Farming Simulator 20 Apk Android full apk indir 2022**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
3.7/5 Oylar: 38,757
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farming 22 , Simulator ,20, Apk ,Android ,full ,apk, indir ,2022**,

Modern dünyada; Yeni neslimizin çiftçilik hakkında hiçbir şey bilmediği bir yer. Yeni bin yıllık nesillerimizin yemek hakkında hiçbir fikri yok. Hepimiz onun nereden geldiğini yiyoruz,

Nasıl yetiştiriliyor, üretiliyor, aktarılıyor, depolanıyor ve bitmiş ürüne dönüştürülür.

Geliştiricilerin yoğun olarak yalnızca birkaç popüler segmente odaklandığı bu çağda, Giants Software bu modası geçmiş segmentleri keşfetmek ve keşfetmek için farklı bir konseptle geldi.Farming Simulator 2o Apk Android full apk indir 2022**

Genç nesle çiftçilik hakkında derin ve doğru bilgi sağlayın. İçlerine gıdaya yönelik saygı ve önemi yerleştirmek, Çiftçilik sürecinde yer alan çoklu faaliyetlerin netliğini kabul etmek ve çiftçinin yaşamına dair merakı gidermek.

Oyun oluşturuldu. Masamıza yemek koymak için yaptıkları inanılmaz zor iş. Simüle edilmiş bir şekilde, Oyun bize doğal yasaların ve güzelliğin yönlerini öğretecektir.

Çarpma oyunu, temel faaliyetlere dayalı olduğu için çiftçiliğin yönlerini kapsar. Burada, hayvan gütme ile birlikte, kırpma yöntemini, mahsul desenini, farklı ekim ve buna göre hasat mevsimlerini, teras çiftçiliğini vb. öğreneceksiniz.

Şimdi Oyun atları, inekleri, domuzları ve koyunları içeriyor. Böylece, iş amaçlarınız için birden fazla şekilde kullanabileceğiniz hayvanların yaşamının farklı süreçlerini size brüt fayda sağlamak ve maddi durumunuzu iyileştirmek için yaşatmak.

Ayrıca, finansmanınızı geliştirerek, o kadar parayı kullanıma koyabilirsiniz. Hayvanlarınızı nüfus olarak artırın veya çeşitlendirin. Daha fazla üretim çıktısı için ülkenizi genişletin. Devam eden mevsimlere göre, ister

Kharif, ister rabi, ister sözde farklı ekinler ekin. Ve mahsullerinizi çeşitli haşere kontrol yöntemleri ve daha fazlasıyla çeşitli böcek öldürücülerden ve haşerelerden koruyun. Gübrenin uygun miktarda kullanılması daha iyi verim alınmasını sağlayacaktır. Ayrıca, daha iyi öğrenme için tüm çiftçilik sürecini bir iş gibi yürütmek.

APK indir  Used Car Tycoon Game
Farming Simulator 20 MOD APK

Farming Simulator 20 Mod APK dünyalarına girin.

Farming Simulator 20 Mod Apk, orijinal Farming Simulator 20’nin alternatif ve modifiye edilmiş bir çeşididir. Teknik olarak, simülasyonlu oyun aracılığıyla izleyicisine doğru bilgi sağlama ilkesine dayanmaktadır.

Oyun, çiftçiliği yeterince geliştirmek için kullanılan kültürel bilgileri ve modern teknolojiyi sağlar. Deneyiminizi gerçek gibi yapmak için. Oyun, ultra HD 3d grafikler ve görsellerle tasarlanmıştır. Ekranında doğru kontrolü sağlamak için kaliteli ses ve pürüzsüz bir kullanıcı arayüzü vardır.

Rastgele veya aynı anda birden fazla hayvancılık ve çiftçilik faaliyeti gerçekleşmektedir. Bununla başa çıkmalısınız ve herhangi bir engel olmadan faaliyetlerin uygun ve zamanında akışını sağlamak için iyi bir süreç geliştirmeye kendinizi dahil etmelisiniz.

Ekinlerinizi ekin, Koruyun, hasat edin, gerekenleri depolayın ve dinlenmeyi pazara nakledin ve bu süreçte işçi kiralayın ya da paradan tasarruf etmek için kendi başınıza bir şeyler yapabilirsiniz. Çünkü maddi durumunuza da dikkat etmeniz gerekiyor. Çiftliklerinizi ve çiftlik hayvanlarınızı genişletin.

Bu Farming Simulator 20 Mod APK’da, size sağlanan sınırsız para, puan vb. ile premium avantajların tadını çıkaracaksınız. Parayı teknolojiyi, Makineleri ve tarım ekipmanlarını yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca yeni tarım alanlarının ve Oyunun yüksek seviyelerinin kilidini de açabilirsiniz. Farming Simulator 20 Mod APK’nın reklamsız politikası, oyun içinde engelsiz bir ortam sağlar ve bu, ayar menünüzde herhangi bir köklendirme ve değişiklik gerektirmez. Ve deneyiminizi güvenli ve emniyetli kılmak için, Giants Software tarafından geliştirilen anti-virüsü.

Farming Simulator 20 MOD APK

İnanılmaz Oynanış

Farming Simulator 20 Mod APK Game, muhteşem oyunun derinliğini deneyimlememize izin veriyor.

Tarım bölümünün tarım bölgesini çeşitli yönlerden keşfedebilirsiniz; İnanılmaz grafikler ve görseller içeren tüm bir çiftliğinizle başlayın. Üretimi artırmak için çok çalışmalısınız, bu da kar getirecek ve ülkenizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

APK indir  my child lebensborn apk indir apk mod 2022**

Hayvanlarınızın bakımı ve iyi beslenmesi ayrıca daha iyi mahsul almanıza ve ek gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Eğlenceniz için gerçek benzeri simülasyon ve soyut oyun türüyle cihazlarınızda kalıcı çiftçilik deneyiminin keyfini çıkarın.

Yenilikçi Tarım Sürecini Keşfedin

Farming Simulator 20 Hileli APK ile tarım üretiminin fonksiyonlarını öğrenebilirsiniz. Çiftçiliğin çoklu süreçleri ve teknikleri keşfedilebilir. Bu Farming Simulator 20 Mod APK, Kharif, Zaid, rabi ve kırpma modellerinin mevsimine göre ekin ekimi içerir.

Çıktıyı artırmak için birden çok kırpma desenini izleyin ve. Mahsullerin hasatında ya işçi kiralayın ya da paradan tasarruf etmek için bunu kendiniz yapabilirsiniz. Ve bundan sonra, tahıllarınızı uygun şekilde saklayın.

Kalanı da pazara aktarılmalıdır. Bu işlemi tekrarlamak için kar elde edin ve tohum satın alın. ve arazinizi ve hayvancılığınızı genişletin.

Farming Simulator 20 MOD APK

En Yeni ve Yapay Zeka Tabanlı Teknoloji Kullanımı

Üretkenliğin yükseltilmesi için teknolojik olarak en gelişmiş sanayileşmiş makineleri kullanarak çıktıyı artırmak. Mahsulleri haşerelerden ve böceklerden kurtarmak için, yanlış miktarda böcek ilacı ve böcek ilacı kullanın.

Gübreler mahsulün miktarını ve kalitesini artırmaya yardımcı olabilir. Modern teknoloji, hasat vb. gibi hızlı üretim süreçlerini mümkün kılacaktır. Çiftçiliğinize hız kazandırmak için otantik markalara ait 100’den fazla makineyi çalıştıracaksınız.

Hayvancılıkta pek çok pratik kullanım gerçekleştirilebilir, Hayvanların sürdürülebilirliğini ve uygun beslenmesini sağlamak ve koyunlardan elde edilen hasat yünü ve diğer çeşitlerden çoklu hizmetler.

Hasat Edilecek Ürün Çeşitleri

Çiftliğinizde ekim ve hasatta canlı mahsullerin tadını çıkaracaksınız. Farklı mevsimlere göre Kharif, Rabi veya dedik kategorisinde mahsul seçin. Buğday, Arpa, Kanola, Yulaf, Ayçiçeği, Patates, Mısır, Soya Fasulyesi ve diğer birçok ürün çok yönlü mevsimde ekilebilir.

Bu süreçte ekinlerin ekimindeki beceri ve teknikleri, ihtiyaçları ve birçok yöntemle onları korumanın yollarını da öğrenebilirsiniz. Tarım işinde ve çeşitli mahsullerde uygun refahı sağlamak için böcek ilacı, Pestisit ve gübre kullanımı, hayvanlarınız için daha iyi bir beslenme sağlayacaktır.

APK indir  Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023** 3.3024.3

Olağanüstü Ortam ve Konumlar

Köy ortamında güzel manzara ve manzaraların tadını çıkaracaksınız. İşletmenizi bağımsız olarak yönetmeyi ve işletmeyi öğrenin. Arazinizin sahibi ve kullanımı olarak, tümü 3d grafikler olan çeşitli fırsatları ve çalışma modellerini keşfedebilirsiniz.

Oyunda inanılmaz eğlence sağlamak için sofistike ve pürüzsüz kullanıcı arayüzü aracılığıyla kontrolü size sağlar. Farming Simulator 20 Mod APK’sini çevrimiçi moddan ayrı olarak çevrimdışı modda da oynayabilirsiniz.

Yeni ahırlar inşa edin ve onları tarım alanına dönüştürebilirsiniz.

Farming Simulator 20 MOD APK

Nihai Karar

Modern çağda tarımla ilgili becerilerin tadını çıkarmak ve aynı zamanda öğrenmek. Farming Simulator 20 Mod APK en iyi seçimdir ve size çeşitli mahsuller, çoklu mahsul desenleri, en son teknoloji ve bağımsız sahiplik sunar.

Bu şeyler, simülasyon yoluyla gerçeklikte ihtiyaç duyulan kalitenin çoğunu yerleştirecektir. Ve sınırsız para ve puan ile çeşitli süreçleri yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Bu avantajlar, öğrenmenizi ve eğlencenizi kolaylaştıracak.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

1 yorum "Farming Simulator 20 Apk Android full apk indir 2022**"

  1. Geri bildirim: Sinefy Apk, Ücretsiz, İndir, Film ve Dizi, İzleme 2022**,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciGIANTS Software