Sniper 3D Assassin Apk İndir – Para Hileli Mod 2022**

TELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 15,278,682
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sniper 3D, Assassin, Apk İndir ,– Para Hileli ,Mod ,2022**,

 

Ücretsiz bir aksiyon dolu çok oyunculu FPS oyununa hazır mısın? Sniper 3D, eğlenceli bir çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunudur:

Bu eğlenceli çok oyunculu nişancılık oyununda en iyi keskin nişancı suikastçı olmak için çok oyunculu arenada ve lonca savaşlarında savaş.

Sniper 3D’ye katılarak becerilerini kanıtla ve dünyanın en iyi nişancısı ol!

OYUN MODLARI

– Keskin Nişancı Hikaye Seferi: Keşfedilecek 21 şehirdeki görevleri tamamlamak için Hedefleri ortadan kaldır
– Arenada rekabet et: Dünyanın en iyi keskin nişancısı olmaya yönelik yüksek tempolu çok oyunculu suikastçı oyunu

– Ekip Savaşları: Bir ekibe katıl ve diğer suikastçı loncalarını yenmek için arkadaşlarınla oyna
– Etkinlikler: Gücünü artırmak üzere nadir silahlar kazanabileceğin haftalık etkinlikler

– Zombi Kabusu: Eşsiz Zombi Modunda değerli ödüller kazan ve şehirleri kurtar
– Atış Poligonu Mücadelesi: Atış Poligonunda nişan al ve nişancılık becerilerinde ustalaş

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

Sniper 3D Assassin Apk İndir – Para Hileli Mod 2022**
Sniper 3D Assassin Apk İndir – Para Hileli Mod 2022**

– 150’nin üzerinde Keskin Nişancı Tüfeğini ve Başka Silahları Toplayıp Yükselt
– En iyi silahları yap; silahların, eğlenceli mühimmat ve kabza yükseltmelerinin ve özel yeteneklerin kilidini aç

– Ultra gerçekçi 3B grafikler
– Sezgisel oyun kontrolleri
– Oyuncularla oynayarak dünyanın her yerinden keskin nişancı suikastçılarla rekabet et
– Çevrimdışı modda eğlenceli görevlerde taktiklerini geliştir veya topyekun çok oyunculu savaş için çevrimiçi oyna!

– Rehineleri kurtar ve ordunun en iyi keskin nişancı suikastçısı ol
– çevrimiçi ve çevrimdışı oynamayı destekler.

APK indir  Garena Free Fire MAX apk indir 2021**

 

Sniper 3D Assassin Apk İndir PARA Mod Hile

Sniper 3D Assassin Free Games Apk Full İndir,Android Sınırsız para hilesi bulunan spiner oyunlarından biri Sniper 3D Assassin ,keskin nişancılığınızı sınayıp farklı bölümlerede geçiş yapabilirsiiz. çeşitli yeni ek bölüm modları ve özel
son teknoloji ile üretilen silahları kullanıp hedefleri vurmak için, profesyonelce tüfek vb kullanıp görevleri
tamamlayın.


Sniper 3D Assassin Apk İndir – Para Hileli Mod 2022** Sniper 3D Assassin Apk İndir – Para Hileli Mod 2022** Sniper 3D Assassin Apk İndir – Para Hileli Mod 2022**

Ustalaşması eğlenceli kontroller ve sayısız heyecan verici görev için bu oyunu oyna. Sniper 3D, oyunculara saatlerce süren çok oyunculu eğlence için çok yönlü oyun modları sunan eğlenceli,

aksiyon dolu bir çok oyunculu FPS oyunudur. Çevrimiçi FPS çok oyunculu savaşlara katılmak için Sniper 3D FPS suikastçılık oyununu indir. Bu çevrimiçi çok oyunculu FPS suikastçılık oyunu ile çok eğlenceli bir deneyimin tadını çıkar.

 

Sniper 3D hakkında tanıtım

Sniper Shooter Free’nin başarısı, mobil oyun endüstrisinde Fun Game For Free’nin adını yaptı. Bu geliştirici, topluluğa daha kaliteli ürünler iletmeye devam etme tutkusuyla hala sevilmektedir.

Kısa bir süre sonra, Sniper Shooter Free’ye benzer bir oyun olan Sniper 3D’yi piyasaya sürdüler. Bu, oyunculara birçok heyecan verici ve ilginç deneyim yaşatmayı vaat eden güzel 3D grafiklere sahip bir atış oyunudur.

Oynanış

Sniper 3D, birinci şahıs bakış açısına sahip bir atış oyunudur. Oyuncular, tek amacı kendilerine atanan hedefleri yok etmek olan bir keskin nişancı suikastçısı rolünü oynayacaklar.

Görev sistemi bir listeden oluşur, ancak oyuncu bunları sırayla, herhangi birini seçerek ve beğenisini yaparak gerçekleştirebilir. Yeni başlayan biriyseniz, daha fazla beceriyi nasıl ele alacağınıza ve

eğiteceğinize alışmak için önce düşük ödüllü görevleri denemenizi tavsiye ederim.

 

Çoğu yüksek ödüllü görev, oyuncunun doğru silaha sahip olması gerektiği (oyun için gerekli) gibi birçok gereksinime sahip olacaktır. Daha yüksek zorluktaki zorluklar,

APK indir  Zula Mobile 3D Online FPS apk indir 2021** 0.23.1

daha gerçek savaş deneyimine sahip olmanızı gerektirir. Normalde, bir atış hedefi öldürebilir, ancak bu bir kafadan vuruş ise, daha fazla altın alırsınız. Ayrıca bazı özel görevlerde de bu zorunlu bir gerekliliktir.

Bazen yanlış hedefi belirlemek, bazı masum insanları “yanlışlıkla” öldürmenize neden olur. Bu aldığınız para miktarını etkilemese de çevrenizdekileri korkutup çığlık attırır.

Hedefiniz tehlikeyi koklayacak ve kalabalığın içinde hızla kaybolacak. Belki de koşan bir kişiyi vurmanın çok zor olduğunu ve bunun tekrar oynamanıza neden olabileceğini anlıyorsunuz.

Hedefin korkudan bir an için donacağı durumlar da vardır. Hatalarınızı düzeltmek ve hedeflerinizi hızlı bir şekilde bitirmek için bu fırsatı hızlı bir şekilde kullanmanız gerekir.

Çevrimiçi ve çevrimdışı moda

Sniper 3D hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modları destekler. Çevrimiçi mod, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarıyla başarılar ve beceriler için yarışırken daha eğlenceli anlar

yaşamalarına yardımcı olur. Çevrimdışı mod ile oyuncular birçok büyüleyici ve stresli görevle her yerde oynayabilirler.

Kontrol

Mobilde bir nişancı oyunu olan Sniper 3D, oldukça basit bir kontrol sistemine sahip. Oyuncular, artı işaretini ayarlamak için ekranı kaydırın ve hedefi vurmak için basın.

Kulağa basit geliyor ama aslında mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek kolay değil. Artı işareti rüzgardan etkilendiğinden, her zaman titreyecek ve oyuncunun ayarlamasını zorlaştıracaktır. Hedef yakın mesafedeyse etki seviyesi fazla değildir.

Ancak daha uzun bir mesafe ile hedef daha küçüktür, bu nedenle sadece küçük bir sapma, kaçırdığınız ateş edebilirsiniz. Üstelik hedefler sabit durmayacak, çok hızlı hareket edecekler, bu yüzden onu alt etmek için daha yüksek doğruluk gerekiyor.

silahlar

Birinci şahıs nişancı oyunu denilince oyunun silah sisteminden bahsetmemek elde değil. Sniper 3D, deneyimlemeniz için devasa bir cephaneliğe sahiptir.

APK indir  Stardew Valley

Daha güzel ve daha iyi silahların kilidini açmak için kampanyalara katılarak seviyenizi yükseltmeniz, deneyim puanları kazanmak için birçok görevi tamamlamanız gerekiyor.

Ayrıca oyunun sunduğu mağazada altın para ile birçok farklı silahı yükseltebilir, satın alabilir ve satabilirsiniz. Size bir ipucu, çevrimdışı modda oynarken her tür keskin nişancı

silahının daha iyi güç sağlayacağıdır. Online modda ise daha iyi sonuç verecek bir av tüfeği veya tabanca kullanmalısınız.

Grafikler ve ses
Beni en çok heyecanlandıran şey, Sniper 3D’nin grafiklerinin direkler, arabalar gibi en küçük şeylerden gökdelenlere, hatta ışık yansımalarına kadar özenle bakılması.

Övgüye değer bir diğer nokta ise suikast görevlerinin içeriğinin de son derece çeşitli olması ve oyuncuda tekrarlama hissi yaratmamasıdır.

Sniper’daki karakterlerin tepkisi de sadece ana hedef değil, tehlikeyi fark ettiklerinde korkacak ifadeleri ve eylemleri olan diğer insanlar için de son derece gerçek.

Silah seslerinin gerçekçi bir simülasyonu, huzurlu mahalleleri aniden bir keskin nişancı suikastçısı göründüğünde çığlık attığında ses harika bir artı.

 

Sosyal Medya Kanallarına yönlendiren bağlantılar
Facebook: https://www.facebook.com/Sniper3DGame/
Instagram: https://www.instagram.com/playsniper3d/
Twitter: https://twitter.com/PlaySniper3D

Gizlilik Politikasına yönlendiren bağlantılar
https://wildlifestudios.com/policy-center/privacy-policy/

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciFun Games For Free