Goat Simulator APK 2022 Android için Ücretsiz İndir

Buradan İndirTELEGRAM
4.5/5 Oylar: 541,486
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Goat Simulator, APK 2022, Android, için ,Ücretsiz ,İndir,

Birçok ilginç gizli özelliğe sahip, sessiz ve basit bir simülasyon oyunu. Keçi Simülatörü MOD APK, oyuncunun oyundaki herhangi bir yere seyahat etmesine izin verilir. Etkileyici sese ilham veren keçi karakteri eklendi.

Coffee Stain Studios oyunu geliştirdi ve Google Play Store’a sundu. Oyun arasında, her oyuncu bir keçiye dönüştürülür. Elbette bu oyundaki karakteri keçi olarak oynuyorsunuz. Oyun, keçiyi oyundaki herhangi bir yere götürmeniz için size bir açık dünya haritası sunuyor.

Bu, Android’deki ilk farklı oyundur. Her şey deli gibi yapabilir ve her şeyi yapabilir.

Goat Simulator, APK 2022, Android, için ,Ücretsiz ,İndir,
Goat Simulator, APK 2022, Android, için ,Ücretsiz ,İndir,

Oynanış

Keçi Simülatörü MOD APK, birçok heyecan verici özelliğe sahip bir açık dünya simülasyon oyunudur. Oyuncu görevi keçi ile oynayabilir. Parklar, yol kenarı, plaj ve daha fazlası gibi herhangi bir yere gidin. Oyun içinde oyuncunun hiçbir zaman gerçek hayatta olduğu gibi kurallara uyması gerekmez.

Herhangi bir nesneyi yok edin ve sınırsız herhangi bir araca çarpın. Goad, görev modunda asla ölmeyecek. Görevin bir kısmı delilik oyunu içeriyor. Gerçek hayattaki keçiye kıyasla oyun gerçekçi bir keçi arayüzüne sahip.

Kontrol düğmeleri ekranda görünür. Sol taraftaki sürükleme hareket düğmesi ve korna simgesi de görülebilir. Oyunda herhangi bir şeyle karşılaştılar ve herhangi bir şeyi öğrendiler.

Yeni oyuncular Goat Simulator MOD APK’da yeni çevresel şeyleri görebilir. Yani her şey çok yeni görünüyor. Seyahat için endişelenme. Oyun bir ok işareti sağlar ve birçok yere seyahat etmek için oku takip eder.

APK indir  Farming Simulator 22 APK Mod v1.1.1.0 sinirsiz para hileli 2022**

Park alanında, birçok çocuk oyun nesnesi ortaya çıkıyor. Tahterevalli, ördek gezintisi, hız treni ve daha fazlasını oynamak için park yerlerinin yanına gitmek için hareket düğmesini sürükleyin.

Ayrıca keçinin spor araba hızı gibi hareketleri vardır. Bu yüzden hareket için endişelenme. Gerçek hayatta keçiler çok yavaş hareket ederler. Bu oyunda keçileri makul bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Tabii ki, oyuncular keçiyi kesintisiz olarak özgürce kontrol edebilirler. Sıradan insanları vurun, yol sepetlerini yok edin ve korkmadan her şeyi yapın. Duvarlara ve ağaçlara keçi kafasıyla vurun.

Goat Simulator, APK 2022, Android, için ,Ücretsiz ,İndir,
Goat Simulator, APK 2022, Android, için ,Ücretsiz ,İndir,

misyonlar

Keçi Simülatörü MOD APK, oyuncuya birçok farklı görev sunuyor. Böylece oyuncular verilen görevleri keçi ile tamamlayabilirler. Görev size verildikten sonra görevi doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Tabii ki delilik faaliyetleri gibi görevler veriliyor. Örneğin, insanları vurmayı sağlıyorsanız, insanları vurmanız ve çevirmeniz gerekir. Aksi takdirde oyun asla görevi tamamlamaz.

Hiçbir şeye aldırmayın ve oyundan korkmadan oynayın.

Keçi Simülatörü MOD APK bir puan sistemi getiriyor. Sürüş oyununu Android’de mi oynuyorsunuz? Evet, oyunda aynı skor yöntemi izlendi. Oyunda iyi bir performans sergilediğinizde, skor, oynanışa göre sayılır.

Oyuncunun, daha fazla puan kazanmak için nesnelere vurarak ve yok ederek görevi tamamlamak için bazı püf noktaları izlemesini sağlar. Evet, hileler de oyundan puan kazanmaya yardımcı olur.

Kapıyı çalan herkes kazanmaz. Birisi keçi vuruşundan kaçtı. Bu yüzden tam nakavt olana kadar insanları nakavt edin. Aksi takdirde, puan asla artmaz.

Goat Simulator MOD APK

Hayvanlar

Keçi Simülatörü MOD APK, oyuncunun geyik ve çok daha fazlası gibi bazı yeni karakterize edilmiş hayvanların kilidini açmasını sağlar. Ancak oyuncuların çoğu keçi gibi bir karakteri oynamayı sever.

Şimdi oyuna başlamak için keçiyi seçin. Oyuncu sadece kilidi açılmış hayvanları kontrol eder. Oyunda birçok hayvan mevcuttur. Ama sadece bir hayvan sizin tarafınızdan kontrol edilebilir.

APK indir  Farming Simulator 20 mod 0.80 apk 0.81 indir hileli 2022**

Keçi, inek, geyik ve diğer hayvanlar gibi mevcut hayvanlar, her şeye saldırmak için benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Hayvanların kilidini açmak için puan topluyorlardı.

Tabii ki, oyunda daha fazla hayvanın kilidini açmak için gereken para. Ayrıca, hayvan seviyelerini yükseltebilir ve beceriyi artırabilirsiniz.

Grafikler

Keçi Simülatörü MOD APK, yüksek kaliteli grafiklerle yapılır ve her nesne keskin kalitede yapılır. Oyun önemli bir MB boyutunda yapılmıştır. Yani grafikler oyun geliştiricisi tarafından iyi oluşturulur.

Oyun grafikleri ile herkesin ilgisini çekmek daha kolaydı. Güzel 3D tarzı animasyon grafikleri yeni bir deneyim kazandıracak. Gerçek hayatla karşılaştırıldığında, grafikler hiç azalmadı.

Çarpıcı grafikler ile oyuncular oyuna daha kolay bağımlı hale gelebilirler. Yüksek kaliteli grafikler sunan oyun geliştiricisine şapka çıkartın.

Goat Simulator MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Keçi Simülatörü MOD APK hakkında tüm detaylı bilgileri ele aldık. Bu harika bir oyun ve açık dünya simülasyon türüne sahip. Oyunun heyecan verici özelliklerinin keyfini çıkarmak için oynamaya başlayın.

Bu gerçek hayat değil ama grafikleri gerçek hayata benziyor. Pürüzsüz grafikler, oynamak için harika bir deneyim sunar. Oyunun orijinal sürümünden, oyunu Google Play Store’dan indirmek için tutarı ödemeniz gerekiyor.

Ücretli sürümü ücretsiz almak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makaledeki mevcut bağlantılardan en son ücretsiz kilitsiz ücretli sürümü indirin.

Keçi Simülatörü Ücretsiz, yeni nesil keçi simülasyonunu SİZE getiren en son keçi simülasyon teknolojisidir. Artık keçi olmanın hayalini kurmana gerek yok, sonunda hayallerin gerçek oldu!

Keçi Simülatörü Ücretsiz, bir keçi kadar mümkün olduğunca çok yıkıma neden olmakla ilgilidir. Eski tarz bir buz pateni oyunuyla karşılaştırıldı, ancak patenci olmak yerine keçi olmanız ve numaralar yapmak yerine bir şeyleri mahvetmeniz dışında.

Keçiler söz konusu olduğunda, gökyüzü bile sınır değildir, çünkü muhtemelen onu geçip oyunu çökertebilirsiniz.

APK indir  Cargo Simulator 2022 Türkiye apk indir

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN!

Goat Simulator Free’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla ek seviyeler satın alınabilir. Cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz.

Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Goat Simulator Free’yi oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

SORUMLULUK REDDİ

Goat Simulator Free tamamen aptalca bir oyundur ve dürüst olmak gerekirse, muhtemelen zamanınızı gerçek bir keçiyle arkadaş olmak, yeni bir dil öğrenmek veya tiftik koleksiyonunuzu genişletmek gibi başka bir şeye harcamanız gerekir.

ANA ÖZELLİKLER

• Bir keçi olabilirsiniz
• Eşyaları yıkarak puan kazanın – arkadaşlarınıza alfa keçisi olduğunuzu övün
• MİLYONLARCA HATA! Yalnızca kilitlenme hatalarını ortadan kaldırıyoruz, diğer her şey çok komik ve bunu koruyoruz
• Sürekli hata veren oyun içi fizik
• Cidden o keçinin boynuna bak
• Bir keçi olabilirsiniz

Android TV kullanıcıları: Oynamak için uyumlu bir gamepad gereklidir
Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları