Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023**

2.23.0
40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta!
APK indirTELEGRAM
4.6/5 Oylar: 15,636,681
Geliştirici
NEKKI
Güncellendi
27 Eki 2022
Sürüm
2.23.0
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Shadow Fight 2 ,apk mod ,indir ,ucretsiz oyna ,2023**,

Shadow Fight 2’de son derece ateşli bir aksiyon savaşı yaşanıyor, ziyaret etmenizi ve keşfetmenizi bekliyor. Burası, bölgenizi işgal edecek, canınızı alacak patronlarla dolu. Yaşam tehlikesi ve onur tehdidiyle karşı karşıya kaldığınızda, en gelişmiş silah sistemini keskinleştirmenin yanı sıra güçleri seferber etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu bire bir savaşı kazanmanız için doğru el onlar.

Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023**

HİKAYE KONUSU

Güçlü bir savaşçı olan Shadow, ailesinin geleneklerine karşı geldi ve Gates of Shadows’u açtı. Hatasını anladı ama çok geçti. Kapıların içindeki İblisler serbest kalır ve Gölge gözden kaybolur. Gölge Kapılarını kapatmak ve karanlığı uzak tutmak istiyorsa, Gölge tüm iblisleri yenmeli ve Şeytan Mühürlerini almalıdır. Shadow, amacına ulaşmasına yardımcı olan birçok müttefikin yanı sıra onu dövüşe davet eden rakiplerle tanışır.

Shadow, Gates’i kapattıktan sonra arkadaşı May içeri alınırken çok daha korkunç bir şeyin içine çekilir. Shadow, Gates of Shadows’u yeniden açarak onların başka bir boyuta açılan bir portal olduğunu ortaya çıkarır. Ve şimdi Titan, süper güçlü cyborg uzaylı ordusuyla Shadow’un dünyasına saldırmaya hazırlanıyor. Onu sadece Gölge durdurabilir.

YENİ GÖRÜNTÜ SİSTEMİ İLE ÖZELLİKLER

Shadow Fight 2, içeriği, çekici ve anlamlı konusu ve animasyonlu görüntü sistemi sayesinde oyuncuların ilgisini çekiyor. Tamamen yeni animasyon teknolojisinin uygulanması sayesinde oyun, savaş alanındaki en gerçekçi atmosferi yeniden yaratıyor. Ünlü bir aksiyon filminin en güzel sahnelerine dalmış gibi hissediyorsunuz. Oyuncunun ayaklarını sonuna kadar tutan şey budur.

APK indir  Truckers of Europe 3 Apk Para Hileli Mod İndir 2023**

Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023**

YAZ ETKİNLİKLERİNİ BEKLEYİN

Son güncelleme ile Shadow Fight 2, oyunculara yaz adlı yeni bir etkinlik getiriyor. Sizinle dünyayı güneşle yok etmek isteyen biri arasında savaşın başlayacağını umuyorlar. O kişi burayı ateşli bir çöle çevirmeyi planlıyor ve arzuluyor. Yaz bittiğinde, serin sonbaharı karşılamaya hazırlanın ama güneş gitmek istemez ve dünya o ateşli kucaklamadan ayrılır. Onları yenip dünyayı kurtarabilir misin?

Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023**

EŞSİZ KOLEKSİYONA EKLEMEK İÇİN ETKİNLİK YÜKSELTME

Sadece bu değil, aynı zamanda benzersiz paralara sahip olma fırsatınız da var. Özeldirler çünkü önemli olay baskınlarını kazanmanın yanı sıra görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Olaylar ne kadar büyük olursa, o kadar çok para alırsınız ama tehlike de daha yakındır. Bu nedenle dikkatli olun ve sahip olduğunuz silah sayısına uygun etkinlikler seçin! Bu madeni parayı, benzersiz koleksiyonunuza ekleyerek değerli öğeler satın almak için kullanacaksınız.

Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023**

SAVAŞA GİRMEDEN ÖNCE TAM EKİPMAN

Yoğun savaşlarda sizi etkili bir şekilde destekleyen Shadow Fight 2’nin size sağladığı ekipmanlardan bahsetmeden geçmek mümkün değil. Her şeyden önce, epik kılıçlar, nunchaku gibi sayısız yüksek hasarlı silah var … Bununla da kalmıyor çünkü düşmanlara saldırmanın yanı sıra, onların saldırılarına karşı kendinizi korumak da rol oynuyor. Bu nedenle nadir zırh setleri doğdu ve savaş meydanlarında kahramanlara giydirildi.

BÜYÜNÜN GÜCÜ

Bir dizi büyülü dövüş sanatları görünümüyle kozunuz sona erdi. Olağanüstü büyülü güçle, binlerce canavar ve hayalet düşmek zorunda kaldı, vücut yeryüzünde bir iz bile yok oldu. Bu sahneler, unutulmaz deneyimler yaratmak için kılıç oynama sahnelerine paralel olarak bir bilim kurgu filmini yeniden canlandırmak gibidir.

Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023**

ŞEYTANIN ALT DÜNYASINA DALIŞ

Shadow Fight 2, birçok dünyada ardışık bir yolculukla bir yeraltı dünyası olarak bilinir. Spesifik olarak, artık bu aksiyon savaşında iblislerle dolu 6 dünyaya dalmış durumdasınız. Son derece karanlık, korkutucu patron savaşında arkadaşlarınızla rekabet etmek için her şey sizin tarafınızdan keşfedilecek ve çözülecektir. Yolculuk boyunca daha fazla yeni silahınız, yeni arkadaşlarınız olacak ve alınan kan miktarı artacaktır. Spesifik olarak, sürükleyici, ilgi çekici bir hikayeye sahip, dolu, adrenalinle dolu bir savaş RPG’si.

APK indir  iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**

ANA ÖZELLİKLER

Tamamen yeni bir animasyon tekniğiyle inanılmaz derecede gerçekçi bir şekilde tasvir edilen muhteşem savaş anlarına kendinizi kaptırın.
Yalnızca dokunmatik ekranlı cihazlar için oluşturulmuş yepyeni bir savaş arayüzü kullanarak, lezzetli ve basit kontrollerle rakiplerinize zarar verebilirsiniz.

“Yeraltı Dünyası”na yükselin ve korkunç canavarları alt etmek için arkadaşlarınızla takım kurun!
Zengin ve ilginç bir olay örgüsüne sahip bu aksiyon dolu, adrenalin yüklü savaş RPG’sinde, korkunç iblislerle dolu altı farklı dünyada seyahat edecek ve aralarında savaşacaksınız.

Dövüşçünüzün silahlarını ve yeteneklerini efsanevi kılıçlar, nunchacku, zırh setleri, büyülü güçler ve mağazadaki diğer öğelerle özelleştirin.
Shadow Fight 2 v2.23.0 MOD APK (Menü, Sınırsız Tümü, Maksimum Seviye) İndir

40 milyon kullanıcıya ulaşan ünlü Facebook oyununun devamı

Shadow Fight 2, RPG ve klasik Dövüşün heyecan verici bir karışımıdır. Bu oyun, karakterinizi sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve düzinelerce gerçekçi animasyonlu Dövüş Sanatları tekniği içerir! Düşmanlarınızı ezin, iblis patronları küçük düşürün ve Gate of Shadows’u kapatan kişi olun. Zafere giden yolda tekme atmak, yumruk atmak, zıplamak ve biçmek için gerekenlere sahip misin? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var.

– Bir oyuncu tarafından şaşırtıcı derecede gerçeğe yakın ayrıntılarla işlenen destansı savaş sahnelerine dalın
tamamen yeni animasyon sistemi.

– Yepyeni bir oyun sayesinde, nefis sezgisel kontrollerle düşmanlarınızı mahvedin.
özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış dövüş arayüzü.

– “Yeraltı Dünyası”na girin ve korkunç patronlara karşı arkadaşlarınızla savaşın!

– Bu aksiyonda tehditkar iblislerle dolu altı farklı dünyada yolculuk edin-
sürükleyici, ilgi çekici bir hikayeye sahip, dolu, adrenalinle dolu savaş RPG’si.

– Dövüşçünüzü destansı kılıçlar, nunchacku, zırh takımları, büyülü güçlerle özelleştirin,
ve dahası.

APK indir  DraStic DS Emulator MOD APK (Many Feature) vr2.6.0.4a

Shadow Fight 2. Savaş başlasın!

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Oy Ver post

Yenilikler

* Gizemli yabancı, kahramanlarımızı kendisinin onların yaratıcısı olduğuna ve şu ana kadar yaşadıkları tüm maceraların bozuk bir zihnin hayali olduğuna ikna etmek için Shadow Fight 2 dünyasını ele geçirdi.
* Cadılar Bayramı için yeni etkinlikler!
* Yeni boss. Etkinlik bitmeden onunla dövüş!
* Yeni Battle Pass. Günlük görevleri tamamla, etkinlik akınında puan kazan ve ödüller al!
* Efsanevi tılsım setini gösteren pencere değiştirildi.
* Karcer'ın beceri etkisi düzeltildi.
* Teknik düzeltmeler.

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları