Star Wars Battlefront hayranlarını üzen tez ortaya atıldı!

TELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Star Wars, Battlefront ,hayranlarını, üzen, tez ,ortaya ,atıldı!,

Star Wars  Battlefront hayranlarını üzen tez ortaya atıldı!
Star Wars Battlefront hayranlarını üzen tez ortaya atıldı!

EA imali Star Wars: Battlefront serisinin hayranlarının canını sıkacak bir argüman ortaya atıldı. DICE ile bir arada geliştirilen ve piyasaya sürülen üretim, kainatın hayranlarının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Kimi vakit olumsuz yorumlara da sebep olan serinin devamı için çok da umutlu olunmaması gerektiği ortaya çıktı.

Son ortaya çıkan bir rapora nazaran EA, Star Wars: Battlefront 3 için çok da uğraşmıyor. Hatta birtakım bilgilere nazaran firma, seriyi toptan rafa kaldırdı.

Star Wars: Battlefront 3 iptal mi edildi?

Aslında geliştirme etabına girdiği söylenen Star Wars: Battlefront 3, son verilen karar ile iptal edildi. Geliştirici stüdyo DICE ile EA, oyunun lisans maliyetlerinin fazlalığı nedeniyle hemfikir olmuş. Bilhassa Disney cephesinin farklı firmalara da oyun hakkını vermeye başlaması da, alınan kararda bir oldukça tesirli olmuşa benziyor. Gelen bilgilere nazaran son maliyetlerin oyunun iddiadan yüzde 20 daha fazla satmasıyla karşılanabileceği konuşuluyor. Hal bu türlü olunca iki taraf da istekli bir imaj vermiyor.

Birinci çıkan Star Wars: Battlefront ile hayranların başta çok yansısını alan DICE, makûs geçen bir lansmana imza atmıştı. Akabinde gelen süreçte oyunu geliştiren ve bir ekip ek paketler sunan stüdyo, hayranlarının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Birebir formda 2017 yılında ikinci oyununu oyun dünyasına çıkaran şirket, oyuncuların oyun içi satın alımlar konusunda yaptığı reaksiyonlar nedeniyle tenkitlerin odağı olmuştu.

Birçok kararından geri adım atarak Star Wars: Battlefront 2‘yi oynanabilir kılan DICE, hali hazırda uygun bir deneyim yaşayamamışken, üçüncü oyun için de çok istekli değil. Fakat kapılar şimdi tam manasıyla kapanmış değil. Çünkü an itibariyle elinde 2 adet Star Wars markası bulunan EA, ilerleyen vakitlerde oluşacak fırsatlara nazaran DICE‘ı yine görevlendirebilir.

APK indir  İşte PlayStation 5 Horizon Forbidden West

Önümüzdeki günlerde resmi ağızlarda da duyurulma ihtimali olan gelişme, oyuncular tarafından da karışık reaksiyonlar aldı. serinin hayranları üzülürken, seri hakkında daha evvel hayal kırıklığı yaşan bireyler, daha memnun gözüktü.

Sizler bu gelişme ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciBattlefront