Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

1.2
Özel Kuvvetler Grubu 3, dünyaca ünlü aksiyon PvP nişancı serisi SFG2'nin devamı niteliğindedir. Atlayın ve karşı teröristlerin ve gerilla savaşçılarının öfkeli, hiç bitmeyen çatışmasına katılın. SFG 3, tanıdık arenalar, silahlar ve savaşçılarla nostaljiyi yepyeni bir görsel, grafik ve teknik performans düzeyinde getiriyor. Oynanış, SFG2'de tam istediğiniz gibi hızlı, rekabetçi ve beceriye dayalı bir FPS'dir. Birinci sınıf dövüşçüleri ve silah özelleştirmesini içeren yeni ilerleme sistemi, uzun vadede bile sizi meşgul edecek.
APK indirTELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
ForgeGames
Güncellendi
Aug 24, 2022
Sürüm
1.2
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Special Forces Group 3, android ,apk indir ,Test 2023**,

Görünüşe göre atış oyunları günümüzde yüksek talep görüyor. Google Play Store’da çılgınca çalışan birçok battle royale oyunumuz var. Ancak Özel Kuvvetler Grubu 3 iyileştirilmiş bir içerikle geri döndüğü için bunların hepsi değişebilir.

Bu, klasik FPS deneyimini geri getiren bir aksiyon oyunudur. Tüm deneyimler için ücretsiz bir deneyim yerine, oyuncular klasik modların ve silahların keyfini çıkarabilir.

Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

Bu oyunu, bu franchise’dan büyük ölçüde ilham aldığı için Counter Strike’a bir geri dönüş olarak düşünebilirsiniz. Popüler harita De Dust’tan silahlara kadar her şey ilk iki oyundan iyileştirildi.

Bu nedenle, bu oyunun şu anda yüz binden fazla indirme görmesi şaşırtıcı değil. Serinin hayranları, çekim deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyabilecek daha gerçekçi grafikler ve kontroller bekleyebilir.

Çevrimdışı ve Çevrimiçi Modlar

Özel Kuvvetler Grubu 3, farklı oyun modu kullanılabilirliği sunar. Dört ana moda ayrılırlar:

Çevrimdışı – Bu, esasen oyuncuların botlara karşı savaşabileceği tek oyuncu modudur. Mod, daha sonra bahsedeceğimiz farklı alt türlere sahiptir.

Çok Oyunculu – Daha fazla zorluk arayan oyuncular Çok Oyunculu’yu üstlenebilirler. Burası gerçek zamanlı olarak gerçek insanlarla yüzleşeceğiniz yerdir. Burada riskler yüksek çünkü bir ritim içinde hareket etmeyen zorlu rakiplerle karşılaşabilirsiniz.

Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

LAN – Yerel olarak bağlanmak ve arkadaşlarıyla oynamak isteyenler için bu iyi bir seçenektir. Bu, oyuncuların bağlanmak için tek bir WiFi yönlendiriciye bağlanması gereken yerel çok oyunculu oyundur.

WI-FI Hotspot – LAN’a benzer şekilde, burada oyuncuların tek bir oyuncunun hotspot’una bağlanması gerekecek. Bu, herkesin oynamak için aynı sunucuda olmasına izin verecektir.

APK indir  We Become What We Behold APK indir 2022 apk mod

Ana modların altında alt türler de vardır:

 • Klasik,
  diriliş,
  Bayrağı Yakala,
  Zombi,
  bomba,
  Bıçaklar,
  ölüm Maçı,
  Silâhlanma yarışı,
  Keskin nisanci,

Bu modlardan bazıları yenidir ve denemesi eğlencelidir. Örneğin, Bıçaklar modunda yalnızca yakın dövüş silahlarına izin verilir. Ayrıca yeniden doğma olmayan bir takım ölüm maçı olan Klasik Mod da var.

Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

Terörist ekibin bir bomba yerleştirmeye çalışacağı ve Terörle Mücadele ekibinin bundan kaçınacağı nostaljik Bomba Modu da var. Keskin nişancı tüfeklerinin izin verilen tek silah olduğu Sniper modunu da deneyebilirsiniz. Bu, özellikle yakın mesafelerde eğlenceli bir savaş için yapılmalıdır.

Çeşitli Haritalar

Gerçek Counter Strike tarzında, Özel Kuvvetler Grubu 3, oyuncuların eğlenmesi için birçok harita içerir. Yenilerini içeren 40 harita var. Ancak eskiler de iyileştirildi. İşte en iyi haritalardan bazıları:

çöl II,
savaşçı
Virage,
3000
istasyon,
kalıntılar II,
orman,
kar,
Afganistan,
Büyük Çöl II,

Her haritanın heyecan verici bir dövüş için gereken farklı özellikleri ve unsurları vardır. Örneğin, Kar kaygan ve soğuk havalara sahiptir. Bir de Afganistan var ki burada tüm göreceğiniz kum, bir sürü kahverengi bina ve yıkılmış evler.

Haritaların çeşitliliği, oyuncuların sıkılmadan oynamak istediklerini seçmelerine olanak tanır.

Yeni ve İyileştirilmiş Silahlar

Silahlar oyunun ekmek ve tereyağıdır. Oyuncular SMG’ler, tabancalar, saldırı tüfekleri, keskin nişancı, makineli tüfekler, bıçaklar, ekipman, av tüfeği ve daha fazlası gibi farklı silah türleri satın alabilirler.

Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

Oyuncular, her modda oyun başlamadan önce silahlarını satın alma seçeneğine sahip olacaklar. Onlara sınırlı bir bütçe verilecek ve bu, kazandıkları raundları ve ortadan kaldırdıkları düşmanları artıracaktır.

Son iki oyundaki eskilerin yanı sıra oyunda denenecek tonlarca yeni silah var. İşte en popüler seçenekler:

çöl Kartalı,
Bizon,
Mac-10,
ak-12,
AK-74M,
çift ​​varil,
kaplıcalar-12,
makineli tüfek,

APK indir  special forces group 2 apk indir para hileli

Her silahın farklı geri tepme, şarjör kapasitesi, güçlü ve zayıf yönleri vardır. Örneğin, av tüfekleri çok sayıda mermi püskürttükleri için yakın dövüşlerde kullanmak için mükemmeldir. Ama uzun mesafeli dövüşlerde pratik olarak işe yaramazlar.

Aksine, keskin nişancı tüfekleri, özellikle kampçılar için uzun menzilli dövüşler için en iyisidir. Tabancalar, silahlar için harika bir ikincil seçim olsa da.

Arkadaşlar ve Klan Sistemi

Oyun, arkadaşlarınızı listeye ekleyebileceğiniz Arkadaşlar sistemini tanıtma konusunda harika bir iş çıkarıyor. Daha sonra onları kolayca davet edebilir veya oynarken onlara katılabilirsiniz.

Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

Ayrıca oyuncuların bir grup oluşturup birer birer katılabilecekleri bir klan sistemi de var. Bir klana sahip olmanın başkalarıyla takım kurma, insanlarla sohbet etme ve sıralamada kolayca yükselme gibi birçok faydası vardır.

Lobide oyuncular klanlarına veya arkadaş listelerine başkalarını ekleyebilir. Ayrıca listeyi kolayca düzenleyebilir ve istenmeyen oyuncuları kaldırabilirler.

En Gerçekçi Grafikler, Film Müziği ve Kontroller

Oyun, grafiklerini ince bir şekilde geliştirdi. Başlangıçta franchise muhteşem grafiklerle başladı. Artık çok fazla gölge görebilirsiniz ve fizik de gelişti. Aynı şey film müziği ve kontroller için de geçerlidir.

Özel Kuvvetler Grubu 3 APK Modunu indirin – sınırsız her şey

Uzmanlığınız FPS ise, devam edin ve Özel Kuvvetler Grubu 3’ü deneyin. Premium karakterlerden silahlara kadar her şeyin kilidini açın!

Özel Kuvvetler Grubu 3, dünyaca ünlü aksiyon PvP nişancı serisi SFG2’nin devamı niteliğindedir. Atlayın ve karşı teröristlerin ve gerilla savaşçılarının öfkeli, hiç bitmeyen çatışmasına katılın. SFG 3, tanıdık arenalar, silahlar ve savaşçılarla nostaljiyi yepyeni bir görsel, grafik ve teknik performans düzeyinde getiriyor. Oynanış, SFG2’de tam istediğiniz gibi hızlı, rekabetçi ve beceriye dayalı bir FPS’dir. Birinci sınıf dövüşçüleri ve silah özelleştirmesini içeren yeni ilerleme sistemi, uzun vadede bile sizi meşgul edecek.

APK indir  FRAG Pro Shooter

Gerçek zamanlı SFG2’de ünlü 3D First Person Shooter’ın yeni ve geliştirilmiş parçası.
-Yeni Grafikler ve Görseller
-Yeni ve İyileştirilmiş Menü
-40+ SFG 3’ün İyileştirilmiş ve Yeni Haritaları
-Geliştirilmiş silahlar
-Yeni Karakterler, Silahlar ve Karakter Görünümleri (100+ adet)
-Çevrimdışı Tek Oyuncu (botlarla)
-Çevrimiçi ve Wi-Fi Router üzerinden Arkadaşlarınızla Oynayın
-9 Oyun Modu (Klasik, Diriliş, Bayrağı Yakala, Zombi Modu, Bomba Modu, Bıçaklar, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Keskin Nişancı)
-8v8 PvP
-9 Tabanca
-4 av tüfeği
-6 Makineli tüfekler
-12 tüfek
-5 Keskin Nişancı Tüfeği Şişesi
-3 Makineli Tüfek
-3 El Bombası
-3 Kurşun geçirmez yelek
-10 Dil (İngilizce, Русский, Espanol, Deutsch, Francais, 日本人, 中国, Türk, Português, Endonezya)

Facebook: https://www.facebook.com/ForgeGames-147566088986482/
SFG İngiltere: https://vk.com/forgegamesgroup

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları