MOD

Super Sus (Unlimited Money)

v1.54.13
Çok oyunculu sosyal çıkarım oyunu Super Sus'a hoş geldiniz! Uzay geminizi görevi sabote etmeye ve gemideki herkesi ortadan kaldırmaya kararlı kurnaz Impostor'lardan korumak için stratejiler geliştirirken küresel oyuncularla yoğun bir oyun oynayın!
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 660,838
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çok oyunculu sosyal çıkarım oyunu Super Sus'a hoş geldiniz! Uzay geminizi görevi sabote etmeye ve gemideki herkesi ortadan kaldırmaya kararlı kurnaz Impostor'lardan korumak için stratejiler geliştirirken küresel oyuncularla yoğun bir oyun oynayın!

ENTRIGUE VE STRATEJİYİ DENEYİMLEYİN
– Bir Uzay Mürettebatı olarak oynayın: Tüm görevleri tamamlayarak veya sahtekarları akıllıca belirleyip oylayarak zafere ulaşın.
– Bir Impostor olarak oynayın: Gizli imhalar gerçekleştirin ve Uzay Mürettebatı arasında anlaşmazlık yaratmak için stratejik sabotajlar yapın.
– Tarafsız olarak oynayın: Her tarafsız rol benzersiz hedeflerle birlikte gelir. Zaferinizi ilan etmek için bu rollerde ustalaşın.
– Takım Çalışması Önemlidir: Kritik görevleri tamamlamak ve uzay geminizin güvenliğini sağlamak için takım arkadaşlarınızla yakın çalışın. Güveni koruyacak mısın yoksa ihanet kaosa mı yol açacak?

EĞLENCE İÇİN PARTİ
– İkili ve Ekip Modları: Arkadaşlarınızla ve ailenizle oynamak için mükemmeldir. Takım kurun, strateji belirleyin, çıkarım yapın ve oyunun tadını birlikte çıkarın.
– Özel Kurallara Sahip Özel Odalar: Kendi oyun kurallarınızı belirleyerek ve arkadaşlarınızı ve ailenizi katılmaya davet ederek kontrolü elinize alın.

FARKLI MODLAR:
– Kolezyum: Bu nihai hayatta kalma mücadelesinde ayakta kalan son kişi olmak için savaşın.
– Saklambaç: Bu heyecan verici kaçma mücadelesinde görevleri tamamlayın ve avcılardan kaçın.
– Sevgili Modu: Sevgilinizle birlikte hayatta kalın ve zaferi garantilemek için zorlukları birlikte aşın.
– Daha Fazlası: Keşfetmeniz için daha fazla mod sizi bekliyor.

OYUNUNUZU ÖZELLEŞTİRİN:
– Rolünüzü Yükseltin: Özel İfadeler, Aksiyon Efektleri, Moda kıyafetleri ve daha fazlasıyla rollerinizi geliştirin. Eşsiz tarzınızla öne çıkın!

BİZİMLE BAĞLI KALIN
– Canlı topluluğumuza katılın: Bizi Facebook, Twitter, YouTube, TikTok, Discord ve Instagram'da "Super Sus" başlığı altında takip edin.
– Daha Fazlasını Keşfedin: Daha fazla bilgi, güncelleme ve etkinlik için https://www.supersus.io adresindeki resmi web sitemizi ziyaret edin!

Oy Ver post

Yenilikler

● New Surprise Chest
● Role Skin System
● Role Upgrade: Super Roles

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciPIProductions
Yayınlandığı tarih29 Kas 2021
Güncellendi13 Haz 2024
Boyut145.31 MB
Sürümv1.54.13
Gereksinimler5.0
İndirilenler50.000.000+
Google Playden İndir Google Play