Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022**

2.7.2.1

Phone Case DIY, yaratıcı yönünüzü gösterebileceğiniz ve özel sanatın keyfini çıkarabileceğiniz ve telefonun gelişimini tam istediğiniz gibi görebileceğiniz bir telefon kılıfı yapma oyunudur!
APK indirTELEGRAM
4.3/5 Oylar: 588,576
Geliştirici
CrazyLabs LTD
Güncellendi
Aug 22, 2022
Sürüm
2.7.2.1
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Telefon Kılıfı ,Kendin Yap ,Mod APK, Sınırsız, para 2022**,

Phone Case DIY

Bu çağda, akıllı telefonları 7/24 kullanıyoruz. Acil olup olmaması önemli değil, yine de her seferinde kullanıyoruz. Sonuçta, ihtiyacımız olabilecek her şeye sahip. Hesap makinesi, el feneri, internet, sosyal medya uygulamaları, bankacılık uygulamaları ve mobil oyunlar var. Telefonunuzu tasarlamak istiyorsanız, Telefon Kılıfı Kendin Yap kullanarak bunu özgürce yapabilirsiniz.

Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022**

Bu uygulama şimdi yarım milyondan fazla yükleme aldı. Bunda, bir telefonda istediğiniz her şeyi kolayca tasarlayabilirsiniz. Başlangıçta adım adım eğitim var, böylece ne yapacağınızı bileceksiniz. Bu nedenle, ister yeni başlayan ister uzman bir tasarımcı olun, çarpıcı şaheserler yaratabilirsiniz! Aşağıdaki Telefon Kılıfı DIY incelememizin tamamını okuyun.

Akıllı Telefonlar Tasarla

Günümüzde, bir akıllı telefonla ne yapamazsınız? Otobüsten partilere, iş yerlerimize gittiğimiz her yere onu taşıyoruz. Bir çok amaca hizmet ettiği için telefonumuza sahip olmadığımız bir zaman olamaz. Sosyal medyayı kullanarak tüm dünyaya bahsetmeden arkadaşlarımızla ve sevdiklerimizle anında bağlantı kurmamızı sağlar.

Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022**

Bu nedenle, en azından bazı insanlar, kişiliklerini göstermek için telefonlarını süslemeyi severler. İster süslü bir kılıf taksınlar, ister kendileri boyasınlar, telefonları süslemenin birçok yolu vardır. Ancak, tasarım becerilerinizi geliştirmek için telefonunuzu gerçek dünyada kullanmak istemiyorsanız, bunun yerine Telefon Kılıfı Kendin Yap uygulamasını indirebilir ve pratik yapabilirsiniz. Bu oyunda birçok farklı telefon tasarlayabilir ve farklı araçlara erişebilirsiniz. Mükemmel telefonu tasarlayabilir misin?

Telefon Kılıfı DIY Özellikleri

Özelleştirilebilir bir telefon işi yürütmeyi hiç düşündünüz mü? Tasarım becerilerinizi sergilemek ve para kazanmak ister misiniz? Şimdi Phone Case DIY oynamayı deneyin.

APK indir  Truck Simulator : Ultimate android
Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022**

Eğlenceli ve benzersiz oyun –

Sanatla uğraşırken yaratıcılığınızı serbest bırakır ve yeni bir şeyler öğrenirsiniz. Bu yüzden resimler, ilhamsız olursak yapamayacağımız bir şey olduğu için milyonlara ulaşabilir. Peki ya tasarım becerilerinizi bir telefon gibi bir zorunlulukta birleştirirseniz? Pek çok insan telefonlarını kullanıyor ve birçoğu telefonlarında bile kişiliklerini sergilemeyi çok istiyor. Bu Telefon Kılıfı nedeniyle DIY, telefon tasarlama yeteneklerini sergilemek isteyenler için oluşturuldu.

Farklı araçlara erişin – Profesyonel bir tasarımcı olmasanız bile, burada kesinlikle herhangi bir telefonu tasarlayabilirsiniz. İşi halletmenize yardımcı olacak araçlar var. Bunlara masalar, kurutucular ve yapıştırıcılar dahildir. Ancak daha fazla siparişi tamamladığınızda, bu araçların her biri için farklı görünümlerin kilidini açabilirsiniz! Daha memnun müşteriler elde etmenizi sağlayacaklar!

Farklı renkler ve tasarımlar kullanarak dekore edin – Araçlara ek olarak, müşterinin özelliklerine bağlı olarak telefonlara farklı renkler ekleyebilirsiniz. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil, pembe ve daha pek çok farklı renk var. Daha çarpıcı görünmesi için sonuna aksesuarlar da ekleyebilirsiniz! Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı aksesuarlar var. Bunları elde etmek için bir video reklam izlemeniz yeterlidir.

Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022**

VIP araçları ve müşteriler – Zaman zaman kesinlikle önemli olan bazı VIP müşteriler elde edeceksiniz. Siparişlerini başarıyla tamamladığınızda daha fazla ödül ve VIP aracı da alabilirsiniz! VIP müşterilerinize iyi davranın ve çok kazanın!

Oynaması ücretsiz – Telefon Kılıfı Kendin Yap oyununun güzelliği, oynamasının tamamen ücretsiz olmasıdır. Bu, tasarım becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve burada para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Kesinlikle bitirilecek tonlarca seviye var ve bunu internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz.

Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK – Sınırsız para

Phone Case DIY, telefon tasarlamayı seven insanlar için eğlenceli ve çılgın bir oyundur. Seviyeleri tamamlayarak ödüller kazanmak için en son sürümü indirin.

APK indir  PC Simulator apk indir

Phone Case DIY, yaratıcı yönünüzü gösterebileceğiniz ve özel sanatın keyfini çıkarabileceğiniz ve telefonun gelişimini tam istediğiniz gibi görebileceğiniz bir telefon kılıfı yapma oyunudur!
Biliyoruz, aradığınız DIY oyunu bu!
Sahip olduğumuz tonlarca özellik ile telefon kılıfınızı özelleştirin!

Oyun özellikleri:
– BOYAMA – Hayal edebileceğiniz tüm renklerde Sprey Boya!
– AKRİLİK SANAT – Telefon Kılıfınızda akrilik renk ve batik sanatı!
– ÇIKARTMALAR – Süslü bir görünüm için birçok havalı çıkartma seçin
– POP IT – favori kıpır kıpır oyuncaklarınız gibi telefon kılıfı
– STENCIL ART tekniğinin yanı sıra jöle boyası gibi su ebru ve enjeksiyon boyama

Peki, bazı ciddi özelleştirme çalışmalarıyla onu süper güzelleştirmeye ne dersiniz?
Yaratıcı zihninizi serbest bırakın ve bu telefona biraz renk katın!
Parlamasını sağlayın! Bling yap! Parıldamasını sağlayın! Senin yap!

California’da ikamet eden biri olarak CrazyLabs satışlarından veya kişisel bilgilerden çıkmak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin: https://crazylabs.com/app

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Yenilikler

Oyun bağımlılığınızı sürdürebilmeniz için hata düzeltmeleri!

Video

Görüntüler

Bağlantıları İndir

telegram grubumuza katilin

Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Telefon Kılıfı Kendin Yap Mod APK Sınırsız para hileli 2022** dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları