IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

3.1.5
With IPTV Smarters Pro you can watch Live, Movies, Series, and TV Catup from IPTV Service Provider on Android Phone, Android Boxes, Fire TV Sticks, Nvidia Shield TV.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 92,752
Bu uygulamayı bildir

Tanım

IPTV ,Smarters Pro, APK ,INDIR UCRETSIZ ,FULL MOD, 2023**,

Peki, COVID gibi bir pandemi döneminde boş zamanınızı değerlendirmenin yolu nedir? Pekala, bu oldukça basit – Sadece bir sürü farklı medya biçimine dalın. Tercihen filmlere, TV şovlarına ve dizilere ve canlı akışlara sınırsız erişim, tercih edilen medyadır. Ve Android için kilidi açılmış IPTV Smarters Pro ile, tam da bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

Arkadaşlarınızla sayısız saatler boyunca yayın yapmanın keyfini çıkarmanızı engelleyen hiçbir şey yok. Herkesin sevdiği bir şeyi bulması için yeterli çeşitlilik sağlayan sayısız tür ve tema var.

En son film yayınının ne kadar destansı olduğu hakkında bir film gecesi sırasında arkadaşlarınızla konuşun. An veya fırsat ne olursa olsun, IPTV Smarters, spektrumdaki her yaştan ve demografik gruptan kullanıcılar için gitmek için akış aracınızdır.

IPTV Smarters Pro Özellikleri

Android için IPTV Smarters Pro uygulamasında bulunan birçok farklı özellik vardır. Onlara bir göz atın ve bunun neden diğer akış hizmetlerine göre tercih edilen uygulama olduğunu tam olarak bileceksiniz.

IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

İşte, Android için mevcut en iyi akış hizmetlerinden birinin özellikleri:

Otomatik Güncellemeler: Birincisi, ancak tüm farklı özelliklerin en iyisi olmaktan çok uzak olan otomatik güncellemeler. IPTV Smarters Pro, her zaman otomatik güncellemelerle birlikte gelir. Yani, her zaman filmlerde, dizilerde, televizyon şovlarında ve diğerlerinde en son ve en yenileri izliyorsunuz.

Reklamcılık

Kullanımı Kolay Kullanıcı Arayüzü: Kullanıcı arayüzünün tamamı hem çekici hem de erişilebilir. Hepsi bir arada, işi halleden süper erişilebilir ve kullanıcı dostu bir arayüz elde edersiniz.

APK indir  Traffic Tour Car mod apk hileli indir 2022** 1.9.3
IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

Marka bilinci oluşturma: Ardından, uygulamanın tamamını kendi işletme logonuzla tamamen yeniden markalayabilirsiniz. Ayrıca logonuzu yapılandırabilir ve IPTV paneline entegre edebilirsiniz. Ve hepsi kendi tercihinize göre, uygulamanın tüm tasarımını ve düzenini değiştirme seçeneğine sahip olacaksınız. Uygulamanızın benzersiz bir POP’a sahip olması için özel olarak yapılmış önceden oluşturulmuş tasarımların tam bir listesi vardır.

Yerleşik Video Oynatıcı: Tüm standart kodekler ve video biçimleri, bu uygulamanın video oynatıcısı tarafından desteklenir.

Harici Video Oynatıcı Entegrasyon Seçenekleri: Zaten yerleşik bir video oynatıcıya sahip olmanın yanı sıra, seçtiğiniz diğer harici oynatıcıları da kullanabilirsiniz. IPTV Smarters Pro’nun uyumlu olması için kurulmuş bir sürü farklı oynatıcı var.

IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

Tam EPG Desteği: İzlemek üzere olduğunuz programla ilgili tüm bilgilerin listesini alın. Kanalların her biri için bir zaman çizelgesinin yanı sıra tam bir EPG’ye veya elektronik program kılavuzuna erişebileceksiniz.

Canlı TV: Artık canlı yayınlayabileceğiniz birçok farklı program var. Ve IPTV Smarters Pro ile kullanıcıların bu akışları tam olarak kaydetmelerine ve daha sonra istedikleri zaman izlemelerine olanak tanır.

Reklamcılık

Videoları Favorilere Ekle: Gerçekten beğendiğiniz bir şey yaşadığınızda, devam edip favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak, bu farklı programları istediğiniz zaman yeniden izleyebilirsiniz.

IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

Chromecast Desteği: IPTV’yi büyük ekran üzerinden izlemek isterseniz, Chrome-Casting seçeneğini kullanabilirsiniz.

Reklamsız Akış: Farklı filmlerin, televizyon programlarının ve canlı akışın tümünün reklamlarla kesintiye uğramadan akışının keyfini çıkarın.

Birden Çok Ekran Kullanın: IPTV Smarters Pro kilidi açılmış, birden çok ekranı destekler. Daha kesin olmak gerekirse, aynı anda 4 farklı ekrana kadar.

IPTV Smarters Pro APK INDIR UCRETSIZ FULL MOD 2023**

Tatmin oldun mu? Kesinlikle öyleyiz. Bir IPTV hizmetinde herkesin isteyeceği her şey burada! Ve hepsini kendiniz elde etmek için tek yapmanız gereken basit bir indirme bağlantısına dokunmak.

APK indir  Kodi android oyun indir 20.1

IPTV Smarters Pro APK İndirme

Her şey söylenip yapıldıktan sonra, şimdi yapabileceğiniz tek şey Android için IPTV Smarters Pro APK’sını indirmek. Bunu yapmak, daha önce bahsedilen tüm harika özelliklere ve daha fazlasına erişmenizi sağlayacaktır. Ancak, uygulamayı kendiniz yükleyip deneyimlemenin şaşkınlığını gerçekten anlamanın tek yolu.

Devam edin ve IPTV Smarters Pro Android APK indirmesini yüklemek için bağlantımıza bakın. Ne kadar uzun süre beklerseniz, çeşitli programlardan yüzlerce, binlerce muhteşem yayın deneyimine o kadar az zaman harcayabilirsiniz.

IPTV Smarters Pro ile Android Telefon, Android Kutuları, Fire TV Çubukları, Nvidia Shield TV’de IPTV Servis Sağlayıcıdan Canlı, Filmler, Diziler ve TV Catup izleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ:

– Destek: Canlı, Filmler ve Dizi Akışı
– Ana Arama
– Yeni Modern Düzen / UI Tasarımı
– EPG Desteği (TV Program Rehberi)
– Destek: Krom Döküm
– Ebeveyn Denetimleri
– Destek: TV Yayını Yakalama
– Destek: Sürekli İzleme
– Destek: Son Eklenen Filmler ve Diziler
– Destek: Çoklu Ekranlar ve Çoklu Kullanıcılar (İyileştirmeler)
– Destek: M3u Dosyası ve URL (Oynatma Listesi)
– Destek: Yerel Ses / Video dosyası Oynatma
– Destek: Tek Bir Akış Oynat
– Destek: Harici Oyuncu.
– Hız Testi tesisi Entegre ve VPN Entegrasyonu
– Destek: Dinamik dil değiştirme
– Destek: Resim İçinde Resim
– Destek: Kayıt Akışı
– ve daha fazlası

Ne için bekliyorsun?

En çok indirilen IPTV Player Android Uygulamasını edinin.

OTT Sağlayıcıları için tamamen özelleştirilmiş ve Marka uyumlu bir sürüm.

Daha Fazla Bilgi: https://www.whmcssmarters.com/android-app-for-xtream-codes-iptv-smarters/

Sorumluluk Reddi:

– IPTV Smarters Pro herhangi bir medya veya içerik sağlamaz veya içermez
– Kullanıcılar kendi içeriklerini sağlamalıdır
– IPTV Smarters Pro’nun herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcı ile hiçbir ilişkisi yoktur.
– Telif hakkı sahibinin izni olmadan telif hakkıyla korunan materyalin akışını onaylamıyoruz.

APK indir  YouTube android oyun indir

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Yenilikler

GZ support for EPG.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciWHMCS SMARTERS
GüncellendiNov 15, 2021
Sürüm3.1.5
Gereksinimler4.2
Google Playden İndir Google Play