PS3 ün efsane oyunu tam 15 yıl sonra diriltildi!

TELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PS3 ün, efsane oyunu ,tam 15 yıl ,sonra diriltildi!,

PS3 ün efsane oyunu tam 15 yıl sonra diriltildi!
PS3 ün efsane oyunu tam 15 yıl sonra diriltildi!

Sony tarafından 2006 yılında piyasaya sürülen ve PS3’ün birinci parti oyunlarından biri olan MotorStorm, 2012 yılında yapılan bir açıklama sonrasında çevrim içi olarak oynanmaz hale gelmişti.

Sony tarafından sunucuları neredeyse 10 yıl evvel kapatılan oyun, hayranları tarafından adeta diriltildi.

MotorStorm, tekrar online olarak oynanabiliyor

Evolution Studios ve BigBig Studios tarafından geliştirilen off-road yarış oyunu MotorStorm, bilhassa birinci duyurulduğu periyotta büyük bir infial yaratmıştı.

O periyot için gelmiş geçmiş en düzgün grafikli yarış oyunu olduğu söylenen MotorStorm, toplamda 3 milyon satış sayısına ulaşarak başarılı bir çıkış yakalamıştı.

Her ne kadar kendine has bir hayran kitlesi olsa da MotorStorm’un çevrim içi oyun imkanı sunan sunucuları, PlayStation 4‘ün piyasaya çıkış tarihinin yaklaştığı bir devirde

Sony tarafından büsbütün kapatıldı. O günden beri oyunu hiçbir formda çevrim içi olarak oynayamayan hayranları için farklı bir haber geldi.

PSONE isimli grup, oyunun hem PS3 hem de RPPCS3 (PS3 oyunlarının PC’de oynanılmasını sağlayan ünlü emülatör) aracılığıyla oynanabilmesini sağlayan özel bir sunucu oluşturdular.

Tıpkı takım daha evvel Killzone 2, Warhawk, Socom Confrontation ve Twisted Metal Black üzere birçok eski PlayStation oyununun çevrim içi oynanması için sunucular oluşturmuşlardı.

Üstteki görüntüden da izleyebileceğiniz üzere oyun epeyce akışkan ve meselesiz bir biçimde çevrim içi oynanabiliyor. Buna rağmen çevrim içi moda giriş sağlayabilmeniz için

DNS ayarlarınızı PSONE sunucularına ayarlamanız gerekiyor. Buraya tıklayarak yapacağınız süreçler sonrasında hem PS3’ünüzü olağan olarak internete bağlı bir biçimde kullanabiliyor hem de takviyeli oyunlarda çevrim içi takviyesine kavuşabiliyorsunuz.

 

APK indir  Clash of Clans apk oyun indir apk mod full free 2021** 14.211.13

Pekala sizler PSONE takımı tarafından gerçekleştirilen bu çalışma hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları