Off Road , APK indir MOD Sınırsız Para hileli 2022**

1.1.6
APK indirTELEGRAM
3.9/5 Oylar: 3,152
Geliştirici
Ararat Games
Güncellendi
23 jun. 2022
Sürüm
1.1.6
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Off Road , APK indir, MOD Sınırsız, Para hileli 2022**,

 

Off Road, zorlu topraklarda size özgür bir krallık getiriyor. Güzel süper arabalarla araziyi fethetmek isteyen oyuncular, bu son derece çekici ve heyecan verici oyunu göz ardı etmemelidir. Artık bu arazi yolculuğuna ayak bastığınızda sürüş yeteneğinizi sınırsız bir şekilde geliştirebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Yolda sürekli engellerin ortaya çıktığı vahşi dağların ve tepelerin manzarasına adım atacaksınız.

Off Road , APK indir MOD Sınırsız Para hileli 2022**

KENDİ YOLUNDA YALNIZ

Bu savaş, doğal dünyayı fethetmek isteyenler için en uygun olarak kabul edilir. Arabayla ilgili oyunların çoğu pistte rakiplerle hız savaşları yaşasa da, Off Road fethetmek için farklı bir yol seçmeye karar verdi. Bu oyunda tek başınıza olacaksınız ve gideceğiniz yerin önceden yazılmış bir senaryosu olmayacak ama bu tamamen sizin keskin sezgilerinize ve zekanıza bağlı olacak.

Off Road , APK indir MOD Sınırsız Para hileli 2022**

VAHŞİ DAĞLARA BATAR

Gönlünüz size, heybetli manzarası olan konforlu, alçak arazilere mi yoksa bu yolun çıkmaz sokaklarına mı gitmenizi söyleyecek? Bu büyüleyici oyunda her şey olabilir. Size sunduğumuz bağlam, esas olarak dev kayalar, yükselen dağlar ve özellikle eski yeşil ağaçlarla çevrili vahşi dağlar ve ormanlardır ve kaçırılmaması gereken yoğun bir cazibe yaratır.

Off Road , APK indir MOD Sınırsız Para hileli 2022**

PUAN ŞEKLİ

Rakip yoksa, alacağınız puanların sayısı, birçok oyuncunun sorusu olan hangi karara bağlı olacaktır. Bilmeyenler için gideceğiniz yollar haritada belli değil ama her yerde Off Road da önünüze engeller koymuş.Büyük sert kayaların arasına sıkışan araba olabilir’ dışarı çıkmayın, hatta korkunç çamur birikintileri.

APK indir  Drift Max Pro Car Racing Game

Sadece bu da değil, yolun çıkmazına girdiğinizde olağanüstü durumlarla karşılaşacaksınız. Geçebilir misin geçemez misin? Ya da yağmur yağdığında bataklıkta mahsur kalma deneyimi? Hiç böyle felaket sahneleri düşündünüz mü? Değilse, yakında deneyimleyeceksiniz. Onları geçebilirseniz, puan size ait olacak; puan, daha zor zorluklarla birçok kez yükseltilecektir.

Off Road , APK indir MOD Sınırsız Para hileli 2022**

SÜRÜŞ PERFORMANS TESTİ

Orada durmamak, Off Road’a katılmak da dört tekerlekten sürüş becerilerinizi test etmenin bir yoludur. Düz yollarda sürebiliyorsanız, muhtemelen ilginizi çekecek herhangi bir engel olmayacaktır. Ancak, bizimle araziden havaya kadar son derece zorlu ortamlara dalacaksınız. En iyi sürücü kahramanımız olabilir misin?

Off Road , APK indir MOD Sınırsız Para hileli 2022**

CANAVAR KOLEKSİYONU

Off Road, size hiçbir parametresi veya tasarımı olmayan arabaları olan devasa bir canavar koleksiyonu getiriyor. Sizin için onlar hazineler ve zorlukları aşmak için yanınızdaki en sadık arkadaşlar gibidirler. Oyuncular, tekerlekleri değiştirerek, camı değiştirerek ve tamamen kendi renginizde görünümler oluşturmak için çıkartmalar uygulayarak görünümü özelleştirebilir. Sadece bu da değil, önünüzde görünmek direksiyon simidinden birinci şahıs bakış açısıdır; Direksiyon simidi ve araba frenlerinin görüntüsü bile kullanmanız için tamamen görüntülenir.

Off Road v1.1.6 MOD APK (Sınırsız Para) İndir

Bu yüzden Google’da arama yapmayı denedim ve heyecan verici bir sahnesi, iyi bir simülasyonu olan ama bir dizi komik durumu olan bir 3D yarış oyunu olup olmadığını sordum. Sonra hemen “Off The Road” adlı cevabı aldım.

Off-the-road hakkında biraz konuşun (kısaca Off-Road veya OTR olarak da bilinir). Ana yolların olmadığı, sadece patikaların olduğu, sahil, orman patikaları, derelere çıkan banliyö yolları gibi bozulmamış manzaralara doğru ilerliyor… Ortak nokta, yolların daha çok yürüyüş için olması, engebeli, tehlikeli araziler olması.

Bahsetmeye değer çünkü bu zor detaylar, birçok araç türü ve simülasyon alanında arazi ile etkileşime geçmek için sayısız serbest kontrol ile birlikte her zaman oluyor. Yani bilerek mi yoksa bilmeden mi belli değil, Off The Road çok komik hale geldi. Bu heyecan verici oyunu oynarken çok güleceksiniz.

APK indir  fnaf 4 apk indir apk mod 2022**

Off The Road’da hangi araçla OTR?
Gerçek hayattaki OTR formülü gibi, arazi araçlarında da büyük tekerlekler bulunur, özellikle ön tekerlek büyüktür, arka tekerlek genellikle daha küçüktür ve aracın durumlarda hızla dengesini yeniden kazanmasına yardımcı olur. Motor küçük ama her detay son derece dayanıklı, son derece hassas ve canavar gibi çalışıyor. Böylece tüm yolları fethetmek için güvenle ilerleyebilirler.

Bu oyunda Lamborghini, BMW veya Audi gibi yüksek zeminli, agresif görünüşlü kamyonetleri kullanacaksınız. Ardından su üzerinde gidebilen arabayı, hatta destansı bir helikopteri sürebilirsiniz. Genel olarak, bu oyunda trafik çok fazla değil, sadece 41 tür. Ama hangisi buna değer, geçidi tırmanın ve dereyi çok iyi geçin.

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Yenilikler

Küçük hata düzeltmeleri

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları