subway surfers apk indir para hileli 2023**

3.4.0
Olabildiğince hızlı DASH!
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 39,731,603
Bu uygulamayı bildir

Tanım

subway, surfers, 3.4.0, apk ,indir para, hileli,2023**

Bu MOD ile istediğiniz herhangi bir dünya turuna çıkabilir ve farklı yerler keşfedebilirsiniz.
Reklamsız.

Subway Surfers MOD APK android için sınırsız para, reklamsız bir oyun deneyimi ile birlikte gelir. Oyunun heyecanını kesintisiz yaşayacaksınız.
Subway Surfers APK, Jake’in müfettişi ve köpeğini geçmesi için destek olacağınız bitmeyen bir koşu oyunudur. Oyun, sizi baştan sona heyecanlandırmak için birinci sınıf grafiklere ve harika bir film müziğine sahiptir.

subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**

Trenlerde gezinmeniz, yaklaşan engellerden kaçmanız, boşlukların üzerinden atlamanız ve yolda para toplamanız gerekiyor. İlerlemeye devam ettikçe oyun daha zorlu hale geliyor. Oyun içi mağazadan yeni hoverboard’lar ve diğer harika şeyler satın almak için jetonları kullanabilirsiniz.

Oyun ayrıca, belirli görevleri tamamlayarak ödüller kazanabileceğiniz haftalık av mücadelelerine de sahiptir. Genel olarak, zaman öldürmek ve biraz eğlenmek için harika bir oyun.

Subway Surfers – Arka Plan Hikayesi

Hikaye, Jake ve arkadaşlarının müfettiş tarafından bir treni spreyle boyarken yakalanmasıyla başlar. Kaçmak için demiryolu raylarında koşmaya başlarlar ve böylece bitmeyen koşu oyunu başlar. Oyun, New York, Sidney, Miami, Pekin, Paris ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın farklı şehirlerinde geçiyor.

Farklı şehirlerde gerçekleşen Dünya Turu etkinliklerine de sınırlı süreliğine katılabilirsiniz. Her şehrin kendine özgü ortamı ve engelleri vardır. Bu, oyunu taze ve heyecanlı tutar.

Engellerin ve Trenlerin Üzerinden Atla

subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**

Bu oyun, şerit değiştirmek için sola/sağa ve zıplamak ve eğilmek için yukarı/aşağı kaydırmanız gereken basit kontrollere sahiptir. Aşağı kaydırmak ayrıca engellere çarpmamak için yerde yuvarlanmanızı sağlar. Koşmaya devam ettikçe oyun zorlaşıyor çünkü müfettiş hızı artırmaya devam ediyor.

APK indir  IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

Boşluklardan atlarken dikkatli olmalısınız çünkü tek bir ıskalama trenden düşmenize ve yakalanmanıza neden olabilir. Yolculuğunuzda size yardımcı olacak çok sayıda güçlendirme var. Hoverboard, kısa bir süre için engellerin üzerinden geçmenizi sağladığı için en kullanışlı olanıdır.

Çok Para Topla

Koşarken, mağazadan güçlendiriciler ve başka şeyler satın almak için kullanıldıkları için mümkün olduğunca çok para toplamanız gerekir. Bunları, hoverboard’unuzu daha uzun süre yüzebilmesi için yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Oyun, jetonla satın alınabilen çok sayıda oyun içi öğeye sahiptir.

 

Mağazadan madeni para ve başka şeyler satın almak için gerçek parayı da kullanabilirsiniz. Oyunu düzenli olarak oynayarak yeterince jeton kazanabileceğiniz için bu gerekli değildir. Genel olarak, basit kontrolleri ve birçok zorluğu olan harika bir oyun.

subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**

Grafik

Subway Surfers APK, yüksek çözünürlüklü ekranlarda daha da iyi görünen harika HD grafiklere sahiptir. Renkler canlı ve ortam iyi tasarlanmış. Karakterler ve panolar da oldukça ayrıntılı ve benzersiz görünüyor.

Kontroller basit ve grafikler harika. Genel olarak, tatmin edici, canlandırıcı ve ilgi çekici bir oyun deneyimi bekleyebilirsiniz.

Subway Surfers’ın Benzersiz Özellikleri APK
Paint-Powered Jetpack. Bu özellik, bir hız artışına ihtiyacınız olduğunda kullanışlı olur. Pistlerin üzerinden uçmanızı ve engellerden kaçmanızı sağlar. Etkinleştirdikten sonra jetpack’in gücünü korumak için jeton toplamaya devam etmelisiniz

.
Hoverboard Sörfü. Bu, kısa bir süre için rayların üzerinde süzülmenizi sağlayan başka bir harika özelliktir. Bir engelden kaçınmanız veya bir boşluktan atlamanız gerektiğinde kullanışlı olur. Uzun mesafeleri yorulmadan seyahat etmek için de kullanabilirsiniz.
Yıldırım Hızlı Kaydırma. Oyun, şerit değiştirmek ve engellerden kaçınmak için hızlıca kaydırmanızı gerektirir. Bu, reflekslerinizi ve koordinasyonunuzu geliştirmenin harika bir yoludur.

Akrobasi yap! Ayrıca hızlıca yukarı kaydırarak oyun içinde akrobasi yapabilirsiniz. Bu, bonus puan kazanmanın ve daha uzun mesafeler kat etmenin harika bir yoludur. Ne kadar çok akrobasi yaparsanız, o kadar çok puan kazanırsınız.
İyi Tasarlanmış Ortamlar. Oyunda şehirler, ormanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı ortamların üzerinden geçeceksiniz. Her ortam benzersiz ve zorlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak oyunu öne çıkaran şey, yeraltı ortamıdır. Karanlık, gizemli ve sürprizlerle dolu. Bundan sonra ne olacağını asla bilemezsin!

APK indir  JCheater: Vice City Edition Mod Apk 1.7 [Paid for free][Free purchase]
subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**
 • Android için Subway Surfers MOD APKPuanınızı artırmak ve rakiplerinize karşı avantaj elde etmek istiyorsanız, Subway Surfers MOD APK 2022’yi indirebilirsiniz. İşte şu şekilde yararlanabilirsiniz:Subway Surfers MOD APK Sınırsız Madeni Para ve Anahtar. Bu MOD size sınırsız miktarda madeni para ve anahtar sağlar, böylece istediğiniz herhangi bir güçlendirme veya oyun içi öğeyi satın alabilirsiniz. Kaynaklarınız asla bitmeyecek!
  Subway Surfers MOD APK Çift Atlama. Bu MOD, engellerden kaçınmanız veya yüksek yerlere ulaşmanız gerektiğinde kullanışlı olan çift zıplamanıza izin verir.
  Subway Surfers MOD APK Uzun Atlama. Bu MOD, size uzak yerlere ulaşmaya çalışırken gerekli olan uzun bir sıçrama yapma yeteneği verir.
  Subway Surfers MOD APK Kilidi Açılmış Karakterler. Bu oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika karaktere sahiptir, ancak bunlar başlangıçta kilitlidir. Bu MOD ile en baştan tüm karakterlerin kilidini açabilir ve istediğiniz kişi olarak oynayabilirsiniz!
  Farklı Dünya Turlarının Kilidi Açıldı. MOD APK Subway Surfers Edinburgh, Subway Surfers Mumbai MOD APK veya MOD APK Surfers Winter Holiday, bu oyun
subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**
 • Çözüm

  Subway Surfers, aksiyon dolu zorlukları olan harika bir oyundur. Basit kontrollere ve harika grafiklere sahiptir. Oyun ayrıca onu diğerlerinden farklı kılan benzersiz özelliklerle doludur. Zaman ayırmaya değer bir sonsuz koşucu oyunu arıyorsanız, Subway Surfers’tan başkasına bakmayın!

  Olabildiğince hızlı DASH!
  Yaklaşan trenlerden DODGE!

  Jake, Tricky ve Fresh’in huysuz Müfettiş ve köpeğinden kaçmasına yardım edin.

  ★ Havalı ekibinizle trenleri eziyet edin!
  ★ Renkli ve canlı HD grafikler!
  ★ Hoverboard Sörfü!
  ★ Boya ile çalışan jetpack!
  ★ Şimşek hızında kaydırma akrobasi!
  ★ Arkadaşlarına meydan oku ve yardım et!

  En cesur kovalamaya katılın!

  HD için optimize edilmiş grafiklere sahip bir Evrensel Uygulama.

  Kiloo ve Sybo tarafından.

  Spel apk Download
  apk indir 

  Computer & GSM

  APK INDIR  
  APK ADRIOD INDIR 
  Spel apk Download
  APK indir

5/5 - (1 vote)

Yenilikler

- Subway Surfers Dünya Turu son sürat Kahire'ye gidiyor!
- Super Runner Staged Challenge'ı oynayın ve ilk hayran karakterimiz Super Runner Fernando'nun ve onun ışık hızında tahtası Zuper Zapper'ın kilidini açın!
- Yeni Şampiyonluk Kıyafeti içindeki Hasina ile sezona yeni sportif bir görünümle başlayın.
- Berlin'e dönüş ile Maraton Mücadelesine katılın!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciSYBO Games
GüncellendiNov 23, 2022
Sürüm3.4.0
Gereksinimler5.0
Google Playden İndir Google Play