Vegas Gangsteri apk indir para hileli 2022**

5.5.2a
Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu.
APK indir Son sürümTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 6,513,783
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Vegas Gangsteri ,apk indir, para hileli, 2022**,

 

Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu.

Günahlar Şehri Las Vegas’ta Yok Yok

Bu açık şehri farklı TPS görevleriyle keşfet, mafya kartelinde boks yap, final ödülü için dövüş ve Las Vegas şehrinin klanlar vs. çeteler suç dünyasında farklı maceraları oyna.

Mafya kartelleri ve çete savaşlarının eksik olmadığı bir RPG macera serisi. Her güncelleme ve sezonla eklenen ekstra görevlerin yanı sıra sınırlı süreli etkinlikler de geliyor.

Altıpatlarlı aksiyon görevleriyle sokak savaşları, mafya anlaşmaları ve silah oyunları bu gangster suç dünyası oyununun bir parçası. Geceleri boks dövüşleri, her an her yerde çıkan sokak çatışmaları, farklı araçlarla şehir turları, araba oyunları ve serbestçe gezinmeler bu açık dünyada bulunabilir.

Açık Dünya Gangster Karşılaşmaları

Farklı araç türleri, çeşitli toplanabilir ve giysilerin olduğu yarış mücadeleleriyle dolu bir açık dünya. Las Vegas sokaklarında araba hırsızlığı suçları işle ve gangsterlerle savaş.

Vegas Gangsteri apk indir para hileli 2022** 5.5.2a
Macera dolu görevlerde hayatta kalmak için kavgadan kavgaya koş. Soyguncuların ve hırsızların senin peşine düştüğü araba yarışı mücadelelerinde yasal şehir limitlerini aş. Motosikletler, kamyonlar ve tekneler farklı görevleri başarmak için kullanabileceğin araç seçenekleri arasında.

İnsanların suçla yaşadığı sokaklarda silah sesleri eksik olmuyor. Uzaylı savaşları, tankla tüfekle gelen düşmanlar, tam teçhizat silahlar ve zombi klan saldırılarıyla dolu bir gangster şehri olan Las Vegas’ta TPS görevleri oyna.

Suç Görevleri: Çeteler ve Silah Ticareti

APK indir  PUBG New State 2 kupon kodları nasıl kullanılır?

Bu macera serisinde her görev için çeşitli araçlar ve silahlar var. Molotof kokteylli çete savaşlarında bomba atarlar, pek çok farklı silah ve araçla planlar yap, ateş gücü kullanıp görevleri başar.

__________________________________

___________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

 

Vegas Gangsteri Nedir?

Açık bir dünya içerisinde macera dolu bir serüvene katılabileceğiniz, silahlı çatışmalara girebileceğiniz, hava araçları, deniz araçları ve arabalar kullanabileceğiniz bir oyundur.

“Gameloft SE” oyun geliştiricisi tarafından, 17 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Üstün bir mobil oyun deneyimi için tasarlanmıştır.

Oyun içerisinde görevleri yerine getirebilir, boks maçlarına katılabilirsiniz. Para sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız, Vegas Gangsteri APK Para Mod kullanabilirsiniz.

Suç dünyasının önde gelen mafyaları ile birlikte Las Vegas’ta birçok maceraya katılabilirsiniz. Vegas Gangsteri APK Full İndir ile oyunu indirebilirsiniz.

Diğer gangsterler ile acımasız bir savaşa girebilirsiniz. Giysi ve kıyafetlerle karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Vegas Gangster APK Mod kullanabilirsiniz.

Kamyon ve motosiklet gibi araçları kullanabilir, hatta tekne kullanma deneyimini oyun içerisinde yaşayabilirsiniz. Lüks arabalarla trafiği alt üst etmek pahasına yarışlara girebilirsiniz.

Yüksek grafiklerle birlikte, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanan Vegas Gangsteri APK ile, bildiğiniz aksiyon oyunlarının çok daha üstünde bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Gangstar Vegas: Suç Dünyası hakkında daha fazla bilgi

Gangstar Vegas, üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyunudur.

Yükselen bir MMA şampiyonu olarak oynayacaksın. Mafya tarafından çerçevelenmiş, mücadelenizi yılın dövüş etkinliğinde atmanız gerekiyor.

Az önce şehrin en çok aranan adamı oldun. Suçun her yerde olduğu bir yerde silahınızı sımsıkı tutmanız ve gelmiş geçmiş en vahşi mafya savaşlarında yer almanız gerekecek.

APK indir  Netflix, iki ülkede daha oyun özelliğini aktif etti

Grand Theft Auto gibi yürüyen ve konuşan bir oyun, ancak kayda değer bir önlem, kopyalamaya ve taklit etmeye çalıştığı seriye yaklaşmıyor. Gangstar Vegas güzel görünüyor ve heyecanlı anları var, ama yine de San Andreas’ı aklında tut,

eğer bir hayransan, o zaman Gangstar Vegas neredeyse orada ama aslında o değil.

Oynanış ve Hikaye
Gangstar Vegas’ta MMA dövüşçüsü Chris olarak oynuyorsunuz. Ceketinin arkasında yılan olan iriyarı bir adam, olağanüstü bir şekilde dövüşmekte başarısız olarak oyuna başlar.

Bazı kısa önsöz ve işlerin nasıl yürüdüğünü açıklayan birkaç görevden sonra, günah şehrinde kendi başınıza kalıyorsunuz.

Ekranın solundaki bir çubuk Jason’ı hareket ettirirken, soldaki düğmeler yumruk atmanıza, insanları vurmanıza ve zamanı geldiğinde araba çalmanıza izin veriyor.

Ekranın sol üst köşesindeki bir harita, ilgi çekici yerleri gösterir. Bazıları hikaye görevleri, diğerleri ise oyunu ilerletmek ve sizi farklı mekaniklerle tanıştırmak için tasarlanmış yan gösterilerdir.

Oy Ver post

Yenilikler

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
7.0.1a 50M 5.0 13/06/2024
6.9.1a 50M 5.0 20/03/2024

Video

Görüntüler

ETİKETLER

GeliştiriciGameloft SE
Güncellendi2 Şubat 2022
Boyut50M
Sürüm5.5.2a
Gereksinimler5.0 ve sonrası
Google Playden İndir Google Play