FR Legends apk indir 2022 apk mod indir hileli

TELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 312,658
Bu uygulamayı bildir

Tanım

FR Legends apk, indir ,2022 apk ,mod indir, hileli,

FR LEGENDS tamamen sürüklenmekle ilgilidir!

Dünyanın en ikonik pistlerinde efsanevi FR (önden motorlu, arkadan çekişli) drift arabalarını sürmekten, motor takasları ve geniş gövde kitleri dahil arabanızdaki her şeyi özelleştirmeye kadar.

FR Legends, normal bir sürücü olmayan seviyede efsanevi yarışçılar yaratır. Oyunun zorluğu hızlanma ya da zorlu arazi şeklinde değil. Katlanır virajlar, oyuncuların üstesinden gelmesi gereken bir zorluktur.

Yüksek hızda bitirmek yerine yeni bir sürüş modu ile başlayın.

Arabaları çok geniş olmayan şeritte hareket ettirmek için daha fazla el becerisine ihtiyacınız var. Arabada otururken bile kişisel koruyucu ekipman getirmeyi unutmayın.

FR Legends, apk indir ,2022 apk ,mod indir, hileli,

FR Legends mod apk’yı indirin – Yeni tarz yarış

Yol sistemi ile oyunculara birçok profesyonel drift tekniği sunan birçok ardışık viraj. Sadece gaza basıp hızlanmanız gereken diğer yarış oyunları gibi değil. FR Legends, oyuncuların direksiyon simidini manipüle etmesini ve freni kullanmasını zorlaştırıyor.

Öndeki motor, arka tekerlekler tüm seviyeden yararlanmanız için en önemli parçalar.

Aslında, harika deneyimler yaşamanız için drift yapmayı öğretecek birçok sınıf var.

Ancak yalnızca eski arabalar üzerinde pratik yapabilir veya yüksek öğrenim ücretleri ödeyebilirsiniz.

FR Legends, oyuncuların becerilerini özgürce sergilemelerine ve pahalı süper arabaları ücretsiz olarak öğrenmelerine olanak tanır.

FR Legends apk, indir ,2022 apk ,mod indir, hileli,

Rakip ile drift

Sadece tek oyunculu mod değil, aynı zamanda FR Legends, oyuncuların diğer yarışçılarla rekabet etme deneyimine sahip olmalarını sağlar. Sadece yapay zeka olmasına rağmen, onları gerçekten hafife alamazsınız.

APK indir  PK XD: Eğlence, dost & oyunlar

Oyundaki zor seviyeler, etkileyici drift becerilerini gerçekten zorluyor. Arabanın bir parçasının çimlere atılmasını istemiyorsanız ustaca kullanmalısınız. Rakip ile doğrudan yarışırken, onun tarafındaki hareketlere dikkat edin.

Oyuncu istediğini yapabilir ama aracınızı zor durumda bırakmayın. Önce bitiş çizgisine gidin, ancak hızda değil, beceride.

FR Legends apk, indir ,2022 apk ,mod indir, hileli,

araba sistemi

Drift ile ilgileniyorsanız, kaliteli bir arabanın olmazsa olmaz olduğunu anlamalısınız. En azından lastik seti, oyuncular drift yaparken daha kolay koşullara sahip ve araba hasarını önemli ölçüde sınırlandırıyor.

Ancak FR Legends arabalarının fiyat listesi başınızı ağrıtacaktır çünkü araba almak için harcanan para büyük bir sorundur. Favori bir araba satın alma bonusları, biriktirmek için çok zaman harcamanıza neden olur.

Ancak araba sahibi olmak çok basitse, bu oyundan bazen sıkılmanıza neden oluyor.

Arabanızı özelleştirin

FR Legends, oyuncuların renkleri, motorları, Turbo’yu ve diğer birçok seçeneği değiştirmesine olanak tanır. Sahneyi rekabetten ayıran birçok yeni Skin modeliyle arabanızı dönüştürün. Hem olağanüstü bir stil hem de sınıf olduğunda, oyuncunun daha fazla avantajı vardır.

Uzun drift aşamasına sahip yarışlar, harika sürüş kabiliyetinizi gösterir. Daha da fazla göze çarpan yeni değişikliklerle kokpitte oturun.

FR Legends apk, indir ,2022 apk ,mod indir, hileli,

FR Legends, ateşli drift aşamalarına sahip oyuncular için bir yarış. Sıcaklık çok yüksek olduğu için arabayı çevreleyen dumanı kolayca görebilirsiniz. Heyecan verici yeni ileri teknoloji ile hız yarışı oyununu değiştirin.

Bazen yeni bir arabayı tamamen değiştirmeye gerek yoktur, motor değiştirmek arabanızın beygir gücünü arttırmanın aynı yoludur. Zorlu rakiplerle efsanevi eğrilerin üstesinden gelmek için FR Legends mod apk’yı indirin.

 

Android için FR Legends MOD APK’sını (Sınırsız para) indirin

Şimdiye kadar ilk kez, gerçek dünyadaki rekabet değerlendirme kurallarına dayanan benzersiz puanlama sistemleri olan AI sürücüleri ile tandem drift savaşları yapmanızı sağlayan bir mobil oyun.

APK indir  shadow fight 2 special edition apk hile indir 2021**

Gelin, drift ruhunu ve araba kültürünü FR LEGENDS’te deneyimleyin!

https://www.youtube.com/watch?v=InwS-NIu-kw

Kurulum Adımları
Ayarlara git.
Ardından Genel Ayarlar.
Profiller dosyalarını seçin.
Ardından FR Legends Profili’ne tıklayın.
Ve şimdi Güven düğmesine basın.
Ardından kuruluma ve oyuna hemen başlayabilirsiniz.
çözüm
Şimdi Android için en son sürüm olan FR Legends MOD APK New Cars 2022 Unlimited Money’i indirebilirsiniz.

Yukarıdaki iPhone bağlantısı için FR Legends MOD’u indirmeye ek olarak.

Güncellenmiş sürümle ilgili tüm gerekli ayrıntıları ve bilgileri görüntülediğimiz için. Sınırsız elmas, sınırsız para, sonsuz para alabileceğiniz ve her şeyin kilidini açabileceğiniz yer. Grafiklerde ve oynanışta inanılmaz gelişmelere ek olarak.

Oyundan reklamlar kaldırılmış olup, FR Legends MOD birçok sürüm ve cihazla uyumludur ve yukarıda görebileceğiniz birçok yeni eklemeyi içermektedir.

FR Legends apk, indir ,2022 apk ,mod indir, hileli,

FR LEGENDS tamamen sürüklenmekle ilgilidir!

Dünyanın en ikonik pistlerinde efsanevi FR (önden motorlu, arkadan çekişli) drift arabalarını sürmekten, motor takasları ve geniş gövde kitleri dahil arabanızdaki her şeyi özelleştirmeye kadar.

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciTWIN TURBO TECH CO. LTD