Car Parking Multiplayer 4.7.0 apk indir hileli 2022**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 1,748,608
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Car Parking Multiplayer, 4.7.0 apk, indir ,hileli 2022**,

 

Car Parking Multiplayer, araba hayranları için canlı ve hareketli bir ortam yaratmak için sürüş simülasyonu türüyle ilgili en heyecan verici unsurları kullanır. Ayrıca, oyunu çeşitlendirmek veya birlikte eğlenceli zamanlar geçirmek için özel oyunlar toplayan veya oluşturan oyuncular için çevrimiçi çok oyunculu bir mod sunar. Her şeyden önce, gerçekçi ve canlı 3D grafikler, genel oyuncu deneyimini mükemmel bir şekilde tamamlayacak.

 

Car Parking Multiplayer 4.7.0 apk indir hileli 2022**

SONSUZ BÜYÜLÜK OTOPARK SİMÜLATÖRÜ

Car Parking Multiplayer’daki oyunun ana içeriği ve oyuncu ilerlemesi, esas olarak birden fazla park etme mücadelesi yapmaktır. Ancak oyun, farklı araçları sürerken oyunculara yeni duygular yaratmak için gerçekçi kontrol mekanizmaları ve canlı 3D ortamlar uyguladığında işler o kadar basit değil. Sadece bu değil, zorluklar otomatik olarak çeşitlenecek ve herkesin sürüş kariyerinde yeni potansiyeller yaratacaktır.

En göze çarpan özellik hala canlı ve ayrıntılı kontrol mekanizmasıdır ve her şey diğer sürüş veya yarış oyunlarından tamamen farklıdır. Tüm mekanikler arayüzde listelenmiştir ve oyuncu tüm hedefleri gerçekleştirmeye çalışırken aracı korumak için her şeyi mükemmel bir şekilde koordine etmelidir. Kullandıkları aracın türüne bağlı olarak, insanların duygularını çeşitlendirmek için kontrol mekanizması sürekli değişecektir.

Car Parking Multiplayer 4.7.0 apk indir hileli 2022**

OLAĞANÜSTÜ GÖRSEL EFEKTİLERLE BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER

Oyunun grafik kalitesi, hemen hemen tüm 3D oyunların yeni neslinin zirvesidir ve her şeyi hayata geçirmek için aydınlatma öğesini mükemmel şekilde kullanır. Bu aynı zamanda, insanlara birçok şehir bölgesinden geçerken en canlı hisleri vermek için grafik motorlarında tam optimizasyonu da içeriyor. Ayrıca, her araç, çeşitli yeni araçları sürerken oyuncuları heyecanlandırmak için mutlak beceri düzeyiyle tamamen parlatılmıştır.

APK indir  city car driving apk indir 2022 apk mod 1.044

Olağanüstü grafiklere ek olarak oyun, oyuncuların her görevde en iyi performansı elde etmeleri için daha esnek kamera mekanizmaları sunacak. Bu sayede, herkesin deneyimi daha gerçek hale geliyor ve oyuncular çevrelerini gözlemlemek için birinci veya üçüncü şahıs izlemenin keyfini çıkarabilirler. Bu arada, oyuncuya tüm iç mekanı ve ana kontrol mekanizmalarını gösterdiği için birinci şahıs bakış açısı en önemlisidir.

Car Parking Multiplayer 4.7.0 apk indir hileli 2022**

DÜNYAYI ÇEŞİTLİ YÖNTEMLERLE KEŞFEDİN

Car Parking Multiplayer, sürekli şehir genişlemesi de dahil olmak üzere oyun potansiyelleri sayesinde en büyük simülasyon oyunlarından birine sahiptir. Ayrıca oyuncunun, gerçek bir rol yapma oyunu gibi araca girip çıkmak da dahil olmak üzere, çevreyle etkileşim kurmak için doğrudan dolaşmasına olanak tanır. Birçok yeni etkinlik veya hizmet, oyuncuları çevrelerini keşfederken sonsuz eğlenceye kaptırmak için düzenli olarak açılacak.

Dünyanın genişlemesi, tuhaf etkinliklerin gerçekleştiği yerleri de içeriyor ve oyuncuların rahatlaması veya arkadaşlarıyla eğlenmesi için çevrimiçi çok oyunculu moda bağlanıyor. İnsanlar ayrıca herhangi bir zorluğu görmezden gelebilir ve arabalarını şehirde birlikte kullanabilir veya insanların yanıt vermesi için yerel etkinlikler ve etkinlikler açabilir. Dünyadaki büyüme, oyuncuların tek başlarına veya arkadaşlarıyla eğlenmelerine de izin verecek.

Car Parking Multiplayer 4.7.0 apk indir hileli 2022**

MÜKEMMEL ARAÇ ÖZELLEŞTİRME VE YÜKSELTMELER

Araç yükseltme sistemi de harika bir eklenti ve oyuncuların keşfetmesi için genişleme ve derinlik nedeniyle yenilmesi zor. Ondan önce, oyuncuların kilidini açması veya deneyimlemesi için aileden lüks araba kategorilerine kadar geniş bir araç listesi vardı. Her otomobilin görünümle ilgili birçok farklı tasarımı vardır, ancak esas olarak lüks otomobiller en çok öne çıkacaktır.

Car Parking Multiplayer’daki kişiselleştirme süreci, bazen oyuncuların bir aracın orijinal görünümünü tamamen değiştirmelerine ve ayrıca daha eğlenceli ekipman yüklemelerine olanak tanır. Araç özelleştirmesi oynanışı değiştirmez, ancak arkadaşlarıyla çevrimiçi etkinliklere katılırken oyuncuları daha odaklı ve aktif hale getirir. Her şeyden önce, her şey bol ve oyunculara en komik arabaları tasarlamak için daha fazla fikir vermek için sürekli genişleyecek.

APK indir  Nextgen Truck Simulator Apk İndir Para Hileli 2022**

Car Parking Multiplayer 4.7.0 apk indir hileli 2022**

EN EĞLENCELİ ANLAR İÇİN EGZOTİK POLİS OYUN MODU

Çevrimiçi modda önde gelen eğlence, insanların yüksek tempolu kovalamacalarda polis veya suçlu olarak değiştiği polis oyun modudur. Oyuncunun hangi takıma atandığına bağlı olarak, en sonsuz ve heyecan verici eğlenceye dalmışken daha fazla bonus almak için tüm hedefleri tamamlamaları gerekir. Bu mod ayrıca 7/24 en canlı oyuncu topluluğunu oluşturmak için birçok yeni dönüşüm ve güncelleme ekler.

Car Parking Multiplayer, oyuncuların birçok heyecan verici aktiviteye katılırken herhangi bir arabayı sürmenin keyfini çıkarması için potansiyel ve deneyim açısından zengin bir oyundur. Her şeyden önce, insanlar kendilerini gerçek dünyaya kaptırmak istiyorlarsa, çoğu aktivite çeşitli hızlarda sürüş etrafında dönerse uygun bir seçimdir.

ÖZELLİKLERİ

İster çevrimdışı ister çevrimiçi oyun olsun, eğlence ve etkinliklerle dolu devasa bir dünyada sonsuz eğlenceyi keşfedin ve ortaya çıkarın.
Kontrollerde mutlak gerçekçiliğe sahip otantik ve teşvik edici sürüş simülatörü ve olağanüstü özellikler ve geliştirmelerle etkileşime geçin.
Görünüş ve özellikler açısından zarif ve pürüzsüz ayrıntılarla dolu olsa bile, sürmek ve özelleştirmek için 70’den fazla araba.
Oyuncular için kapsamlı etkinliklere sahip eğlenceli ve eğlenceli çevrimiçi topluluk, araba sürerken arkadaşlarla en iyi anı yaşar.
Oyuncular için egzotik ve büyüleyici Police Chase oyun modu, büyük şehirde birden fazla kişiyi kovalayan yüksek tempolu arabanın tadını çıkarır.

Car Parking Multiplayer v4.8.8.3 MOD APK (Mega Menü, Para, Hepsi Kilitsiz) İndir

Park etmekten daha fazlası: açık dünya çok oyunculu modu, araba ayarı, serbest yürüyüş!
Binlerce oyuncu sizi bekliyor.
Bize katılın!

Çok oyunculu açık dünya modu
• Ücretsiz yürüyüş.
• Gerçek benzin istasyonları ve araba servisleri ile ücretsiz açık dünya.
• Çok oyunculu yarışta gerçek oyunculara karşı yarışın.
• Arabaları gerçek oyuncularla değiştirin.
• Her gün binlerce gerçek oyuncu.
• Arkadaş listesi.
• Sesli sohbet.
• Polis modu

APK indir  my child lebensborn apk full apk indir 2022**

Araba özelleştirme
• Ayarlanabilir süspansiyon, tekerlek açısı ve daha fazlası.
• Motor ayarı: motoru, turboyu, şanzımanı ve egzozu değiştirin.
• Görsel oto tungs: Dinamik viniller, araba gövde parçaları.

Yüksek kaliteli açık dünya
• Son derece ayrıntılı ortamlar
• Gerçek iç mekana sahip 100 araba.
• 16 oyuncu görünümü
• İç mekanlara sahip binalar

ilginç oyun
•82 gerçek hayattaki park etme ve sürüş zorlukları.
•Farklı araçlar: Çekici, kamyonet, kamyon, spor ve klasik arabalar.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Geliştiriciolzhass