subway surf hile apk indir son sürüm 2022**

2.35.0
SPUIT zo snel als je kunt!
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 38,424,916
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Subway Surfers MOD APK (Sınırsız Para) oynayana kadar bir kovalamaca hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Müfettiş ve yaramaz kızlar arasındaki sadece bir kovalamaca, oğlan Kiloo Games’in bize harika bir oyun getirmesi için yeterli.

Subway Surfers ile tanışın

Bu oyun hakkında fazla bir şey söylemeye gerek yok. Subway Surfers, mobil oyun tarihindeki en iyi “sonsuz koşu oyunlarından” biri olarak kabul edilebilir. Bu oyun hakkında konuşmanın kolay bir yolu, Temple Run 2‘ye benzer bir oyun stiline sahip olmasıdır, ancak etkileyici grafikler ve bir dizi özel özellik, deneyiminizi çeşitli şekillerde daha eğlenceli hale getirir.

Raylarda bir kovalamaca

Diğer sonsuz koşu oyunlarından farklı olarak Subway Surfers’ın ilginç bir hikayesi var. Bir gün, Jake – tren vagonuna boyanmış yaramaz bir çocuk grafiti. Ancak şanssız. Vahşi Müfettiş onu keşfetti ve elinde bir copla onu kovaladı. Müfettiş arkadaş canlısı değildi, ona bir ders vermek için onu yakalamaya kararlıydı. O zamandan beri kovalamaca başladı…

kural

Subway Surfers’ın oynanışı karmaşık değil. Demiryolu rayları boyunca durmadan koşmalı, sürekli ilerlemeli, raylardaki ve karşıdan gelen trenlerdeki engellerden ustaca kaçınmalısınız. Jake’i zıplaması (yukarı kaydırma), yuvarlanma (aşağı kaydırma) ve sola veya sağa döndürme (sola veya sağa kaydırma) için kontrol edebilirsiniz.

APK indir  Payback 2 MOD APK (Unlimited Money) v2.106.10

İlk kez, bu oyunun derinliği olmadığını, sadece tekrar eden bir oyun olduğunu düşüneceksiniz. Ancak bu oyunu oynadıktan sonra tekrar düşünmeniz gerekecek. Bir kez oynadıktan sonra aynı hataları yapmamak için bir dahaki sefere kesinlikle oynamak isteyeceksiniz. Yakında Subway Surfers’a “aşık olacaksınız”. Giderek, oyun hızlanacak ve karakteri kontrol etmekte daha fazla zorluk çekmenize neden olacak. Refleksleriniz ve inceliğiniz bu oyunu kazanmanıza yardımcı olacak. Rekor puana ulaştığınızda sistem kaydedecek ve arkadaşlarınızla listede rekabet edebileceksiniz. Onlara Subway Surfer’da en iyinin kim olduğunu söyle!

Destek öğeleri

Oyun sırasında birçok destek öğesi görünecektir. bunlar:

Jetpack: Jake’in geçici olarak uçmasına ve bir süreliğine gökyüzünde para toplamasına yardım edin. Bu süre zarfında herhangi bir engelle karşılaşmayacaksınız.

Madeni Para Mıknatısı: Mıknatıslar, madeni paraları doğrudan çekmeden emmenize yardımcı olur.
Sneakers: Daha hızlı koş ve daha yükseğe zıpla. Ancak, atlama diğer engellerle çarpışmak için çok kolay olduğu için dikkatli olmalısınız.

Çarpan: Daha fazla puan kazanın.
Hoverboard: Daha yumuşak hareket etmenize yardımcı olan şey. Özellikle kullanımınız sırasında karakteriniz 30 saniye boyunca düşme, engel çarpışmalarından korunacaktır. Daha iyi bir hayatta kalma şansına sahip olmak için bu özellikten yararlanın.

Öğelerin etkisini yükseltmek için paraları kullanabilirsiniz. Ayrıca, anahtarı veya çok sayıda madeni parayı almak için gizemli sandıkları toplamayı da unutmayın.

Birçok komik karakter

Subway Surfers oynarken asıl amacınız karakterlerin kilidini açmak için mümkün olduğunca çok para toplamaktır. Size eşlik edecek ilk karakter Jake. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dino dinozorlarının kilidini hemen ücretsiz olarak açabilirsiniz ve ayrıca ek paralar ve anahtarlar alacaksınız. Madeni paralarla açamadığınız karakterlerden bazıları, gizemli sandıkları açmanız, ardından şanslı bir şekilde özel eşyaları toplamanız gerekiyor. Örneğin, Fresh’in kilidini açmak için 50 radyo harcamanız gerekir. güven bana! Eğlenceli kızların ve erkeklerin kilidini açtıktan sonra çok mutlu hissedeceksiniz.

APK indir  subway surfers 3.4.0 apk indir para hileli 2023**

subway surf hile apk indir son sürüm 2022**

Dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlere seyahat edin

Subway Surfers, grafikler açısından özenle seçilmiştir. Oyunun tasarımı çok güzel bir 3D platforma dayanıyor, gerçek. Parlak, renkli arka plan, oyunculara sonsuz ilham verir. Özellikle, bir güncellemeden sonra, karakter, uçan kaykay ve manzaradan tüm oyun, dünyanın dört bir yanındaki bir şehirde bir festivale dönüştürülür. Telefonunuzda seyahat ederek birçok farklı ülkenin kültürüyle tanışacaksınız.

Oyundaki renkler, boya püskürtme roketlerinin kilidini açtığınızda, rayların üzerinde gezindiğinizde ve baskın renklerle bir gökkuşağı rengi bıraktığınızda daha da canlıdır.

Subway Surfers’ın MOD APK versiyonu

Yeni başlayanlar için yeterince kolay, ancak deneyimli oyunculara meydan okuyacak kadar zor. İster tek başınıza oynayın, ister haftalık mücadelelere katılın, bu oyunda zorluk yok. Oyunu daha az zor hale getirmek için MOD versiyonumuza ihtiyacınız olabilir.

subway surf hile apk indir son sürüm 2022**

MOD özellikleri

Sınırsız Para: Oyundaki iki ana para birimi olan Altın Para ve Anahtar, oyunu açar açmaz sınırsız olarak verilmektedir. Yolculuğunuz için ihtiyacınız olanı satın alın.

Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı: İstediğiniz herhangi bir karakteri oynayın.

subway surf hile apk indir son sürüm 2022**

Download Subway Surfers APK & MOD for Android

Undeniably Subway Surfers is one of the “endless run” games that have reached record numbers of players around the world. That is enough to say the appeal of this game. You can download the game via the links below the article. Remember, never stumble!

subway surf hile apk indir son sürüm 2022**

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciSYBO Games
Güncellendi15 jun. 2022
Sürüm2.35.0
Gereksinimler5.0
Google Playden İndir Google Play