Minecraft APK 2023 MOD Mega Menu, Unlocked indir

v.1.19.51.01
APK indirTELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Güncellendi
Dec 12, 2022
Sürüm
v.1.19.51.01
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft APK, 2023 MOD ,Mega Menu, Unlocked indir,

Görünüşe göre Minecraft, günümüz oyuncularına çok da yabancı gelmeyen bir sandbox oyunu. Bu oyun türü, özel oynanışı ile yıllardır her zaman favori olmuştur. Keşfetmeniz için ünlü konumların bulunduğu geniş bir dünya yaratılır ve bu da oyuncuları bağımlı hale getiren faktördür. Sadece bu da değil, hiçbir şey bloklu piksel grafiklerin bu inanılmaz kalitesiyle kıyaslanamaz. Bu başarı nedeniyle Mojiang, oyunu size en üst düzeyde gerçek dünya deneyimi sunmak için yarattı.

Minecraft APK 2023 MOD Mega Menu, Unlocked indir

BÜYÜNÜN SONSUZ DÜNYASINI KEŞFEDİN

Minecraft, günümüz dünya oyun topluluklarında ünlü ve sevilen bir blok oyunudur. Aslında, büyülü sanal alanlara sahip bir açık dünya oyunudur. Oyuna katılmak, yaratıcılığınızı serbest bırakmanız ve her zaman hayalini kurduğunuz dünyaları inşa etmeniz için mükemmel bir deneyim. Oyuncu tarafından dağlık araziler, bataklık göletler ve geniş otlaklar ile yaratılan çeşitli dünyalarda yer almaktadır. Daha da iyisi, oyuncuların sayısız harika geniş dünyayı keşfedebilmesi ve her şeyi kendi yöntemleriyle inşa edebilmesidir.

SINIRSIZ KAYNAKLARLA FARKLI OYUN MODLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyun geliştiricisi, oyunculara diğer birçok oyunun sahip olduğu popüler oyun modlarını sağladı. Yenilikçi oyun modu, oyuncular sınırsız kaynakları oynayabilir ve kullanabilir. İstediğiniz her şeyi inşa etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunu hayatta kalma modunda deneyimlemeye çalışın. Burada dünyayı keşfetmek ve hayatta kalmak, evler inşa etmek ve kendinizi korumak için başka kaynaklar bulmak için maceralara katılmak üzere yola çıkmanız gerekir. Üstelik silah ve zırh üretme modu da tehlikeli çetelerle nasıl savaştığınızdır.

APK indir  Getcontact Premium Apk

Minecraft APK 2023 MOD Mega Menu, Unlocked indir

BU BÜYÜK OYUNDA NELER OLACAK

1.17.20.20 sürümüyle Minecraft, oyunculara harika eğlence anları yaşatmak için düzenli olarak güncellendi ve düzeltildi. Burada, oyuncuların hayalini kurduğunuz gerçek boyutlu inanılmaz eserler inşa etmelerine izin verilir. Sadece bu da değil, oyun dünyayı gerçek hayatta keşfetmenize ve çeşitli yapılar oluşturmak için diğer inşaatçıları kullanmanıza olanak tanır. Öğrendiyseniz, bu oyun esas olarak oyuncuların bu dünyada kendi şaheserlerini yaratabilecekleri artırılmış gerçekliğe odaklanır.

Minecraft APK 2023 MOD Mega Menu, Unlocked indir

YARATICILIĞI DESTEKLEYİN VE HAYAL DÜNYASINI İNŞA EDİN

Oyuna başlarken, bu Minecraft dünyasında madencilik ve kaynak toplama ile yok edilmiş sanal alanlarla karşılaşacaksınız. Ancak, yeni öğeler oluşturmak için bunları tam bloklar oluşturmak üzere birleştirmenize yardımcı olabilirler. Oyun, kendi dünyanızı inşa etmek için koridordaki kötü adam canavarları üretiyor, hayatta kalıyor ve fethediyor. Burada, krallığın ünlü bir şampiyonu olarak istediğiniz kişi olabilirsiniz. Ayrıca ağaçları, kullanılacak odun miktarına ulaşana kadar kesiyorsunuz ve ardından tahtalara geri koyuyorsunuz. Ardından bunları bir zanaat masasına dönüştürün. Oyuncular, daha kullanışlı araçlar oluşturmak için bu tabloları kullanabilir.

Minecraft APK 2023 MOD Mega Menu, Unlocked indir

ARKADAŞLARLA GELİR EĞLENCESI

Minecraft’ı diğer oyunlardan farklı kılan unsur, oyuncuların eğlenceyi arkadaşlarıyla bütünleştirebilmesidir. Bu, oyundan çıktıktan sonra bile yapım aşamasındaki dünyadaki çevrimiçi etkinliklere her zaman eriştiğinizi ve bunları sürdürdüğünü kanıtlıyor. Oyunda aynı anda 10 kişiye kadar oynayabilirsiniz ve davet limitiniz yoktur. Sadece bu da değil, oyuncular ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabıyla 4 arkadaşa kadar oynayabilir. Çok oyunculu oynamak, piyasadaki en yeni topluluk yapımlarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Oradan, yaratıcı sevenlerinizden daha fazla harita ve farklı görünümler edinin.

Minecraft APK 2023 MOD Mega Menu, Unlocked indir

GÜNCELLENEN ÖZEL NOKTALAR

Oyunun sevilmesinin ve şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunu olarak kabul edilmesinin gerçekten birçok nedeni var. Sizi hala bu işin içinde tutacak doğrusal hikayeler veya sabit seviyeler yok. Oyuncular tamamen kendi yaratıcı hikayelerini oluşturuyor ve farklı yolculuklar takip ediyor.

APK indir  Line Apk 13.21.0 Download For Android Latest Version

ANA ÖZELLİKLER
Minecraft’ın seçebileceğiniz dört ana oyun modu vardır: Yaratıcı, Hayatta Kalma, Zorlu ve Macera. Bu kadar büyüleyici ve popüler bir platform olmasının ana nedenlerinden biri, her modun kendi oyun öğelerine ve dinamiklerine sahip olmasıdır.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunucularda binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından yönetilen devasa dünyaları keşfedin, yenilikçi mini oyunlarda rekabet edin ve lobilerde yeni arkadaşlar edinin!
Dört kişiye kadar ücretsiz bir Xbox Live hesabıyla çevrimiçi çok oyunculu oynayın.
Eklentiler, satın alınabilecek isteğe bağlı ekstralardır. Ücretsiz Eklentiler, deneyiminizi daha da kişiselleştirmenize olanak tanır! Daha teknoloji meraklısıysanız, ek kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışlarda ince ayar yapabilirsiniz.
Slash komutları – Malları dağıtarak, düşmanları çağırarak, günün saatini değiştirerek ve daha fazlasını yaparak oyunun çalışma şeklini değiştirin.
Piyasadaki en yeni topluluk yapıtlarını keşfedin! En sevdiğiniz sanatçıların benzersiz haritalarını, görünümlerini ve doku paketlerini edinin.
Minecraft v1.19.70.20 MOD APK (Mega Menü, Kilitsiz) İndir

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları