Ocean is home island live simulator apk indir 2021**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ocean is home island, live, simulator ,apk indir, 2021**,

Ocean Is Home Island Life Simulator v0.630 PARA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Birdy Dog firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz adada evinizi inşa etmek, yeni bölgeleri keşfetmek ve görevleri tamamlamaktır. Ocean Is Home Island Life Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı

MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, birçok eşyaya ve ekipmana sahip olabilirsiniz.

Ocean is home island live simulator apk indir 2021**
Ocean is home island, live, simulator ,apk indir, 2021**,

Farklı ekipmanlar, geniş ada ortamı, araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Ocean Is Home Island Life Simulator v0.630 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır.

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ocean Is Home Island Life Simulator Play Store’da 22.000’den fazla indirilmiştir.

Oy Ver post
APK indir  Farming Simulator 22 Apk Android full apk indir 2021**

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Geliştiriciapk