Samsung Galaxy A53 5G’nin tasarımı ortaya çıktı

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Samsung Galaxy A53 5G’nin tasarımı ortaya çıktı

Samsung Galaxy A53

Orta segmentte argümanlı birkaç markadan biri olan Samsung, “A” ve “M” serisinden elde ettiği gelirden bir oldukça mutlu. Son yıllarda orta ve giriş düzey telefonları yüklü olarak bu iki seriye konumlandıran üretici, fiyat siyasetinin da başarısıyla milyonlarca kullanıcıyı kendine çekti. Yeniden bu seviyede bir telefon tanıtmaya hazırlanan şirket, Mart ayında duyurduğu Galaxy A52 5G’nin geliştirilmiş versiyonunu yakın vakitte pazara sunacak. İşte Samsung Galaxy A53 5G’nin ortaya çıkan ayrıntıları.

Yeni Galaxy A53 5G üzerinde çalışmalar yapan Samsung, birkaç ay içinde telefonu orta segmente kazandırabilir. Ortaya çıkan render imgeleri ise hakkında kâfi bilgiler edinemediğimiz aygıtın tasarımsal ayrıntılarını gün yüzüne çıkarmış durumda.

Samsung Galaxy A53 5G işte bu türlü gözükecek

Mart ayında tanıtılan Galaxy A52 5G’nin tasarım lisanından ayrılmayacak olan Galaxy A53 5G, art tarafta dört adet kamerayla kullanıcıların karşısına çıkacak. Aygıttaki kameralar bir evvelki modelde olduğu üzere sol üst köşeye 3+1 halinde sıralanacak. Yan taraftaki kameranın altında tekli flaş bulunacak.

Ön tarafa geçtiğimizde ise kenarlarda segment itibariyle ince sayılabilecek çerçeveler yer alacak. Alt taraftaki çene öbür çerçevelere nazaran biraz daha kalın olurken, delikli ekran yapısı Samsung Galaxy A53 5G’de karşımıza çıkacak.

Renk tarafına geldiğimizde, ortaya çıkan render manzaraları yeni orta segment modelin dört farklı renk seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. Bu renk seçenekleri siyah, beyaz, mavi ve turuncu olurken teknik ayrıntılar hayli kâfi gözüküyor. Ortaya çıkan bilgiler, Samsung Galaxy A53 5G’nin 120Hz yenileme suratına sahip AMOLED bir ekranla birlikte geleceği tarafında.

Art taraftaki kamera 64 Megapiksel çözünürlükte çekimler gerçekleştirecek. Son olarak bu model, Galaxy A52 5G üzere yılın birinci çeyreğinde resmiyet kazanacak. Ortaya atılan beklenen tanıtım tarihi ise Mart 2022. Bunların dışında şimdi bilinmezliğini koruyana Galaxy A53 5G, fiyat tarafında başarılı olursa ülkemizde de beğenilebilir.

APK indir  Dünyanın birinci USB-C’li iPhone’u satıldı: İşte fiyatı!

Pekala siz orta segmentte hangi üreticiyi başarılı buluyorsunuz? Bu telefon ülkemize gelirse tercihleriniz ortasında yer alır mı? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

Oy Ver post

ETİKETLER

Hakkında bir yorum "Samsung Galaxy A53 5G’nin tasarımı ortaya çıktı"

  1. Geri bildirim: Tesla Semi ne vakit yollarda olacak? Pepsi açıkladı 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları