Gizlileri” yakalamak ve düşmanın bomba yerine acele etmesini önlemek için etkili bir destek birimi olarak kabul edilirler. Saldıran tarafa gelince, çoğu “gizli” pozisyon olacak çünkü takımla, özellikle de Cypher ile giderken becerileri etkili değil.
haritalar

APK indir  PAC-MAN 256 - Endless Maze

VALORANT’ın şu an için sadece 6 haritası var. CS:GO’dan farklı olarak, oynamak istediğiniz haritayı seçemezsiniz, rastgele görünecektir. İlk harita, çok gizli araştırmanın başarısız Radyanit çözümü nedeniyle mekansal olarak bölündüğü Fracture’dır.

Sırada harabeler ve çevresindeki denizle serin bir iklime sahip olan Breeze var. Bu, oyunun en büyük haritasıdır, bu yüzden düşmanlar her yerde olabileceğinden gözünüz arkada olsun. Sırada metalle kaplı Arktik savaş alanı olan Icebox var. Ve diğer bazı haritalar Bind, Ascent ve Haven’dır. En sinir bozucu harita sorulduğunda, bence Breeze, çünkü harita çok büyük ve tüm konumları kontrol etmek zor.

valorant mobile apk indir apk mod v 1.0.3 2022

deri

Oyunun dış görünümüne gelince, geliştiricinin yaratıcılığını çok takdir ediyorum. Sürekli olarak güzel derileri serbest bırakırlar. Silah kaplamalarına sahip olmak için elbette onları satın almak için para harcamanız gerekecek, ancak hepsi ortalama segmentte ve herkes bunlara sahip olabilir.

Riot Games, CS: GO’daki gibi sandığı açmak yerine, oyuncuların Mağaza ve Gece Pazarı ile “şanslarını” kontrol etmelerine izin verecek. Öğeler tamamen rastgele görünür. Dükkan her 24 saatte bir 4 rastgele görünüm verir. Gece Pazarı 2 ayda bir gerçekleşir ve rastgele indirimlerle 6 görünüm verir.

moda

Oyun 5 temel mod içerir: Derecelendirilmemiş, Rekabetçi, Spike Rush, Deathmatch ve Custom. Derecelendirilmemiş ve Rekabetçi modlar temelde aynıdır, 13 raundu ilk kazanan takım kazanır. Ancak, Derecelendirilmemiş, özellikle Uzatma olmadan, pratik yapmanız ve eğlenmeniz için uygun sıralama puanlarını hesaplamaz.

Spike Rush ve Deathmatch, ısınmanız için iki hızlı oyun modudur. Turnuvalar düzenlemek veya arkadaşlarla oynamak için özel mod. Ayrıca bazen Replication, Snowball Fight ve Escalaton gibi alternatif modlar da olacak.alaton.

valorant mobile apk indir apk mod v 1.0.3 2022

grafik

Oyunun çıktığı zamana kıyasla grafikler çok değişti. Karakter yaratma ve beceri efektleri çok daha iyi. Bir anime silahlı çatışma yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Sadece bu da değil, oyunun grafiklerinin süper hafif olması, orta seviye konfigürasyonlara sahip cihazların sorunsuz bir şekilde oynamasını mümkün kılıyor. 10 puanlık bir ölçekte değerlendirmek gerekirse, oyunun grafikleri 7/10’dur.

APK indir  Grow Castle - Tower Defense apk indir 2021**

Android için VALORANT Mobil APK’sını indirin

VALORANT Mobile, PC versiyonundaki başarının ardından gelecek vadeden bir oyun. Bununla da kalmıyor Shroud, Scream, TenZ gibi profesyonel FPS oyuncularını da kendine çekiyor… Ancak Riot Games’in mobil platformda çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. Bu nedenle, en son oyun haberlerini güncellemek için her gün APKMODY’yi ziyaret edin.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

 

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları