car parking apk oyun indir apk hileli sinirsiz para SON SURUM 2023**

4.8.8.9
Park etmekten daha fazlası: açık dünya çok oyunculu modu, araba ayarı, serbest yürüyüş!
APK indirTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 1,883,673
Geliştirici
olzhass
Güncellendi
Oct 20, 2022
Sürüm
4.8.8.9
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

car, parking, apk ,oyun, indir ,apk ,hileli ,sinirsiz, para ,SON ,SURUM ,2023**,

Car Parking Multiplayer MOD APK (Sınırsız Para), olzhass yayıncısının doğru yere park etmenizi gerektiren son derece benzersiz bir sürüş simülasyon oyunudur.

Car Parking Multiplayer’ı tanıtın

Büyük şehirlerde park sorunu var. Şu anda, arabalar giderek daha popüler hale geliyor. Yani her gün işe gitmek için arabayı kullanırsanız, iyi bir park yeri bulmak için baş ağrınız olur. Bu, istemeden olzhass geliştiricisinin Car Parking Multiplayer adlı son derece ilginç bir oyun yaratması için ilham kaynağı oldu. Burada ücretsiz bir sürüş ve park dersi alırsınız. Bununla kalmayıp, Çevrimiçi mod aracılığıyla arkadaş edinebilir ve milyonlarca diğer oyuncuyla etkileşime geçebilirsiniz.

Oynanış

Bir sürüş simülasyonu oyunu olarak, ancak Car Simulator 2 veya Dr. Sürüş, Araba Park Etme Multiplayer’ın tamamen yeni bir konusu var. Göreviniz, arabayı oyunun gerektirdiği konuma park etmektir. Kulağa basit geliyor, ama gerçekte öyle değil.

car parking apk oyun indir apk hileli sinirsiz para SON SURUM 2023**

Doğruluk, beceri ve deneyim, iyi bir sürücünün temel unsurlarıdır. Sadece diğer arabalarla küçük bir çarpışma ya da yanlışlıkla kaldırımdaki çitlere çarpıyorsunuz, bu da baştan oynamak zorunda kalmanız için yeterli. Özellikle yayalara ve diğer araçlara dikkat etmelisiniz. İlk iki seviye, yalnızca düz bir çizgide hareket etmenizi, sabit bir hızı korumanızı ve doğru zamanda frenlemenizi gerektirir. Park yerinden oldukça uzakta olduğunuzda ve park yeriniz diğer iki araç arasında olduğunda zorluk 3. seviyede ortaya çıkacaktır. Tekrar oynamak istemiyorsanız virajlarda iyi yapmalısınız.

APK indir  Farming Simulator 16 PARA HİLELİ

Hiç kimse otoparkta (veya otopark bodrumunda) çok uzun süre mahsur kalmak istemez. Bu doğru. Sadece ustaca sürmenizi ve park etmenizi gerektirmez, aynı zamanda Car Parking Multiplayer ayrıca her seviye için süreyi sınırlar. Bu süre zarfında zamanında park etmezseniz kaybedersiniz. Elbette, otoparkta mahsur kaldınız diye önemli bir toplantı istemezsiniz, değil mi?

Kontrol

Genel olarak, Car Parking Multiplayer’ın kontrolleri çok farklı değil. Yön tuşları, direksiyon simidi ve devirme cihazı dahil olmak üzere üç kontrolden birini seçebilirsiniz. Genelde direksiyonu seçerim çünkü bana gerçek bir araba kullanıyormuşum hissini verir. Bir arabanın sinyal, far, geri vites, fren, gaz kelebeği gibi tüm fonksiyonları ekrandadır. İlgili düğmeleri seçmeniz yeterlidir.

grafik

Grafikler, Car Parking Multiplayer’ın daha ilk seviyeden kolayca tanıyabileceğiniz güçlü noktalarından biridir. Mobil cihazlar için önde gelen yarış oyunlarından aşağı değildir. Oyundaki ortam son derece gerçekçi bir simülasyondur. Bunu arabalardan, evlerden, ulaşım sistemlerinden, manzaralardan hissedebilirsiniz… Ayrıca arabanın hareketi son derece düzgün ve doğru. Aracı doğru konuma park etmek için aracın hareketini hissetmenize yardımcı olur.

car parking apk oyun indir apk hileli sinirsiz para SON SURUM 2023**

moda

Şu anda, Car Parking Multiplayer size Seviyeler, Tekli Oyun ve Çevrimiçi Oyun olmak üzere üç mod sunuyor.

Seviyeler modu, Kariyer Modu gibidir. Oyunun zorluklarını sırayla tamamlamanız gerekiyor. Zorluklar daha zor ve daha karmaşık hale geliyor, araba kullanma yeteneğinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu aynı zamanda çok para kazanmanıza yardımcı olacak moddur.

Araba sürerek ve gezerek rahatlamak istiyorsunuz, değil mi? Single Play, istediğinizi yapmanıza izin veren ücretsiz bir sürüş modudur. Kural yok, hedef yok, hiçbir şey yok. Her yere rahatça gidebilirsiniz. Car Parking Multiplayer size şehirler, çöller, plajlar ve daha fazlasını içeren düzinelerce ayrıntılı tasarlanmış harita sunar.

APK indir  Selçuk Sports APK indir Son Sürüm 2022**

Ayrıca Online Oyun modunda diğer oyuncularla etkileşime girebilirsiniz. Hala Single Play haritaları, ancak arkadaşlarınızla veya diğer çevrimiçi oyuncularla süreceksiniz. Sohbet veya telefonunuzun mikrofonu aracılığıyla onlarla sohbet edebilirsiniz.

Diğer sürücülerle etkileşim kurun

Hiç inmenizi sağlayan bir sürüş simülasyon oyunu oynadınız mı? Bu özellik yalnızca GTA serisinde görünüyor, ancak olzhass bunu akıllıca simülasyon oyunlarına dahil etti. Bazen arabadan inebilir, arabayı hareket ettirmek için kullanmadan önce tüm yolu gözlemleyebilirsiniz. Özellikle zıplama, el sallama, alkışlama ve daha birçok aksiyon gibi bazı eğlenceli hareketleri gerçekleştirmek için karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Diğer oyuncularla etkileşim kurmak için Çevrimiçi Oyun modunda kullanın.

Araba kapısı açma düğmesinin yanında, aracı kilitlemenizi ve motoru kapatmanızı sağlayan bir düğme bulunur. Bu özelliğin anlamını anlamadım Online Oyun modunu oynayana kadar dışarıdayken başka bir oyuncu tarafından soyuldum. Unutmayın, ister oyunda ister gerçek hayatta, dışarı çıktıktan sonra arabanızı daima kilitleyin!

Karakterlerin ve arabaların kilidini aç

Car Parking Multiplayer, BMW, Ferrari, Mercedes ve daha fazlası gibi ünlü otomobil markalarının bir dizi modeline sahiptir. Pahalı arabalar size daha iyi performans, daha kolay kontrol sağlar. Ancak, ilk başta, muhtemelen hızına alışamayacaksınız.car parking apk oyun indir apk hileli sinirsiz para SON SURUM 2023**

Arabanın yanı sıra polis, ofis kızı ve hatta bir astronot gibi bir dizi komik karakterden birinin kilidini açabilirsiniz.

Araba Park Etme Çok Oyunculu MOD APK sürümü
MOD özelliği

Sınırsız Para: Oyunu açarken çok paranız oluyor. Mevcut parayla, sevdiğiniz karakterlerin ve arabaların kilidini açabilirsiniz.

Android için Araba Park Etme Çok Oyunculu MOD APK’sını indirin

Car Parking Multiplayer’ın oynanışındaki benzersizlik ve yenilik, piyasaya sürülmesinden bu yana, bu oyunun Google Play’de 10 milyondan fazla indirme almasına yardımcı oldu ve bu sayı her gün sürekli artıyor. Bu oyun çok ilginç ve bağımlılık yapıyor. Yeni bir araba satın aldıysanız ve nasıl düzgün park edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu oyunda 1001 park stilini indirip bunlara atıfta bulunmayı deneyin.

APK indir  Truckers of Europe 3 Apk Para Hileli Mod İndir 2023**

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

 

car parking apk oyun indir, real car parking apk oyun indir , car parking apk oyun indir , ultimate real car parking apk oyun indir , car parking apk oyun indir ,para hilesi,

Oy Ver post

Yenilikler

Günlük görevler
Günlük Ödüller
Yeni çevre
Yeni animasyonlar

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları