My Child Lebensborn LITE apk indir 2024

2.0.108
This is the LITE version of My Child Lebensborn where you can play the first part of the game for free. After this point, please pay for the cost of the game to unlock the full experience.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 175,754
Bu uygulamayı bildir

Tanım

My Child ,Lebensborn ,LITE apk, indir 2024,

My Child Lebensborn LITE, 2.Dünya Savaşı’ndan sağ kurtulan ve size Norveçteki evinizde yaşayacak bir Alman erkek ya da kız evlat edinme şansı veren bir rol oyunudur. Ancak, Klaus veya Karin’i büyütmek (bir erkek mi, kız mı isteyeceğinizi seçebilirsiniz), kızgınlık dolu düşmanca bir ortamda kolay olmayacaktır.

My Child Lebensborn İndir – Full PC

2 çocuğun evlat edinilmiş Yaşanmış ve gerçek olaylara dayanan simülasyon strateji oyunudur. Oyunda çocukların gelişimini sağlayacak eğitecek ve oyunlar oynayacaksınız. Yemek yaparak çocukların karnını doyurmalarını sağlayacak ve böylelikle para kazanacaksınız. Ebeveyn olarak rehberlik edin ve kendi çocuğunuz gibi görün. android
oyunuda bulunuyor.


 


My Child Lebensborn LITE apk indir 2024

My Child Lebensborn LITE, ilk bakışta Pou, Moy veya Talking Tom Cat’i hatırlatabilir, ancak daha derinlemesine bir oyun deneyimi sunar. Bir yandan evlat edinen çocuğunuzu beslemeli, yıkamalı ve ilgilenmelisiniz. Öte yandan, mali ve ailevi durumunuzu çocuğa sağlamak istediğiniz gelecekle nasıl birleştireceğinizi ve onu mümkün olan en iyi şekilde nasıl yetiştireceğinizi öğrenmelisiniz.

Gün boyunca, yemek pişirme, iş arama, çocuğunuzla oynama, işe gitme, market alışverişi, hikaye okuma gibi çeşitli eylemlere yatırım yapabileceğiniz sınırlı sayıda zaman birimine sahip olacaksınız. Hareketlerinize ve çocuğunuzun sorularını (oldukça sık olacak) verdiğiniz cevaplara bağlı olarak, oyun farklı bir şekilde gelişecektir. Bu değişiklikler hikayenin kendisinde olduğu kadar Klaus / Karin’in görünüşü ve beden dilinde de özellikle göze çarpacak.

My Child Lebensborn LITE, büyüleyici ve sevecen süper benzersiz bir rol oyunudur. Sizi gerçeklere dayanan sert bir duruma gerçekten saygılı ve etkileşimli bir şekilde sokar. Oyun ayrıca hikayeyi gerçekten keşfetmenize yardımcı olan inanılmaz görseller ve sesler içerir.
Spel apk Download
apk indir 

APK indir  Car Parking Multiplayer

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 
forces group 2

farming simulator 22

special forces group 3

Oy Ver post

Yenilikler

What is new in the Remaster?
Make new memories, interact in more activities, and spend more time with your child. From skipping stones to crafting paper hats, and an all new fishing minigame.
My Child Lebensborn has been remastered with improved graphics, completely updating every scene in the game.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciSarepta Studio
Yayınlandığı tarihJul 8, 2021
GüncellendiAug 28, 2023
Sürüm2.0.108
Gereksinimler5.1
İndirilenler10,000,000+
Google Playden İndir Google Play