rush hour 3d apk indir 2022 mod indir apk

TELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 168,198
Bu uygulamayı bildir

Tanım

rush hour 3d, apk indir ,2022 mod ,indir apk,

 

Enjoy the driving experience with most realistic way now!

Drive fast and overtake.
Try not to bump into other cars while driving.
Check out different car models to get various feelings.

Fasten your seat belt and get ready to drive!

rush hour 3d apk indir 2022 mod indir apk

 

  • Sınırsız elmas (Her seviyeden sonra elmas ödülünü artırın)

Rush Hour 3D Nedir?

Adrenalin, heyecan ve macera öğelerini bir araya getiren mobil bir yarış oyunudur. “Good Job Games” tarafından geliştirilen mobil oyun, 10 yaş ve üzerindeki oyuncular için sunulmuştur.

Aracınızın kontrolünü kaybetmeden hızlı bir sürüş tecrübesi yaşayabileceğiniz oyun, 3 boyutlu grafikler, ses efektleri ve araba çeşitliliği ile dikkatleri üzerine toplamıştır.

Rush Hour 3D Mod APK oyununda zamana karşı yarışmanız ve hızlı bir sürüş gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çift şeritli yol üzerinde ters yönden gelen araçlara dikkat ederek sollama yapabilirsiniz.

Rush Hour 3D APK Mod oyunu içerisinde görevlerinizi tamamlayarak ilerleyebilirsiniz. İlerledikçe para ve kaynak kazanabilir, kazandığınız para ile yeni araçları satın alarak sürüş tecrübesine devam edebilirsiniz.

Rush Hour 3D Mod APK No Ads ile reklamsız oyun tecrübesine katılabilirsiniz. Mod kullanarak istediğiniz araçlara kolayca sahip olabilir, kendi galerinizi oluşturabilirsiniz.

APK indir  Traffic Rider apk indir full guncel 2022**

Rush Hour 3D APK mobil oyunu ile sürüş becerinizi geliştirebilir, kendi yeteneğinizi trafik içerisinde test edebilirsiniz. Sürüş esnasında tehlikeli manevralar yapabilir, polisten kaçabilirsiniz.

Rush Hour 3D Apk Para Hileli Mod İndir Son Sürüm Android Oyun – Kaza yapmadan mümkün olan en kısa sürede hedefe ulaşmak için uzmanlığınızı ve reflekslerinizi kullanmanızı gerektiren bir yarış oyunudur. Diğer araçlara çarpmadan trafikte tam hızda ilerleyen bir arabanın kontrolleri elinizde olacak android oyun

Rush Hour 3D Apk indir Para Hilesi

Rush Hour 3D oyunu 8 Hızlanmak ve sollamak için ekrana tıklayın Ancak bu yarış oyunu, herhangi bir arabanın tekerleğini sürmenizi gerektirmeyecek … en azından gerçekçi bir simülatör olarak değil: yapmanız gereken , arabanızın tüm trafiğin önüne geçmesini sağlamak için Android’inizin ekranına tıklamak. maksimum hızda. Parmağınızı kaldırarak, diğer arabaların işaretlediği hıza uyum sağlayarak sürüş yönünüzün şeridine geri dönersiniz. Ve böyle hissetmeseniz de, yolunuza çıkan arabalara ve kamyonlara karşı önden bir darbe yapmak istemeyeceksiniz.

Amacınız, benzininiz bitmeden önce her seviyeyi geçmek … Ancak yolda riskli manevralar için özel bonuslar alabilirsiniz. Ek olarak ve başka türlü olamayacağı için: Oyunun aşamalarının üstesinden gelip ödüller kazandıkça kilidini açabileceğiniz bir dizi araca sahip olacaksınız.

Rush Hour 3D Oyunu Özellikleri

  • 3D Grafikler
  • Farklı Aşamalar
  • Zorluk Seviyesi
  • Farklı Senaryolar

Rush Hour 3D Apk Son Sürüm

Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz Rush Hour 3D Apk 20220214 son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar için bizi twitter ve intagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Rush Hour 3D Apk Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Rush Hour 3D Apk oyununda hile kullanabilmeniz için Rush Hour 3D Apk oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilir ve oyunda sınırsız para ve elmas ile oynayabileceksiniz.

APK indir  Hill Climb Racing 2 apk para elmas apk indir 2021**

Rush Hour 3D Apk Hile Açıklaması

Rush Hour 3D Apk Para Hilesi

Rush Hour 3D Apk Elmas Hilesi

Rush Hour 3D oyuna giriş yapın sınırsız para hilesi aktif olacaktır.

Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulama Platformundaki En Güncel ve Mod’lu Apk Android Oyun ve Uygulamaları indirebilirsiniz. Playmod.Store adresinden indirdiğiniz apk formatındaki android oyun ve uygulamalar güvenlik ve stabil çalışma testine tabi tutulmaktadır.

Rush Hour 3D Apk indir

Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulamaları apk uzantılı indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Rush Hour 3D Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Rush Hour 3D Apk Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş

Rush Hour 3D Apk Nasıl Yüklenir?

İndirilen Rush Hour 3D Apk dosyası Download klasörüne kaydedilmektedir. İndirdiğiniz Rush Hour 3D Apk dosyasını download klasörü içerisinde bulup çalıştırın. Paket yükleyici ile indirilen Rush Hour 3D Apk dosyasının kurulumunu gerçekleştirin.

Ayrıca güzel bir oyun olan Life Choices Apk ve tüm zamanların en popüler android oyunu Minecraft Apk 1.18.30.22 sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum. Unutmadan müzik severler içinde Spotify Premium Apk uygulamasını kesinlikle öneriyorum.

Oy Ver post

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciGood Job Games