Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Buradan İndirTELEGRAM
4.1/5 Oylar: 2,594,862
Geliştirici
Maleo
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Otobüs, Simülatörü, Endonezya, Mod APK , Sınırsız ,Para 2022,,

Muhtemelen şimdi fark etmiyoruz ama otobüs şoförleri gerçekten harika. Neredeyse her gün bu kadar büyük ve uzun araçlar kullanıyorlar, ancak yeterince takdir edilmiyorlar. Ama bir kez olsun otobüs şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız, neden Bus Simulator Indonesia’yı indirmiyorsunuz? Bu, Endonezya’nın yollarını içeren en gerçekçi otobüs simülasyon oyunlarından biridir.

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Maleo tarafından yaratılan bu oyunda Endonezya’da bir otobüs şoförü olarak çalışacaksınız. Gerçekçi bir deneyim yaşayabilmeniz için sürebileceğiniz çok sayıda gerçekçi otobüs var. Sokaklardan çok sayıda yolcu alın ve onları varış yerlerine götürün. Trafik kurallarına uyun ve oyundaki çeşitli kontrollerin tadını çıkarın. Kullanılacak farklı kornalar ve sezgisel kontroller var! Grafikler mümkün olduğunca ayrıntılı!

Endonezya’da Sürücü Olarak Çalışın

Bunu gerçekten hiç fark etmiyoruz ama otobüsler gerçekten harika. Uzun olmalarına rağmen bir otoyolda ve hatta dar bir yolda çok hızlı gidebilirler. Onları her zaman görüyoruz ve hatta her zaman onlara biniyoruz. Ama hiç bir tane sürmeyi denemek istedin mi? Otobüslere karşı bir ilginiz olabilir ama böyle bir şansınız olmadığı için gerçek hayatta bir tane kullanma şansınız yok. Ama ya bunu bir oyunda yapabilirsen? Bus Simulator Indonesia, oyuncuların şehirde otobüs kullanmalarını ve yolcuları almalarını sağlayan bir otobüs simülasyon oyunudur!

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Yoldaki yolcuları almaktan ve gitmeleri gereken yere götürmekten sorumlu bir otobüs şoförü olarak çalışın. Elbette, sürmek kolay değil ama eğlenceli olabilirler! Bu oyunda Endonezya’da bulunan birçok farklı tür ve marka otobüsü kullanabilirsiniz. Ayrıca, silecekler, farklı kamera görüntüleri, dörtlü flaşörler, farlar, dönüş sinyalleri, fren, gaz, direksiyon simidi, kapı ve daha fazlasını içeren sezgisel bir kontrol şemasına sahip olursunuz! Bu, bir otobüs şoförü olmanın nasıl bir şey olduğu konusunda size gerçekçi bir his veren bir oyundur.

APK indir  Seçim Oyunu 2 apk indir 2021**

Bu oyunda ayrıca otobüslerinizi özelleştirebilir ve hatta çevrimiçi çok oyunculu bir konvoya katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızı Endonezya şehirleri ve dağlarında birlikte çılgın bir yolculuğa çıkan otobüs şoförü olarak oynamaya davet edin. Bu oyunda sürüşün keyfini çıkarabileceğiniz pek çok popüler ve otantik Endonezya lokasyonu var. Tekerlekleri, boyayı değiştirebilir, hatta onu çift katlı bir otobüs yapabilirsiniz! Bir otobüste ne istersen, bu oyunda yapabilirsin!

Bus Simulator Indonesia’nın Özellikleri

Otobüs şoförlerini günlük olarak işlerini yaparken izlemekten hoşlanıyor musunuz? Otobüs kullanmanın nasıl bir his olduğunu görmek istiyorsanız, o zaman bu sizin şansınız!

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Birçok otobüs türünü kullanın – Otobüsler, dünya çapında en yaygın ulaşım türlerinden biridir. Aynı anda birçok insanı ağırlayabilirler ve bir yerden bir yere hızlıca gidebilirler. Her zaman bir tane sürmeyi denemek istediyseniz, şimdi bunu Bus Simulator Indonesia’da yapabilirsiniz. Bu oyunda Endonezya’da bulunan farklı türde otobüsleri sürmeyi deneyebilirsiniz. Bunlara Hino RK 8 R260, Scania K 360 IB, Scania K 360 IB, Scania K 410 IB ve Scania K 410 IB dahildir. İlk bakışta hepsi aynı gibi görünse de, aslında farklı motorları ve farklı özellikleri var. Oyunda, Kariyer Modunda oynayarak birçoğunun kilidini açabilirsiniz. Hedeflerine güvenli bir şekilde daha fazla yolcu getirirseniz daha fazla kazanacağınız yer burasıdır. Elbette, daha fazla ödül kazanmak için video reklamları da izleyebilirsiniz.

Çevrimiçi arkadaşlarınızla oynayın – Bu oyunda, arkadaşlarınızla otobüs konvoylarına çıkabileceğiniz bir Çok Oyunculu Mod da var! Arkadaşlarınızla eğlenceli bir otobüs sürüş macerası yaşamak istiyorsanız bu modu oynayın. Kendinizi şımartabileceğiniz birçok yer, yapılacak şey ve aktivite var. Ama önemli olan, birbirinize yakın olmanız! Otobüslerinizi bir konvoyda birlikte sürün ve inanılmaz bir otobüs yolculuğuna çıkın!

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Otobüslerinizi özelleştirin – Bu simülatör oyunu, bir çok bölümünü özelleştirme yeteneği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Neyse ki, burada birçok şeyi özelleştirebilirsiniz! Otobüsü, boyayı, lastikleri, koltukları vb. değiştirebilirsiniz. Çeşitli seçenekler arasından iç ve dış parçaları değiştirmekte özgürsünüz. Ancak bunun için Kariyer Modu oynayarak kazanabileceğiniz paraya ihtiyacınız olacak. Ama burada kornayı, feneri, farı ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Sürüşünüzü göstermek istediğiniz kadar çok özel şey ekleyin. Ya da ön tarafa isminizi ekleyebilir ve havalı otobüsünüzü sergileyebilirsiniz.

APK indir  Tuning Club Online apk indir apk mod indir 2021**

Yolcu alma ve bırakma – Kariyer Modunda yolcuları alıp varış noktalarına bırakabilirsiniz. Esasen bir otobüs şoförü olarak çalışacaksınız, bu yüzden bunu ciddi bir şekilde yapmanız gerekecek. Bu, dikkatsizce sürmemeniz gerektiği anlamına gelir. Ne kadar güvenli yaparsan o kadar çok para kazanırsın!

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Gerçekçi yollar ve otobüsler – Bus Simulator Indonesia, Endonezya’daki birçok yolu ve halka açık yeri taklit eder. Bu, oyunculara otantik bir otobüs sürüş deneyimi yaşatmak içindir! Gerçek hayatta var olan, arabayla gidebileceğiniz birçok yer var. Arkadaşlarınızla farklı turist noktalarında maceraya atılın!

Çeşitli kontroller – Bu oyun aynı zamanda eksiksiz bir kontrol sistemine sahiptir. Direksiyon simidi, fren, gaz, direksiyon, korna, far, dönüş sinyalleri, silecekler, kamera açıları ve kapılar da olacak. Bu oyunda bir çok şeyi ekranınızdan kontrol edebilirsiniz!

Diğer araçları sürün – Burada kullanmayı deneyebileceğiniz Mitsubishi Colt L300 ve diğer kamyonlar gibi başka araçlar da vardır.

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK  Sınırsız Para 2022

Müzik ve radyo çalar – Oyun, oyuncuların müziğe ve radyo çalara parça eklemesine de olanak tanır. Yolcularınızı sürerken dinleyebileceğiniz bir çalma listesi oluşturabilirsiniz!

Gerçekçi hava durumu – Arabayla hangi hava koşuluna girmek istersen, bunu Bus Simulator Indonesia’da yapabilirsin. İster yağmurlu ister güneşli olsun, sizi durdurabilecek hiçbir şey yok!

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod APK İndir – Sınırsız Para

Her zaman bir otobüs sürmek istediyseniz ama yapamıyorsanız, bunun yerine neden Bus Simulator Indonesia’yı indirmiyorsunuz? Burada, yolcuları sürmekte ve para kazanmakta özgürsünüz!

Bus Simulator Indonesia (aka BUSSID), Endonezya’da otobüs şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu eğlenceli ve özgün bir şekilde deneyimlemenize izin verecek. BUSSID ilk olmayabilir, ancak muhtemelen en fazla özelliğe ve en otantik Endonezya ortamına sahip tek otobüs simülatör oyunlarından biridir.

Aşağıda Bus Simulator Indonesia’nın en iyi özelliklerinden bazıları verilmiştir:

APK indir  Poppy Playtime Chapter 2 apk indir 2022** 1.2

– Kendi görünümünüzü tasarlayın
– Çok kolay ve sezgisel kontrol
– Otantik Endonezya şehirleri ve yerleri
– Endonezya Otobüsleri
– Havalı ve eğlenceli üsler
– “Om Telolet Om!” (Amca, kornaya bas amca! https://www.wsj.com/articles/honk-it-up-uncle- Indonesias-bus-horns-capture-global-attention-1482399670)
– Yüksek kaliteli ve ayrıntılı 3D grafikler
– Sürüş sırasında engelleyici reklam yok
– Liderler Sıralaması
-Çevrimiçi olarak kaydedilen veriler
– Araç mod sistemini kullanarak kendi 3B modelinizi kullanın
– Çevrimiçi çok oyunculu konvoy

Bus Simulator Indonesia’nın 2017’de piyasaya sürülmesiyle, bu sadece bir başlangıç, her zaman oyunu güncelliyor ve oyuncuların deneyimini iyileştiriyoruz. Peki, ne bekliyorsun? Şimdi Bus Simulator Indonesia oyununu indirin ve oynayın!

emojione.com tarafından ücretsiz sağlanan emoji simgeleri.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları