Vegas Gangsteri – mafia oyunu

7.0.1a
Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu.
APK indir Son sürümTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 6,797,475
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu.

Günahlar Şehri Las Vegas'ta Yok Yok

Bu açık şehri farklı TPS görevleriyle keşfet, mafya kartelinde boks yap, final ödülü için dövüş ve Las Vegas şehrinin klanlar vs. çeteler suç dünyasında farklı maceraları oyna.
Mafya kartelleri ve çete savaşlarının eksik olmadığı bir RPG macera serisi. Her güncelleme ve sezonla eklenen ekstra görevlerin yanı sıra sınırlı süreli etkinlikler de geliyor.
Altıpatlarlı aksiyon görevleriyle sokak savaşları, mafya anlaşmaları ve silah oyunları bu gangster suç dünyası oyununun bir parçası. Geceleri boks dövüşleri, her an her yerde çıkan sokak çatışmaları, farklı araçlarla şehir turları, araba oyunları ve serbestçe gezinmeler bu açık dünyada bulunabilir.

Açık Dünya Gangster Karşılaşmaları

Farklı araç türleri, çeşitli toplanabilir ve giysilerin olduğu yarış mücadeleleriyle dolu bir açık dünya. Las Vegas sokaklarında araba hırsızlığı suçları işle ve gangsterlerle savaş.
Macera dolu görevlerde hayatta kalmak için kavgadan kavgaya koş. Soyguncuların ve hırsızların senin peşine düştüğü araba yarışı mücadelelerinde yasal şehir limitlerini aş. Motosikletler, kamyonlar ve tekneler farklı görevleri başarmak için kullanabileceğin araç seçenekleri arasında.
İnsanların suçla yaşadığı sokaklarda silah sesleri eksik olmuyor. Uzaylı savaşları, tankla tüfekle gelen düşmanlar, tam teçhizat silahlar ve zombi klan saldırılarıyla dolu bir gangster şehri olan Las Vegas'ta TPS görevleri oyna.

Suç Görevleri: Çeteler ve Silah Ticareti

Bu macera serisinde her görev için çeşitli araçlar ve silahlar var. Molotof kokteylli çete savaşlarında bomba atarlar, pek çok farklı silah ve araçla planlar yap, ateş gücü kullanıp görevleri başar.
_____________________________________________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

APK indir  DraStic DS Emulator MOD APK (Many Feature) vr2.6.0.4a

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Oy Ver post

Yenilikler

Cennet ve Cehennemin zincirleri kopardığı bir güncelleme geliyor!

• Yeni Cennet ve Cehennem Savaş Bileti: Tarafını seç, Günahlar Şehri'nde muharebelerden zaferle çık, muhteşem ödüllerin ve şeytan işi hazinelerin kilidini aç!

• Bu güncelleme sadece hediyelerden ibaret değil: Oyun deneyiminin her zamankinden daha kusursuz olması için bazı hataları düzelttik ve performans iyileştirmeleri yaptık.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
7.2.0e 50M 5.0 21/07/2024
6.9.1a 50M 5.0 20/03/2024
5.5.2a 50M 5.0 ve sonrası 21/07/2024

Video

Görüntüler

ETİKETLER

GeliştiriciGameloft SE
Yayınlandığı tarih19 Haz 2013
Güncellendi25 Nis 2024
Boyut50M
Sürüm7.0.1a
Gereksinimler5.0
İndirilenler100.000.000+
Google Playden İndir Google Play