Airbnb’den engelli bireyleri ilgilendiren yenilik!

TELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Airbnb,’den engelli, bireyleri, ilgilendiren, yenilik!,

Airbnb’den engelli bireyleri ilgilendiren yenilik!
Airbnb’den engelli, bireyleri, ilgilendiren, yenilik!,

Ülkemizde pek yaygın olmasa da Airbnb, bilhassa öğrencilerin kullanacağı çeşitten bir hizmet sunuyor. Airbnb sayesinde konutunuzdaki odaları kiralayabiliyor ya da kendiniz için bir kiralık oda arayabiliyorsunuz. Bilhassa Avrupa ülkelerinde hayli yaygın olan bu uygulamada en değerli adım aradığınız odayı bulmak. Uygulama artık aradığınız odayı bulabilmeniz için daha güzel seçenekler sunmakta.

Kullanıcı kitlesinin büyük kısmını göçmenlerin ve öğrencilerin oluşturduğu uygulama, mesken kiralamaktan çok daha ucuza konaklamanızı sağlıyor. Bilhassa de otel fiyatlarının oldukça uçuk düzeylerde olduğunu düşünürsek uygulama âlâ bir maksada hizmet ediyor. Ülkemizde de hizmet veren Airbnb’de bütçenize ve gereksinimlerinize uygun odayı bulmanız artık daha da kolay. Ayrıyeten engelli bireyler de kendi gereksinimlerine uygun odaları daha kolay listeleyebilecek.

Airbnb, filtreleme ve erişilebilirlik seçeneklerini güncelledi

Güncellemenin en çok dokunacağı kesim engelliler. Şayet bir maniniz varsa arama filtrelerinde hesaba bunu da katarak size uygun mülkler arayabiliyorsunuz. Konut sahiplerinin engelli bireylere sağladığı kolaylıklar varsa bu kolaylıklara artık daha kolay erişebileceksiniz. Gelen yenilikleri gösteren görüntü, Airbnb’nin CEO’su tarafından paylaşıldı.

2017’de yapılan bir araştırma gösteriyordu ki Airbnb’de konut sahiplerine yapılan müracaatların reddedilmesinin büyük kısmı, başvuranların fizikî engelli olmasından kaynaklanıyor. Birçok vakit fizikî imkanların meskenlerde olmamasından ötürü yaşanan bu duruma nihayet şirket bir el atmış oldu. Eklenen yeni seçenekler ortasında engelli araçlarına uygun girişli odalar ve daha fazlası mevcut.

APK indir  game turbo 4 apk indir 2021**

Birebir seçenekler mesken kiralama için de geldi

Engelli bireylerin özel muhtaçlıkları nedeniyle kiralık odalarda kalması bazen mümkün olamayabiliyor. Airbnb bu yüzden yeni seçeneklerini mesken kiralama için de eklemiş. Genelde gecelik olarak kiralanan konutlar tekrar otellerden daha ucuza gelebiliyor.


Airbnb

Uygulamaya gelen güncelleme ile, esasen mevcut olan erişilebilirlik seçeneklerinin de geliştirildiğini görüyoruz. Mevcut seçenekler daha da ayrıntılandırılmış ve yanlış anlaşılmaların önüne geçilmiş. Örneğin artık yatak odası girişinin olması gereken standart uzunluk, seçenekte belirtiliyor.

Airbnb’nin engelli bireyler odaklı bu güncellemesi ile daha yeterli bir tecrübe olacağı kesin. Sizler gelen özellikleri yararlı buluyor musunuz?

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciAirbnb’den engelli