fr legends apk son sürüm hileli indir 2022**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 337,481
Bu uygulamayı bildir

Tanım

FR legends, apk, son ,sürüm, hileli ,indir ,2022**,

Hız tutkunuysanız ve en basit oyun sistemini deneyimlemek istiyorsanız, önerdiğim en iyi oyun FR Legends. Eşsiz yollarda hız tutkunuzu şımartabileceğiniz, kazanmanın ihtişamını hissedebileceğiniz ve tribünlerin tezahüratlarla dolu olduğunu görebileceğiniz yer. Hızlı yollarda drift yapın ve doğuştan gelen tüm becerilerinizi gösterin. Zaferinizle bile her şey gerçekleşebilir.

fr legends apk son sürüm hileli indir 2022**

EN İYİ VERSİYONA HOŞ GELDİNİZ

Oyuncu tarafından özelleştirilebilen öğelere sahip bir yarış oyununun resmi olarak inmesi harika ve buna FR Efsaneleri deniyor. En son sürümde sizi ne karşılayacak? Bu en iyi gelişme ve hepsi sizin için. O kadar çarpıcı olmasa da, oyunda birçok yeni araba şirketi kuruluyor. Ancak bu oyunda hız ve parçalarda belirli iyileştirmelerle birçok yeni araba ortaya çıktı. Ayrıca aracın durumunu özelleştirebilir veya benzersiz çıkartmalarla görünümünü değiştirebilirsiniz.

TÜM KONUMLARI KEŞFEDİN

FR Legends’ın birçok farklı oyun modu vardır ve her modda farklı kurallar ve zorluklar vardır. Oyuncu alıştırma modundayken, en sevdiğiniz araba ile istediğinizi yapabilirsiniz. Değerli bir arkadaşınız gibi aracınızı sürün ve oyunda bulunan tüm benzersiz yerleri keşfedin. Hepsi bu değil; Bu modda oynarken herhangi bir sorun tarafından kontrol edilmezsiniz. Tüm seyahatleriniz, farklı arazilerde becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

fr legends apk son sürüm hileli indir 2022**

BİRÇOK OYUNCU İLE MÜCADELE

Bu oyun ile zorlu bir solo modda kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Bu moddaki zorluklar, kendinizi eğitmenize yardımcı olacak alıştırmalar olarak düşünülebilir. Yüzlerce diğer güçlü düşmana meydan okurken konumunuzu talep edin ve onlarla savaşma yeteneğine yalnızca siz sahipsiniz. Bu modda, oyuncuların zafer kazanmak için daha fazla öğrenmesi ve pratik yapması gerekir. Süper güzel hamleler yapın ve rekabetinizde en yüksek puanı getirin, o zaman kazanma şansınız var.

APK indir  CRASHMETAL V2.0 MOD APK – PARA HİLELİ indir apk 2021

SON DERECE KORKUNÇ SAVAŞLAR

Artık tereddüt etmeyin ve FR Legends tarafından yaratılan zorlu savaşlara girin. Savaş bölümünde iki resmi yarışma olacak ve tüm zor iş burada başlıyor. Oyuncular iki temel savaşa katılabilecek, ilki sizin olacak, bir sonraki ise tam tersi olacak. Bununla birlikte, hiçbir maç pervasız olamaz ve oyuna %100 odaklanmanız ve doğuştan gelen tüm becerilerinizi göstermeniz gerekir.

fr legends apk son sürüm hileli indir 2022**

ARACINIZIN DURUMUNU ÖZELLEŞTİRİN

Zorlu yarışlara başlamadan önce, oyuncuların yarış boyunca kendilerine eşlik edecek araçlarını seçmelerine izin verilir. Aşina olduğunuz arabaları seçmeyi ve onları en iyi şekilde özelleştirmeyi unutmayın. Yükseltme hızı veya diğer motorlar gibi araba ile her şeyi yapabilirsiniz; önemli ölçüde, farklı kişilik çıkartmaları ile arabanın görünümünü de değiştirebilirsiniz.

TÜM ETKİNLİKLERE KATILIN

Hiçbir şeye aldırmayın, yarışta tüm yeteneklerinizi gösterin ve statünüzü talep edin. FR Legends’ta düzenlenen, birçok farklı eşya ve beceri kazanabileceğiniz büyük ve küçük meydan okuma etkinliklerine katılın. Bunları yükseltmek veya kendinizi geliştirmek için en iyi fırsata sahip olmak için kullanın.

fr legends apk son sürüm hileli indir 2022**

ANA ÖZELLİKLER

Bu oyundan solo, savaş ve pratik dahil olmak üzere çeşitli oyun modları oluşturulur.
Aracın durumunu kişiselleştirmenin yanı sıra aracın görünümünü değiştirmeye izin verilir.
Zorlukların çoğunda şanlı zaferler kazanmak için ödüller ve büyük para kazanın.
Yarışların heyecanı, oyuncuları duramaz hale getiriyor.
Zevk almanız ve kendinizi savunmanız için birçok etkinlik ve zorluk yaratılmıştır.

FR Legends v0.3.2 MOD APK (Sınırsız Para Birimi) İndir

FR LEGENDS tamamen sürüklenmekle ilgilidir!

Dünyanın en ikonik pistlerinde efsanevi FR (önden motorlu, arkadan çekişli) drift arabalarını sürmekten, motor takasları ve geniş gövde kitleri dahil olmak üzere arabanızdaki her şeyi özelleştirmeye kadar.

Şimdiye kadar ilk kez, gerçek dünya rekabeti değerlendirme kurallarına dayanan benzersiz puanlama sistemleri olan AI sürücüleri ile tandem drift savaşları yapmanızı sağlayan bir mobil oyun.

APK indir  CarX Highway Racing

Gelin, drift ruhunu ve araba kültürünü FR LEGENDS’te deneyimleyin!

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciTWIN TURBO TECH CO. LTD