my child lebensborn apk indir apk mod 2022**

TELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 115,384
Bu uygulamayı bildir

Tanım

my child ,lebensborn, apk, indir, apk ,mod 2022**,

 

Lebensborn çocuklarının gerçek tarihini anlatan hikaye bazlı bu oyunda, çocuğuna yardım et.

Polygon: ‘My Child Lebensborn 2. dünya savaşı sonrası masumların kalbe dokunan hikayelerini anlatıyor’
LevelUp: ‘Yaşadığım en etkileyici oyun deneyimlerinden.’

my child lebensborn apk indir apk mod 2022**
my child lebensborn apk indir apk mod 2022**

2. Dünya Savaşı sonrası Norveç’te küçük bir Lebensborn çocuğunu evlat ediniyorsun, ama ebeveynlik çocuğun saldırgan ve nefret dolu bir toplumda büyürken oldukça zor. Lebensbornların gerçek hikayelerinden esinlenmiş bu oyunda savaşın farklı bir tarafını göreceksiniz.

 

Düşmana olan nefretin zafer sonrası bile nasıl mağduriyet yaratabileceğini keşfedin.

Onlara destek ol ve geçmişlerini keşfet. Zamanını ve kaynaklarını çocuğuna bakabilmek için dengelemen gerekiyor. Zor sorulara yanıtlar bulacaksın: Nefret, zorbalık, tarih ve suçlamanın etkilerini keşfet.

Özgürlüğü kutlayan bu ülkede bir yer bulabilmeleri için Klaus/Karin’e Alman işgalinin bıraktığı mirasla yüzleşmekte yardım et.

Sen bir değişim yaratabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=hVfSsyKsXlA

Ana Özellikler:
-Çocuğun duyguları, kişiliği ve dünyaya bakışını seçimlerinle etkile.
-Çocuğun mimik ve vücut dilinde yaptığın tercihlerin etkisini gözlemle

-Gerçek olaylara bağlı etkileyici bir hikayeyi deneyimle
-Para kazanmak için işe git, daha sonra evde yemek pişir, el işi yap, ormanda yiyecek ara ve oyun oyna.
-Zamanını ve kaynaklarını dikkatli kullan

My Child Lebensborn, size 2. Dünya Savaşı’ndan sağ kurtulan ve Norveç’teki evinizde sizinle birlikte yaşamaya başlayan bir Alman erkek veya kızı evlat edinme şansı veren bir rol oyunudur.

Ancak Klaus’u veya Karin’i (kız mı erkek mi istediğinizi seçebilirsiniz) büyütmek, küskünlük dolu düşmanca bir ortamda kolay olmayacaktır.

My Child Lebensborn’daki oynanış ilk bakışta size Pou, Moy veya My Talking Tom Cat’i hatırlatabilir, ancak çok daha derinlemesine bir oyun deneyimi sunuyor. Bir yandan, evlat edinen çocuğunuzu beslemek, yıkamak ve genel olarak bakmak zorundasınız.

APK indir  Taxi Sim 2020

Öte yandan, maddi durumunuzu ve ailevi durumunuzu, çocuğa sağlamak istediğiniz gelecekle nasıl birleştireceğinizi öğrenmeli ve onu mümkün olan en iyi şekilde yetiştirmeye çalışmalısınız.

Gün boyunca, yemek pişirmek, iş aramak, çocuğunuzla oynamak, işe gitmek, market alışverişi yapmak, ona kitap okumak gibi çeşitli eylemlere yatırım yapabileceğiniz sınırlı sayıda zaman birimine sahip olacaksınız. hikaye vb.

Hareketlerinize ve çocuğunuzun sorularına verdiğiniz cevaplara bağlı olarak (ki bu oldukça sık olacaktır), oyun farklı bir şekilde gelişecektir. Bu değişiklikler özellikle hikayenin kendisinde ve Klaus/Karin’in görünüşünde ve beden dilinde fark edilir olacak.

My Child Lebensborn, büyüleyici ve sevimli, süper benzersiz bir rol oyunudur. Sizi gerçekten saygılı ve etkileşimli bir şekilde gerçek gerçeklere dayanan zorlu bir durumun içine sokar.

Oyun ayrıca hikayeyi derinlemesine incelemenize yardımcı olacak harika görseller ve sesler içerir.

-Bir kız ya da oğlan evlat edin ve onları hayatlarındaki zor bir yılda destekle.

Dikkat: Sadece 1GB kullanılabilir belleği olan bazı cihazlarda oyunu çalıştırma problemleriyle karşılaşabilirsiniz.
Teknik destek için lütfen bize support@sareptastudio.com ‘da ulaşın.

 

My Child Lebensborn Apk 1.6.103 Full Kilitsiz Son Sürüm Mod İndir – Android Oyun İndir Sitemizden My Child Lebensborn Apk Türkçe Olarak Ücretsiz İndirip Oynayabilirsiniz.

My Child Lebensborn Apk Full Türkçe İndir

My Child Lebensborn Apk Türkçe, dil seçeneği ile Full Sürüm paylaşıyoruz. My Child Lebensborn, 2.Dünya Savaşı’ndan sağ kurtulan ve size Norveçteki evinizde yaşayacak bir Alman erkek ya da kız evlat edinme şansı veren bir rol oyunudur. Ancak, Klaus veya Karin’i büyütmek (bir erkek mi, kız mı isteyeceğinizi seçebilirsiniz), kızgınlık dolu düşmanca bir ortamda kolay olmayacaktır.

My Child Lebensborn, ilk bakışta Pou, Moy veya Talking Tom Cat’i hatırlatabilir, ancak daha derinlemesine bir oyun deneyimi sunar. Bir yandan evlat edinen çocuğunuzu beslemeli, yıkamalı ve ilgilenmelisiniz. Öte yandan, mali ve ailevi durumunuzu çocuğa sağlamak istediğiniz gelecekle nasıl birleştireceğinizi ve onu mümkün olan en iyi şekilde nasıl yetiştireceğinizi öğrenmelisiniz.

APK indir  Youtubers Life apk indir hileli hilesiz 2021**

My Child Lebensborn Apk Android Oyun İndir

Gün boyunca, yemek pişirme, iş arama, çocuğunuzla oynama, işe gitme, market alışverişi, hikaye okuma gibi çeşitli eylemlere yatırım yapabileceğiniz sınırlı sayıda zaman birimine sahip olacaksınız. Hareketlerinize ve çocuğunuzun sorularını (oldukça sık olacak) verdiğiniz cevaplara bağlı olarak, oyun farklı bir şekilde gelişecektir. Bu değişiklikler hikayenin kendisinde olduğu kadar Klaus / Karin’in görünüşü ve beden dilinde de özellikle göze çarpacak.

My Child Lebensborn, büyüleyici ve sevecen süper benzersiz bir rol oyunudur. Sizi gerçeklere dayanan sert bir duruma gerçekten saygılı ve etkileşimli bir şekilde sokar. Oyun ayrıca hikayeyi gerçekten keşfetmenize yardımcı olan inanılmaz görseller ve sesler içerir.

Siz ve evlat edindiğiniz çocuğunuz, doğrudan oyunun ana ekranında görüntülenen sorular ve cevaplar aracılığıyla doğrudan iletişim kuracaksınız. Karmaşıktan kolaya, günlük hayattan içsel duygulara kadar pek çok soru mevcut olacak ve cevabınıza ihtiyacı olacak. Cevap seçimleriniz çocuğunuz için çok önemlidir çünkü artık güvenebilecekleri tek kişi sizsiniz. Bunların tümü, gelecekteki duygularını, kişiliğini ve düşüncelerini doğrudan etkiler.

My Child Lebensborn Apk Türkçe

My Child Lebensborn bir çocuğun dünya görüşünü, bilişsel aralığını dolaylı olarak etkilemeden önce, seçimleriniz onun anlık tezahürlerini doğrudan etkileyecektir. Çocuğun beden dilinde ifade edilen ifadedeki değişikliği bulma ve takip etme göreviniz var. Bu sayede, çocuğunuz için doğru eğitim yöntemlerini bulmak için onlar hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz. Ayrıca nefret ve intikam, zorbalık ve suçlama hakkında birçok şeyi fark etmelerine yardımcı olur.

Çocuğu mümkün olan en iyi şekilde yetiştirebilmek ve öğretebilmek için zihinsel hazırlığın yanı sıra maddi faktör de vazgeçilmezdir. Bu nedenle My Child Lebensborn, para kazanmanıza yardımcı olmak için binlerce farklı iş yarattı. Kazandığınız paralar sayesinde çocuklarınız, besi hayvanlarınız, kümes hayvanlarınız vb. için yiyecek satın alma imkanınız var. Yemek yapıyorsunuz, çocuk ve çiftçi gibi diğer hayvanlara bakıyorsunuz, anne baba gerçek.

APK indir  eFootball™ 2024 8.4.0

Ancak, My Child Lebensborn’daki her şey, belirli kaynak ve zaman sınırlamalarına sahip bir şeydir. Bu, oyunun sizin gibi büyük bir aşk kahramanına adadığı birçok zorluk ve zorluktan biridir. Atanan görevleri hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirmek için dengeli, en uygun bir plan oluşturun! Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden My Child Lebensborn Apk Türkçe indir ve bu oyun ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

My Child Lebensborn Apk Son Sürüm

Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz My Child Lebensborn Apk 1.6.103 en son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar için bizi twitter ve intagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 • Çocuğun duyguları, kişiliği ve dünyaya bakışını seçimlerinle etkile.
 • Çocuğun mimik ve vücut dilinde yaptığın tercihlerin etkisini gözlemle
 • Gerçek olaylara bağlı etkileyici bir hikayeyi deneyimle
 • Para kazanmak için işe git, daha sonra evde yemek pişir, el işi yap, ormanda yiyecek ara ve oyun oyna.
 • Zamanını ve kaynaklarını dikkatli kullan
 • Bir kız ya da oğlan evlat edin ve onları hayatlarındaki zor bir yılda destekle.
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Ücretsiz Oyun

My Child Lebensborn oyununda Full kullanabilmeniz için My Child Lebensborn oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde Full yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

My Child Lebensborn Apk Full MOD Özellikleri

My Child Lebensborn Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

 • Full Kilitsiz
 • Türkçe Dil Desteği
 • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
 • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle My Child Lebensborn Apk Mod, sayesinde oyun Full olacak.

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciSarepta Studio