Age of History II apk indir 2021**

TELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 24,245
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Age of History II ,apk, indir 2021**,

Age of History II, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor büyük bir strateji savaş oyunudur. Amacın, askeri taktikler ve kurnaz diplomasini kullanarak dünyayı birleştirmek ya da fethetmek.

Dünyayaya kan mı kusturacaksın yoksa önünde diz mi çöktüreceksin? Seçim senin…

Tarihe Yaklaşım
Age of History II, Medeniyetler Çağı’ndan başlayarak tüm insanlık tarihi boyunca, çağdan çağa, geleceğe uzanıyor.

Tarihsel Büyük Sefer
En büyük imparatorluktan en küçük kabileye kadar birçok medeniyetle oyna ve binlerce yıl boyunca medeniyetin şafağından insanlığın geleceğine kadar uzanan bir seferde halkını zafere taşı.

Ana Özellikler
Tarihi sınırlarla birlikle dünyanın detaylı bir haritasıMedeniyetler arasında daha derin bir diplomatik sistem

Age of History II apk indir 2021**
Barış anlaşmaları
Devrimler
Oyun içi editörlerleri kullanarak kendi tarihinizi oluşturun
Hotseat ile, senaryodaki medeniyet sayısınca oyuncuyla oynayın!

Arazi türleri
Daha ayrıntılı popülasyonların çeşitliliği
Oyun sonu zaman geçişleri

Kendi dünyanı yap ve oyna!
Senaryo Editörü ile, kendi tarihsel senaryoları veya alternatif tarih senaryoları oluşturarak bunları toplulukla paylaşın!Medeniyet oluşturucu
Bayrak yapımı
Çorak arazi editörü

Oy Ver post
APK indir  clash royale apk android apk indir 2021**

Görüntüler

ETİKETLER

4 yorum "Age of History II apk indir 2021**"

 1. B. Y. diyorki:

  Çok iyi bir oyun. öneririm. Fakat oyunda bazı hatalar var. Mesela örnek:Bir Senaryo Yapıyorsun. Birden senaryoda bir ülkeye bir bölgeyi veremiyorsun. Ardından Eyaletleri Ata kısmında o bölgeye tıkladığında Neutal diye bir ülke çıkıyor.Ama aslında orası kimsenin sahip olmadığı bir yer. Ardından senaryoyu kapatıp Ana menüye çıktığında epilepsi krizine neden olabilecek çok hızlı yanıp sönen ışıklar beliriyor. Bu problemi çözmeyi biliyorsanız lütfen benim yorumuma cevap verin.

 2. Emir Enis Töre diyorki:

  Oldukça iyi bir stratateji oyunu,ancak ilişkiler çok saçma(lite sürümündede böyle gibi)Rusya ile Amerika’nın ilişkileri iyi ancak Çin ile berbat,o kadar kötü ki senaryoda Çin ve Rusya savaş yapıyor,ve savaşta olduğun ülkenin başkentini alınca ülke saf dışı kalsın,ve uçaklar gemiler tanklar vs. getirilsin,onun dışında bir sorun yok herşey mükemmel

 3. Ergin Efe YILDIZ diyorki:

  Oyun sürükleyici ancak, oyun bazı zamanlar tur geçişinde kapanıyor ve geriye yatıyor. Yapılanları tekrar yapmak gerekiyor. Buda oyun zevkini azaltıyor. Bu sorun olmasa muhteşem bir oyun. Kayıt ettiğiniz yer de geriye gidiyor artık oyunda kayıt sorunu var.

 4. Melih Boz diyorki:

  Para verdim fakat oyun buglardan oynanmıyor. 1400 tur geçtim bir süre sonra ilişkiler ne artmaya ne azalmaya başladı. Zaten olay ordan sonra başlıyor. Asilere savaş açıyorum saldırıyorum fakat askerlerim onların askeri oluyor bir anda? 30 askeri olan asiler ne hikmetse 15000 askere çıkıyor. Şu buglar yüzünden 3. Defa başlıyorum ve cidden eski eğlencesini vermiyor. Yenilik getirmektense şu bugları düzeltmeye yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciAge of History II