ppsspp gold apk indir mod hileli 2022**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 22,496
Bu uygulamayı bildir

Tanım

ppsspp gold, apk indir, mod hileli ,2022**,

2000’li yıllardan beri internet pek popüler olmadığı için oyunlar şimdiki kadar çeşitli değil. Çoğunlukla eğlence alanındaki kutulara ve PS’ye entegre edilmiştir. PSP bu alandaki öncü cihazlardan biridir. Sony piyasaya çıktığında ilk haftada milyonlarca ürün sattı. Bugün hala popülerler, ancak elverişsiz çünkü onu her yere taşımak zorundayız. Cep telefonlarına PSP emülatörü entegre etme fikri ortaya atıldı ve kısa sürede kullanıcılara ulaştı. PPSSPP Altın tam olarak demek istediğim. Bu emülatörün ne olduğunu öğrenelim!

Android için en iyi PSP emülatörü

ppsspp gold, apk indir, mod hileli ,2022**,

PPSSPP Gold, Sony’nin PSP’sinde şimdiye kadar yayınlanan oyunların çoğunu çalıştırabilir. Bu uygulama Konsolu yeniden düzenlemektedir, başlatmak ve işlemek için cihazınızdaki çipi kullanarak önemli bir performans elde etmelisiniz. Zayıf cihazlar bile sorunsuz bir deneyim yaşar. Neden iddiada bulunabilirim? Bunun nedeni, PPSSPP Gold’un en uygun yapılandırmayı kurabilmeniz için bir yükleyiciyi desteklemesidir.

Gecikmeli bir oyun, görüntünün oluşturulamamasından kaynaklanabilir. Hızı artırmak, blok aktarımını simüle etme seçeneğini kapatmak, efektler ve daha iyi çalışması için çözünürlüğü azaltmak için önbelleğe alma ile birlikte oluşturma modunu açabilirsiniz.

ppsspp gold, apk indir, mod hileli ,2022**,

Kontrolöre gelince, D-pad düğmeleri yukarı/aşağı/sol/sağ, bir Analog düğmesi, iki sol, sağ omuz düğmesi ve X, O, kare ve üçgen düğmeleri dahil olmak üzere PSP’nin sahip olduğu tüm işlevsel düğmeleri görebilirsiniz. . Ekranın alt kısmında bulunurlar. Ayrıca, istediğiniz kombinasyonu oluşturmak için tuşları gizlemek, taşımak veya ayarlamak için özelleştirebilirsiniz.

Oyun mağazası sağlamak

Bu uygulamayı indirirken tamamen boş oluyor ve hiç oyun içermiyor. Gördüğünüz gibi, ana sayfa hafızanızdaki bir sürü dosya listesidir, onu atlayın ve mağazaya erişmek için Homebrew And Demo sekmesine gidin. Orada Cave Story, Battlegrounds 3, Mega Drops veya Attack of the Mutants gibi birçok oyun göreceksiniz. Tüm efsane oyunlar Sony cihazlarda mı?

APK indir  Vegas Gangsteri - mafia oyunu
ppsspp gold, apk indir, mod hileli ,2022**,

Ama fazla değil, sadece kısmı bu çünkü Henrik Rydgård sadece en popüler versiyonlardan bazılarını saklıyor. PSP oyun dosyalarını harici bir kaynaktan indirebileceğiniz ve ardından bunları /PSP/GAME klasörünün yoluna koyabileceğiniz talimatlar sağlar. Bu durumda, zaten .ISO veya .CSO biçiminde değilse, biçimi manuel olarak değiştirmeniz gerekecektir. Genel olarak, bu oldukça basittir ve oyun listenize eklemek için uygulama tarafından kolayca algılanırlar.

Tarihleri ​​kaydet

Gerçek bir PSP gibi, PPSSPP Gold da oyuncunun deneyimini işaretlemek için veri kaydetmeyi destekler. Oyun oynamak için koltukta oturuyorsanız ve anneniz sizden yemek pişirmenizi istiyorsa menü sekmesine tıklayıp “oyunu kaydet”i seçip başka bir boş zamanınızda devam edebilirsiniz.

Uygulama, ilgili her oyun için beş veri sayfasını destekler. Yeni bir yedek oluşturmak için üzerine yazabilir veya silebilirsiniz.

grafik

Aslında, oyunlar konsol cihazının küçük ekranına sığacak şekilde tasarlandığından, PSP’deki grafikler yalnızca ortalamadır. Şimdi, 6 inçlik bir akıllı telefon veya 10 inçlik bir tablet kullandığınızda, grafiklerin yere atılan bir tavuk yumurtası gibi parçalanmasından endişe ediyorsunuz, değil mi? Kaygınız anlaşılabilir, ancak Henrik Rydgård bu durumu öngördü ve yeniden yapılandırdı. Grafikler, PSP’nin 5 katı çözünürlüğe sahiptir. Oldukça etkileyici bir sayı. En talepkar insanları bile memnun etmek için doku ayarları, doku filtreleri ve çeşitli post-gölgeleme ve ekran düzeni özelliklerinin yanı sıra.

Elbette kaliteyi artırmak için yapılan grafik işleme, onları baştan HD çözünürlükte tasarlamakla aynı şey olmayacak. Ancak bu mümkün ve sanırım bu çabaları 5 yıldızla destekleyebiliriz.

Android için PPSSPP Altın APK’sını indirin

Özünde, daha önce Henrik Rydgård tarafından yayınlanan ücretsiz bir emülatör vardı. Ancak herhangi bir konuda destek verilmeyeceğini de belirtti. Ancak PPSSPP Gold ile tüm sorunlar çözülecek, hatta uygulama gelecekteki gelişimi desteklemeye kararlı.

APK indir  driving school 2016 apk indir 2021**

Oyun dünyasını düşündüğümüzde, video oyunlarından taşınabilir Play Station’a, sınıfının en iyi oyun deneyimini sunan günümüz oyun konsollarına kadar mükemmel bir evrim görüyoruz. Ama benim gibi, geleneksel eski okul video oyunlarının büyük hayranları olan ve her zaman belki de PSP’nizin uzun zamandır unutulmuş oyunlarını en son yüksek seviyede oynamanıza izin veren bir alternatifin olmasını dileyen birçok insan var. Android cihazlarınızda tanım. Oyun geliştiricileri, kullanıcının uzun süredir favori PSP oyunlarının büyüsünü deneyimlemesini sağlayan PPSSPP uygulamasını oluşturmaya karar verdi.

En son android cihazınızda PSP’nin eski popüler oyunlarının keyfini çıkarma hayalini gerçeğe dönüştürmek, en sevdiğiniz PSP oyunlarının keyfini en iyi grafiklerde ve yüksek tanımlı. Bu yazımızda sizlere kesin çalışacak olan PPSSPP Gold Apk’a özel erişim sağlayacak indirme linkini vereceğiz.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciHenrik Rydgård