Farming Simulator 22 android fs 22 apk indir

1.0.17
APK indirTELEGRAM
3.7/5 Oylar: 3,722
Geliştirici
Climax Game Studios
Güncellendi
24.06.2022
Sürüm
1.0.17
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farming Simulator 22 android fs 22 apk indir

Tarım simülatörü 22 Mobile Apk, Giants Software tarafından geliştirilen ve her yıl yayınlanan gerçekçi bir tarım simülatörüdür. Güneşin kavurucu ışınlarında donmuş dikenli çavdar tarlalarından sanal olarak geçmenizi sağlar.Estetik yetenekle ilgili bile değil; etkileşimle ilgili: yaratıcılar, neredeyse sürekli olarak yataklar ve ekipmanla etkileşime girmenize, küresel bir haritada gezinmenize, yerel halkla ticaret düzenlemenize, yeni tohumlar bulmanıza ve kazandığınız parayı henüz keşfedilmemiş teknolojide harcamanıza izin veriyor.

Farming Simulator 22 android,

Bir önceki takvim yılında büyük başarılar elde ettikten ve liderlik tablosunda bir yer edindikten sonra, akranlarınızla rekabet bile edebilirsiniz. Sizi işinizin çoğunu bırakmaya ve hemen hasata geçmeye zorlayan herhangi bir arsa hedefi veya test yok – simülatör,

fs 22 apk indir

kişisel mülkünüzü özgürce yönetmenize, ekipmanla uğraşmanıza ve şehirde dolaşmanıza izin veren bir sandbox etrafında inşa edilmiştir. kazançlı sözleşmelerin araştırılması ve müteakip hazırlanan kültürlerin satışı.

Farming Simulator 22 Mod Apk Gameplay

Farming Simulator 22, GIANTS Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan Modern bir çiftçilik oyunudur. Bu oyunda çok sayıda traktör, makine, yetiştirme silahı, 3B konum vb.

Siz de çiftçiliği seviyor musunuz? Gerçek hayatta yapamıyorsanız, akıllı telefonunuzda yapmayı deneyebilirsiniz. Ekin ekerek, hayvan besleyerek, çiçek ve sebze yetiştirerek kendi çiftliğinizi oluşturabilirsiniz. Bu, kendi hayali çiftliğinizi inşa etmek saatler alacaktır, ancak bir kez çiftçiliğe başladıktan sonra bir daha asla sıkılmayacaksınız.

Farming Simulator 22 Apk’ta oyundaki kolay ipuçlarını ve püf noktalarını takip ederek kendi Farming Business’ınızı başlatabilirsiniz. Bu oyun, zorluk seviyelerini seçmenize izin verir, çünkü eski makinelerin tarlaları sürmesi veya yetiştirmesi daha fazla zaman alacaktır. Öte yandan, modern makineler de zamandan ve emekten tasarruf sağlayacaktır.

Farming Simulator 22 android fs 22 apk indir

Bu oyuna yeni başlayan oyuncular ilk başta kolay seviyeleri seçebilirler. Zor seviyelere giderseniz, iflasla sonuçlanabilecek gelişmiş makineler ve aletler satın almanız gerekecektir. Bu yüzden kolay seviyelerle ilk önce kendi çiftliğinizi başlatmanız önerilir. Oyundan aldığınız makinelerle saban ve ekim yapın ve sabırlı olun.

APK indir  Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022**

Bitkileriniz ve ürünleriniz büyüdüğünde, onları piyasada iyi bir fiyata satabilirsiniz. Parayı iyi traktörler, makineler ve diğer tarım araçlarını satın almak için kullanın. Modern tarım makinelerini kullanmaya başladığınızda daha fazla fayda elde edeceksiniz.

Farming Simulator 22 Mod Apk Özellikleri

Farming Simulator 22’nin yeni sürümüne Yeni haritalar, ekinler, makineler, çok oyunculu mod, hayvancılık vb. gibi birçok gelişmiş özellik eklendi.

Burada, Farming Simulator 22 Mod Apk ve Android için OBB dosyasının en önemli bazı özelliklerini ayrıntılı olarak ele alacağız.

Yeni 3D Haritalar Tanıtımı

Bu oyun temel olarak Amerika ve Avrupa ortamlarında geçiyor, bu nedenle bu kırsal alanlar gibi haritaları göreceksiniz. Oyunda birçok Yüksek Kaliteli 3D harita görebilirsiniz. Bu haritalar daha güzel ve her detayı rahatlıkla görülebiliyor.

Farming Simulator 22’nin yeni harita görüntüleri, biraz yeşillik ve ekinlerin daha fazla koruma altında olduğu geniş bir çiftliği gösteriyor. Oyunda fabrikalar, yeni evler, su depoları, hayvanlar ve birçok yeni şey görülebilir.

Bitki ve Satış

Bitki ve sebze yetiştirmeyi seviyorsanız, FS22 tam size göre. Burada pirinç, buğday, kanola, ayçiçeği, patates, yulaf ve çiçek gibi mahsul çeşitlerini de yetiştirebilirsiniz.

FS22 oyununda ekin dikmek biraz zaman alacak ama satmak değil. Ekinlerinizi her zaman tamamen büyüdüklerinde ve yemeye hazır olduklarında yetiştirmeye çalışın. Ekinleriniz en iyi kalitede ve nemsiz ise iyi para alırsınız.

Modern Makineler zamandan ve emekten tasarruf sağlar

Farming Simulator 22 android fs 22 apk indir

Resim Kredisi: farm-simulator.com

Farming Simulator 22 OBB, her zaman daha az çaba gerektiren ve zaman kazandıran gelişmiş teknolojilere sahip tarım makinelerini sunar. Ekinleriniz daha hızlı büyür, böylece iyi para kazanmak için onları kolayca satabilirsiniz.

Bu modern makinelere sahip olmak için daha fazla para gerekiyor. Oyunda değerli mahsullerinizi satarak elde ettiğiniz tüm birikimi harcamanız gerekecek. Ancak Farming Simulator 22 Mod, çiftçilikte kullanabileceğiniz ücretsiz bazı modern tarım araçlarına sahiptir.

APK indir  Truck Simulator OffRoad 4 apk indir

farming simulator 22 apk indir

Doğrusal anlatı ile ilgili sorunlara rağmen, etrafımızdaki dünya, dinamiklerin yokluğunu birkaç saniyeden fazla görmezden gelmemize izin vermiyor. İşler yalnızca (hem yeteneklerde hem de teknolojilerde)

fs 22 apk ücretsiz indir

sürekli ilerlemenin bir sonucu olarak daha iyi hale gelir ve yaptığımız hatalar bizi yeniden keşfetmeye ve yeni bulunan enerjiyle her girişimi üstlenmeye teşvik eder. 2021’de Farming Simulator 22’yi web sitemizden ücretsiz olarak indirilebilir hale getireceğiz.

Güncellemelerle birlikte geliştiriciler tarafından yayınlanan resmi materyallerin yanı sıra,

FS serisinin yeni bölümü “Atölye”den de katkılar sağlıyor: sıra dışı ekinler, lisanslı ekipman ve hatta sizi hava ve kuru değişikliklerle başa çıkmaya zorlayan arsa testleri. ay veya iflas.

Farming Simulator 22 Mobil Oyun

Artık saatlerce eğlence sunan bu oyunda kendi vizyon ve fikirlerinize göre çiftliğinizi oluşturabilirsiniz. Yolculuklarının başlangıcında oyuncular, ne kadar yükseğe tırmanmaları gerektiğini belirleyen zorluk seviyesini seçebilirler.

Zorluk derecesi, alınan hammaddeler, satın alınan makine ve ekipman sayısı, verilen öneri ve ipuçlarının derecesi, oyuncunun sahip olduğu tarım arazisi miktarı gibi unsurlar tarafından belirlenir.

Ne kadar zor olursa, o kadar az stok ve ürün bulunur ve hammadde fiyatları o kadar ucuz olur. Bu oyuna yeni başlayanlar en basit zorluk ayarıyla başlamalıdır. Daha zorlu bir başlangıç, neredeyse kesinlikle daha fazla keyif sağlayacaktır,

ancak oyuna yeni başlayanlar için iflasla da sonuçlanabilir. Daha fazla öğrenmek istediğin bir şey var mı? Farming Simulator 22 mobil android ile nihayet çiftçilik yeteneklerinizi test edebilirsiniz!

Oyuncunun biraz çeşitli ortamlara sahip haritalardan birini seçmesine izin vermek ilgi çekici bir seçenektir. Biri Kuzey Amerika’ya özgü bir iklimde yer alırken, diğeri tipik Avrupa’ya özgüdür. Harita havuzu, oyunun yayıncısından eklentiler ve modlar satın alınarak genişletilebilir.

Oyuncu açısından bakıldığında oyun, herkese hitap edecek basit ve sezgisel bir arayüz sunuyor. Çiftliğin tasarımı ve düzeni oyuncu tarafından belirlendiği için oyun daha çok “plastik”.

APK indir  Farming Simulator 22 Apk Mobile Android Version Full Game Setup ucretsiz indir

Makine ve tarım ekipmanlarının yanı sıra temel yapılar için silolar ve sığınaklar, inşaatın ilk aşamasının bir parçası olacak. Gittikçe daha fazla şey satın alabileceksiniz. Farming Simulator 22’yi denemek için bugün son gün!

Farming Simulator 22 Mobil APK Özellikleri

Haritalar, ekinler, makineler, markalar ve daha fazlası güncellendi.
Sergilenen yaklaşık 400 orijinal makine ve ekipman var.

Yaklaşık 100 orijinal tarım markası var.
Mevsimsel döngüler ve üretim zincirleri, mevsimsel döngülerin ve üretim zincirlerinin iki örneğidir.
Çok oyunculu mod sayesinde kooperatif çiftçiliği mümkündür.

ModHub, topluluk tarafından oluşturulan içeriği ücretsiz olarak sağlar.
Farming Simulator 22 apk obb Android APK ve IOS için nasıl indirilir?
Yukarıdaki sayfadan apk’yı indirin.
İndirilen dosyayı açmak için Yükle düğmesine tıklayın.

Artık uygulamaları yüklemek için bilinmeyen kaynaklara yetki vermelisiniz. Ayarlar >> Uygulamalar/Güvenlik’e gidin ve Yüklenecek bilinmeyen kaynaklardan gelen Uygulamaları Etkinleştir’i işaretleyin.

Tekrar tıklayın ve yazılım birkaç saniye içinde bilgisayarınıza monte edilir.
En sevdiğiniz Web dizilerini, TV şovlarını, belgeselleri ve filmleri ücretsiz izlemek için Aç düğmesine basın ve keyfini çıkarın.

Bu, hayranlar için tek Mod Apk kurulum kılavuzuydu. Bunu Cep telefonunuza indirdikten sonra, umarız bu programı beğenmişsinizdir. Bu yazıda, listelemediğimiz birkaç özellik daha var. Bu Apk tamamen güvenli ve kullanılabilir.

Sadece apk dosyasını indirebilir ve yukarıda belirtilen kurulum sürecini takip edebilirsiniz.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları