MOD

Zooba MOD APK (Hack Map) apk indir

v4.29.3
Bu eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu battle royale oyununda hayatta kalan son kişi olabilir misin?
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.1/5 Oylar: 1,394,885
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zooba MOD APK (Hack Map) v4.29.3 apk indir

Zooba Mod APK’sında – Esprili bir Battle Royale oyununda hayatta kalabilir misiniz? Hayvanat bahçesinin hükümdarı olmak için muhafızlarla ve farklı oyun tarzlarında 45’e kadar oyuncuyla savaşın!

Zooba hakkında

Zooba, aksiyon ve strateji kategorilerine giren mobil çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. Oyun, oyuncuların çeşitli hayvan karakterlerini kontrol ettiği ve ayakta kalan son oyuncu olmak için birbirleriyle yarıştığı bir ormanda geçiyor.

Hayvanat bahçesinde asi hayvanlar olarak oynayın

Artık güçlü bir savaşçı değil, artık ulusal hayvanat bahçesindeki asi canavarlardan biri olacaksınız. Hayvanat bahçesinin kralı olmak için diğer birçok hayvanla ve son olarak hayvanat bahçesi bekçisiyle savaşın. Zooba’daki nihai göreviniz olan bu devasa hayvanat bahçesinde besin zincirini ve hayvanların kaderini kontrol edin.

Zooba eğlenceli bir çevrimiçi battle royale oyunudur. Bu oyundaki hayvanların şekli şimdiye kadar tanıdığınız tüm savaşçılar kadar cesur. Her canavarın kendi dövüş tarzına uygun özel silahları vardır. Ekranın solunda ve sağında görüntülenen sanal düğmeleri kullanarak gezinebilir, hedefe ulaşmak için silahları değiştirebilir, puanları toplamak ve başarılar toplamak için rakipleri yok edebilirsiniz. Güçlendirme öğelerinin kilidini açmanıza veya yükseltmenize ve daha gelişmiş silahları değiştirmenize olanak tanıyan birçok nokta vardır.

Zooba’daki her çevrimiçi savaş ekranı, 45’e kadar oyuncunun aynı anda oynamasına olanak tanır. Oyun aynı zamanda geleneksel Battle Royale dışında birçok oyun modu da sunuyor. Nihai hedefiniz değişmeden kalıyor: Hayvanat Bahçesinin Kralı olmak için son nefesinize kadar savaşacaksınız.

APK indir  Shadow Fight 2 apk mod indir ucretsiz oyna 2023** 2.23.0
Zooba MOD APK (Hack Map) v4.29.3 apk indir
Zooba MOD APK (Hack Map) v4.29.3 apk indir

Oyun oynamak

Zooba, karakter seçimi, silah ve beceri yükseltmeleri ve gerçek zamanlı çok oyunculu savaşlar dahil olmak üzere çeşitli oyun özellikleri sunar. Oyuncular rakiplerini yenmek için karakterlerini seçmeli ve silahlarını ve becerilerini özelleştirmelidir.

Oyuncular oyunda ilerledikçe ödüller kazanabilir, yeni karakterlerin kilidini açabilir ve becerilerini geliştirebilirler. Oyun ayrıca solo savaşlar, takım savaşları ve sıralamalı maçlar gibi çeşitli farklı oyun modlarına da sahiptir.

PvP arenası

Zorlu hayatta kalma savaşlarında birçok oyuncuyla savaşmanın yanı sıra, eğlenceli PvP savaşlarında arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunun Solo ve Duo olmak üzere iki modu vardır. Duo Modunda arkadaşlarınızla oynayabilir, zorlu savaşlarda birlikte hayatta kalabilirsiniz. Küresel sıralamalarda sıralamanızı kazanın ve yükseltin.

Grafikler

Zooba, çeşitli arka planlara ve volkanlar, çöller veya buzul çağları gibi renkli tasarımlara sahip göz alıcı 3D grafiklere sahiptir. Çeşitli ortamlar sıkılmamanıza yardımcı olur. Daha spesifik olarak, karakterler sevimli şekillidir, ancak her karakter için özel beceri efektlerinin yanı sıra daha az havalı değildir. Bu, hiçbir karakteri görmezden gelmek istememenizi sağlar.

Zooba MOD APK sürümü

MOD Özellik

Zooba hile apk: Engelli reklam ekranı; Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (örneğin, sağ üst köşedeki ana menüden Zooba TV ödülleri kazanın).

Zooba mega hile apk :

  • Drone Görünümü (x1 – x4)
  • Harita Hack
  • Suda Atış Yapabilir
  • sınırsız sürat becerileri
  • düşmanlar çimlerin arasından görülebilir

Android için Zooba MOD APK İndir

Zooba, iki tür Battle Royale ve MOBA’nın benzersiz bir kombinasyonudur. Çekici bir oyun, hızlı tempolu ama yine de birçok taktikle oyun, sıkılmadan saatlerce oynamanızı sağlayabilir. Sevimli, eğlenceli karakter tasarımları, oyunu çocuklar dahil tüm izleyiciler için uygun hale getirir. Hayvanat bahçesinin kralını bulmak için savaşmaya hazır mısınız?

APK indir  Shadow Fight 2

Download Zooba APK & MOD for Android

Zooba is crowded and bustling, fierce fighting is not inferior to any battle royale game. In the role of animals, you will discover the crazy “animal part” in you. Let’s get started, what are you waiting for?

 

Zooba Mod APK Download

Gradually, the circle narrows, and the difficulty of the game increases accordingly. After all, the participants concentrate in one place. There is a battle for the title of “king of the zoo” and the real laws of the jungle are working. There is no time to pity and take prisoners! Only hardcore, only battle to the end.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 
forces group 2

farming simulator 22

special forces group 3

Oy Ver post

Yenilikler

Zoobster!

Hayvanat Bahçesine daha fazla eğlence geliyor! Eğlenceye katılmak için oyununu hemen güncelle!

Hayvanat Bahçesinde görüşmek üzere!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciWildlife Studios
Yayınlandığı tarih2 Eki 2019
Güncellendi5 Oca 2024
Sürümv4.29.3
Gereksinimler6.0
İndirilenler100.000.000+
Google Playden İndir Google Play