Renault, yeni uçan araç konseptini tanıttı! 2022**

TELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

 

Renault, yeni uçan, araç ,konseptini, tanıttı! 2022**,

Renault, yeni uçan araç konseptini tanıttı! 2022**

Renault, ürettiği arabalarla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bilhassa uygun fiyatlı modelleriyle hem ülkemizde hem de dünyada çok seviliyor. Şirket, uygun fiyatlı modellerin yanı sıra değişik konsept arabalar de tanıtıyor.

Şirketin tanıttığı konsept arabalar sunduğu teknolojilerle sıra dışı gözüküyor. Bu sefer tanıtılan konsept araba ise öteki konseptlerden çok farklı. Şirket, yeni duyurusunda klasikleşmiş modeli Renault 4L‘nin uçan araç versiyonunu tanıttı.

Renault Air4 konsepti karşımıza çıktı!

Renault 4L, şirketin en başarılı modelleri ortasında. 1961 yılında 1992 yılına kadar yaklaşık 8 milyondan fazla üretilmiş. Şirket, bu efsane arabanın 60. yılının anısına Renault Air4 konsepti tanıttı. Bu araç olağan bir aracın bilakis bir quadcopter. Yani uçan bir otomobil.

Şirket yaptığı açıklamada Renault Air4 ile ilgili şöyle bahsediyor: “Air4, trafiğin birleştiği, hayatların durma noktasına geldiği ve üzerimizdeki dünyanın engellenmediği gerçeğinden doğan bir bağımsızlık ve özgürlük sembolüdür.”. Aracın tasarımı özgününden yola çıkılarak yapılmış. Bizleri daha yumuşak çizgiler karşılıyor. Bunun yanında aracın gövdesi karbon fiberden üretilmiş.

Şirket, araçta 90.000 mAh boyutunda bir batarya kullanacak. Araç yatayda azamî 58 mil (93,6 km/h) sürate ulaşabilecek. Bunun yanında uçan araba Azamî 700 metre yüksekliği çıkacak. Aracı kullanmanız için pilot lisansına gereksiniminiz olacak.

Renault Air4 birtakım kentlerde sergilenecek!

Renault Air4 konseptin seri üretime geçip geçmeyeceği ise şimdi belirli değil. Lakin büyük ihtimalle araç seri üretime geçmeyecek. Renault, aracı 29 Kasım’dan yıl sonuna kadar Fransa’nın Paris kentinde Champs Elysées’deki Atelier Renault’da sergileyecek. Bu araçla birlikte Renault 4L’nin değerli modelleri de sergilenecek. Akabinde sırasıyla Miami, Florida, New York ve Makao’da karşımıza çıkacak.

APK indir  Bir bölümün sonu: Kia, elektrikli arabalara yöneliyor! 2022**

Pekala, sizin fikirleriniz neler? Sizce uçan arabalar mantıklı mı? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın.

 

Δ

Oy Ver post

1 yorum "Renault, yeni uçan araç konseptini tanıttı! 2022**"

  1. Geri bildirim: Farming Simulator 20 0.0.0.83 Para Hileli Mod Apk indir 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Geliştiriciaraç