Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk indir android

4.21
Gerçek zamanlı olarak 3D First Person Shooter.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 3,762,653
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Special ,Forces ,Group 2, Para ,Hileli Mod, Apk indir, android,

FPS veya Birinci Şahıs Nişancılar, yalnızca mobil oyunlarda değil, genel olarak oyun dünyasında son derece popüledir. Geriye bakarsanız, o zamanlar ve hatta şimdiye kadar oldukça popüler olan Counter-Strike gibi oyunları muhtemelen hatırlarsınız. Günümüzde, mobil cihazlar için yapılmış sayısız FPS oyunu var. Ama çoğu çöp.

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk indir android

Ama Özel Kuvvetler Grubu 2 değil. Bu oyun ForgeGames tarafından geliştirildi ve yalnızca Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirmeye ulaştı! Bu oyunu bu kadar özel yapan şey, birçok kişi tarafından sevilen Counter-Strike’a benzemesidir. Ancak sadece bu değil, bu oyunun sunduğu ve diğerlerinde bulunmayan birçok özellik var. Zafere giden yolu vurmaya hazırlanın! Daha fazlasını öğrenmek için aşağıyı okuyun!

Özel Kuvvetler Grubu 2 nedir?

FPS denilince aklınıza Fortnite, PUBG, Call of Duty Mobile gibi oyunlar gelebilir. Seni suçlayamayız! Ne de olsa bunlar şu anda en popüler atış oyunlarından bazıları ve milyonlarca oyuncu bunları her gün oynuyor. Ama orada bazı gizli mücevherler olduğunu biliyor muydunuz?

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk indir android

Örnek olarak Özel Kuvvetler Grubu 2’yi alın. Bu oyun birçok kez indirildi ancak diğerleri kadar popüler değil. Ancak bu, bu oyunun iyi olmadığı anlamına gelmez. Aslında Counter-Strike’a o kadar çok benziyor ki, muhtemelen birçok kişinin bu oyunu indirmesinin başlıca nedeni bu. Ancak bu oyunda yapabileceğiniz daha birçok şey var. Öğrenmek için aşağıyı okuyun!

Reklamcılık

Özel Kuvvetler Grubu 2’nin Özellikleri

Özel Kuvvetler Grubu 2, tipik FPS oyununuz değil. Bir FPS oyunundan beklediğiniz her şeye ve daha fazlasına sahip! İşte özellikleri:

APK indir  Vegas Gangsteri - mafia oyunu 7.0.1a

Oyun modları – Special Forces Group 2, keyfini çıkarmanız için birden fazla oyun modu içerir. Tek oyuncu, bir haritaya dağılmış botlarla savaşabileceğiniz zamandır. Ardından Klasik Diriliş, Bayrağı Yakala, Zombi Modu, Bomba Modu, Bıçaklar, Ölüm Maçı, Silah Yarışı ve Keskin Nişancı modu var. Bunların hepsi gerçek zamanlı olarak gerçek insanlara karşı savaşabileceğiniz çok oyunculu modlardır! Takım başına genellikle 8 oyuncu vardır ve hedeflere bağlı olarak birbirinizle savaşacaksınız. Ama bir şey açık, düşmanları yok etmek için silahlarınızı kullanmanız gerekiyor!

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk indir android

Epic Gameplay – Special Forces Group 2’nin oynanışı birçok yönden Counter-Strike’a benziyor. Oyunun eski nesline benziyor ama çok daha fazlasını sunuyor. Örneğin, aşağı atladığınızda, Matrix’teki gibi kısa bir an için zaman yavaşlayacaktır. Bu pencerede düşmanlarınıza karşı avantajınız var, bu yüzden onları anında öldürmeniz gerekiyor!

Reklamcılık

3D Grafikler – Özel Kuvvetler Grubu 2’nin 3D grafikleri de Counter-Strike oyunlarını andırıyor. Geliştiriciler, cep telefonlarında oynanabilen bir FPS oyunu oluşturmakla iyi bir iş çıkardılar, ancak diğerleri yapamadı. Bu tek başına bu oyunu çok etkileyici kılıyor.

Kolay kontroller – Bu bir FPS oyunu olmasına rağmen, kontroller mobil oyunlara uyacak şekilde optimize edilmiştir. Ekranın sol tarafında sanal ped ve sağda ateş butonunu bulacaksınız. Ardından, ekrana dağılmış diğer düğmeleri de bulabilirsiniz. Bu düğmeleri cihazınıza ve oyun tarzınıza uyacak şekilde daha da özelleştirebilirsiniz.

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk indir android

Silahlar – Özel Kuvvetler Grubu 2’de kullanabileceğiniz çok sayıda silah vardır. Tabanca, av tüfeği, hafif makineli tüfek, tüfek, keskin nişancı tüfeği, makineli tüfek, el bombası, kurşun geçirmez yelek vb. Bunları ayrıca 134 silah görünümü kullanarak daha da özelleştirebilirsiniz.

Özel Kuvvetler Grubu 2 Mod Menüsü – Tüm görünümlerin kilidi açıldı + Sınırsız para

Special Forces Group 2, Counter-Strike anılarını geri getirecek destansı bir FPS oyunudur. Tüm silahların ve görünümlerin kilidini açmak için şimdi sınırsız para modunu indirin!

APK indir  Traffic Tour Car mod apk hileli indir 2022** 1.9.3

Gerçek zamanlı olarak 3D First Person Shooter.
-Tek oyuncu (botlu)
-Çok Oyunculu Çevrimiçi ve Wifi yönlendirici.
-9 oyun modu (Klasik, Diriliş, Bayrağı Yakala, Zombi Modu, Bomba Modu, Bıçaklar, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Keskin Nişancı)
-Silah Görünümleri (134 adet)
-8 Karakter takım başına
-30+ Harita
-9 Tabanca
-4 av tüfeği
-6 Makineli tüfekler
-12 tüfek
-5 Keskin Nişancı Tüfeği Şişesi
-3 Makineli Tüfek
-3 El Bombası
-3 Kurşun geçirmez yelek
-10 Dil(English,Русский,Espanol,Deutsch,Francais,日本人,中国,Türk, Português, Endonezya)

AppStore:https://itunes.apple.com/us/app/special-forces-group-2/id1158672336
Facebook:https://www.facebook.com/ForgeGames-147566088986482/
VK:https://vk.com/forgegamesgroup

Şu anda 4.21 sürümünü sunuyoruz. Bu bizim en son, en optimize edilmiş versiyonumuzdur. Birçok farklı cihaz için uygundur. Google Play Store’dan veya barındırdığımız diğer sürümlerden doğrudan apk indirin. Ayrıca, kayıt olmadan ve giriş yapmanıza gerek kalmadan indirebilirsiniz.

Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, Motorola, LG, Google, OnePlus, Sony, Tablet için 2000’den fazla mevcut cihaza sahibiz. cihaz.

Google App Store’da cihazınızın yan tarafında herhangi bir ülke kısıtlaması veya herhangi bir kısıtlama varsa kullanışlı olabilir.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Talking Tom Hero Dash – Run Game apk indir 2021 ucretsiz indir

Talking Tom Hero Dash – Run Game apk indir 2021 ucretsiz indir

Oy Ver post

Yenilikler

Improved stability

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciForgeGames
Güncellendi27 Oca 2021
Sürüm4.21
GereksinimlerVaries with device
Google Playden İndir Google Play