otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

Buradan İndirTELEGRAM
4.3/5 Oylar: 2,019,344
Geliştirici
Zuuks Games
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Otobüs ,simulator, ultimate, APK indir, hileli 2022**,

Bus Simulator: Ultimate, profesyonel bir otobüs şoförü olduğunuzda size heyecan verici deneyimler getirecek. Bu sürücülük kariyerini sürdürmekle ilgileniyorsanız veya otobüs sürücülüğüne meraklıysanız, bu, en özgün deneyime sahip olmak için mükemmel bir fırsattır. Mobil cihazlarda sadece sanal bir oyun olmasına rağmen belirli bir şekilde gerçekçi simülasyon oynama işlemleri ile de yüklenmektedir.

otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

KOMPLO

Sürücüler, firmanın ayırt edici özelliğidir ve otobüsü süren ve oyuncuya ek olarak şirkete gelir getiren kişilerdir. Bu oyunda (NPC) oynanamayan karakterlerdir.

Başlangıçta, oyuncu diğer sürücülerden yardım almadan kendi başına hareket etmelidir, çünkü firmasını daha yeni kurmuştur ve henüz yeni bir sürücü alacak paraya sahip değildir. Oyuncu yeterli parayı biriktirdiğinde, daha fazla sürücü çalıştırabilir ve onları çalıştırabilir. Ek gelir elde etmek için sürücüler gereklidir. NPC oldukları için, kullanıcı oyuna aktif olarak katılmasa bile işe gönderilebilirler ve bu da kuruluşunuzun görevlerini tamamladıktan sonra sürücülerden ödeme almaya devam etmesine olanak tanır.

otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

İŞ KOLAY DEĞİL

Bir araba kontrol oyununa ilk kez katılıyorsanız, bu heyecan verici bir deneyimdir. Arabanın hareket etmesi için başlat düğmesini seçmeniz gerekir. Araç yavaşça yuvarlanacak ve ileri doğru hareket edecektir. Önceden kurulmuş kontrol sistemini kullanarak, aracı düz gidecek, sola, sağa dönecek veya kavşaklardan geçecek şekilde ayarlamanız gerekir. Aracın hızını kontrol etmek için gaz veya fren anahtarlarını kullanın.

Ultimate size 3 farklı sürüş modu sunar. Anahtar kontrol sistemi sizin için en kolay yoldur. Arabayı istediğiniz gibi döndürmek için kontrol etmek için sol veya sağ tuşları kullanın. İkinci yol direksiyon simidini kullanmaktır. Bu size biraz daha zorluk yaşatacak ancak gerçek sürüş hissini yaşayacaksınız. Son olarak, oynamak için eğim sensörünü kullanın. Arabanın dönmesini istediğiniz yönde telefonu sallıyorsunuz. Bu, çalma deneyiminizi en üst düzeye çıkaracaktır, ancak oynarken telefonun dengeli bir konuma yerleştirildiğinden emin olmalısınız.

APK indir  Redmi Note 11, kıymetli değişiklik ile küresele geliyor!

otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

FULL ARAÇ SİSTEMİ

Sizin için 19 farklı otobüs var. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, sevdiğiniz arabaları seçeceksiniz. Ancak, onları ücretsiz olarak almayacak, bu arabaları satın almak için sanal para ödeyeceksiniz. Araç ne kadar büyük olursa, o kadar lüks, güçlü motorla birlikte fiyat o kadar pahalı olur. Araç filonuzu oluşturmak için aynı anda birden fazla araca sahip olabilirsiniz. Filonuzu yönetmenize yardımcı olması için bir yönetici kiralayın.

otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

GERÇEK GERÇEKLİK SİMÜLASYONU

Ultimate, gerçeğe benzer bir araba sistemine sahip ve beraberinde gerçek hayattan hiçbir farkı olmayan özelliklere sahip. Sürüş sürecinde farklı davranış tarzlarına sahip yolcularla karşılaşmanız gerekecek. Otobüsünüzde her türden insan, hatta bazen baş belası çıkacaktır. Bu durumda pratik çözümler bulmanız gerekecek.

Trafik kurallarına uymak oyunda önemli bir şeydir. Bu oyundaki trafik sistemi, şerit sistemi, gişeler, trafik işaretleri, sinyal lambaları ve hatta polis ile çok ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Yolculuğunuzda izin verilen hızda koşmaya, belirtilen sayıdan fazla insan taşımamaya ve kazaya sebebiyet vermemeye özen göstermelisiniz. Büyük stantlar aracılığıyla, öngörülen ücreti ödemek zorunda kalacaksınız. Kurallara ne kadar çok uyarsanız, sonunda o kadar çok ödül alırsınız.

otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

ÖDÜLLER İÇİN GÖREV YAP

Ultimate size yolcu mekiği misyonları getiriyor. Seyahat rotanızı seçecek, misafirlerinizi yolda karşılayacak ve güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştıracaksınız. Zengin Avrupa harita sistemi size birçok farklı seçenek sunacaktır. Oyunu ABD, İtalya, Almanya, Rusya, Hollanda, İspanya gibi birçok ülkede deneyimleyebilirsiniz… Her ülkenin ulaşım sistemi, yolcu özellikleri ve tamamen farklı hava koşulları olacaktır. Her şeyi halledebilecek aşinalık ve esnekliğe sahip olmanız size yardımcı olacaktır.

ANA ÖZELLİKLER
Dünyanın çeşitli yerlerinde ofisler kurabileceksiniz. Yolcu sistemi, yolcuların davranışlarına göre Sosyal ve Gerçekçi Tepkiler sunacak.
19 Otobüs, 250 radyo istasyonu, otoyolda birçok harika yol.
İstasyonlar (oyunda Zuuks Park olarak da bilinir), oyuncuların dinlenmek ve yemek yemek için ve ayrıca araçlarını onarmak gibi diğer hizmetler için durabilecekleri oyun içi yapılardır.
Gerçekçi trafik, hava durumu, iç mekanlar ve ses efektleri dahildir.
Kontroller basittir (eğim, düğmeler veya direksiyon simidi)
25’ten fazla farklı dil desteklenmektedir.

APK indir  Farming Simulator 14

Bus Simulator Ultimate v2.0.6 MOD APK (

Unlimited Money, Mega Menu) Download

Tamamen yeniden tasarlanmış Bus Simulator’a hoş geldiniz: Ultimate 🚌
—————————————— ——

📢 Truck Simulator: Ultimate geliştiricilerinden yepyeni bir otobüs oyunu

Tüm zamanların en büyük otobüs şirketi olabilir misin?
300 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanan en popüler otobüs oyunu! Otobüs şirketinizi kurun ve dünyanın en büyük otobüs şirketi olun.

Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Güney Kore, Japonya, Brezilya, Azerbaycan, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya, Filipinler, Güney Afrika, Hindistan, Hong Kong, İrlanda, İsrail, Katar, Malezya, Tayland, Tayvan ve daha fazlası Gerçekçi şehir haritaları ve otobüs durakları.

OTOBÜS SİMÜLATÖR OYUNU ÖZELLİKLERİ

– Yeni gerçekçi Alman terminalleri > Berlin, Dortmund, Dresden, Düsseldorf, Essen, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Mannheim, Münih, Nürnberg.
– Ücretsiz çok oyunculu oyun (Ultimate League)
– Dünyanın birçok yerinde ofisleriniz olabilir.
– 20.000’den fazla şehir ve ilçe.
– Yolcu sistemi sosyal ve gerçekçi tepkiler sunar.
– Kendi işinizi yönetin
– Çalışanları işe alın ve işinizi maksimum kâr için yönetin
– 32 İnanılmaz Koç
– 300’den fazla orijinal terminal.
– Kullanılmış otobüsler için pazar
– Ayrıntılı kokpitler
– Yolcular sizi değerlendirebilir.
– 250’den fazla radyo istasyonu
– Paralı yollar
– Gerçekçi trafik sistemi
– Gerçekçi hava durumu > yağmur, kar ve daha fazlası.
– Gerçekçi otobüs ses efektleri
– Gerçekçi ev sahibi hizmeti.
– Basit kontroller (eğim, düğmeler veya direksiyon simidi)
– 25’ten fazla dil desteği

Tamamen gerçekçi tur otobüsü simülatörü.
🛑 Bus Simulator: Ultimate oyununu şimdi ücretsiz indirin. 🛑

NASIL OYNANIR
– Start/stop butonu ile otobüsünüzü çalıştırın.
– Ekranınızın sağ tarafındaki anahtarı “D” konumuna kaydırın.
– Fren ve hızlanma butonları ile otobüsünüzü kontrol edin.

APK indir  Tesla, AMD Ryzen işbirliğinde yeni adım 2021**

Dikkat: Güvenli bir şekilde sürün ve gerçek hayatta trafik kurallarına uyun.

Herhangi bir sorunuz veya fikriniz varsa, lütfen help@zuuks.com adresinden bizimle iletişime geçin.
_________________________________________________________________

Offizielle Website: http://www.zuuks.com
Folgen Sie uns auf TikTok: https://www.tiktok.com/@zuuks.games
Folgen Sie uns auf Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSZ5daJft7LuWzSyjdp_8HA
Folgen Sie uns auf Facebook: https://www.facebook.com/zuuks.games
Folgen Sie uns auf Twitter: https://twitter.com/ZuuksGames

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları