carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 558,122
Bu uygulamayı bildir

Tanım

carx ,drift ,racing 2 ,apk hile ,indir 2022 **,

Mobil oyunları düşündüğümüzde, muhtemelen en popüler türlerden biri olduğu için yarış türünü de dahil ediyoruz. Bu türde kelimenin tam anlamıyla binlerce oyun olduğu için bu türü görmezden gelmek zor. Yarış oyunları özellikle çarpıcı grafiklere sahip cep telefonlarında gerçekten iyi göründüğü için bu bir sürpriz değil.

carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

CarX Drift Racing 2, yarış hakkında bildiğiniz her şeyi gerçekten kapsayan bir yarış oyunudur. Bu yazı itibariyle, yalnızca Google Play Store’da 5 milyondan fazla yüklemesi var! Ve bunun serideki ikinci kurulum olması, CarX Technologies’in iyi bir şeyler yaptığı anlamına geliyor. Yani, adından belli değilse, bu oyun büyük ölçüde sürüklenme mekaniğine güveniyor. Bu harika oyunun temel özelliği budur. Bu nedenle, daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin!

CarX Drift Yarışı 2 nedir?

Yaşadığımız sürece, yarış oyunları var olmuştur. Bilgisayarlar için yapılmış ilk oyunlardan biridir. Bunun nedeni, herkes için anında oyun ve eğlence sağlamalarıdır. Yaş kısıtlaması yoktur ve çok eğlenebilirsiniz.

Ancak CarX Drift Racing 2’yi diğer popüler yarış oyunları arasında bile benzersiz kılan şey, aşırı drift mekaniğine sahip olmasıdır. Bu oyunda ne kadar çok drift yaparsanız puanınız o kadar yüksek oluyor. Ama elbette, kazanmak için yine de yarışta birinci olmanız gerekiyor. Yeni başlayanlar için drift yapmak o kadar kolay gelmeyebilir. Ancak oynadıkça kesinlikle alışacaksınız. Ancak deneyimli serseriler için burası yeni oyun alanınız!

carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

Bu oyun, bir yarış oyununda bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahip ancak daha fazlasını sunuyor! Drift yapmayı bilmiyorsanız, esasen hızlanırken frene basmaktır, böylece virajları çok daha hızlı fethedebilirsiniz. Profesyonellerin yarışı böyle. Ancak sadece fren yapmaktan daha fazlası var, bunu yaparken de aracınızı mükemmel bir şekilde kontrol edebilmeniz gerekiyor. Bu, yeni başlayanlar için oldukça yaygın olan yarış pistinden uçup gitmemeniz içindir. Genel olarak, bu oyun bir yarış oyunu için pek çok özellik sunuyor.

APK indir  Asphalt 8 Car Racing Game Apk mod indir 2023** 6.7.0d

CarX Drift Racing 2’nin Özellikleri

CarX Drift Racing 2’nin sıradan bir oyun olduğunu düşünüyorsanız çok büyük bir hata yapıyorsunuz. Bu oyun hiçbir şekilde yaygın değildir. 5 milyondan fazla indirme elde etmenin ne kadar popüler olduğuna bir bakın! Hala ikna olmadıysanız, işte özellikler:

Destansı yarış pistleri – İşleri ilginç kılmak için CarX Drift Racing 2, Tokyo, San Palezzo, Milton Drive ve daha fazlası gibi çeşitli yarış pistleri sunar. Sınırlarınızı test etmek için farklı yol ve sürüş koşullarını deneyimleyeceksiniz. Elbette her harita benzersizdir ve araziye bağlı olarak ek çaba gerektirebilir. Ancak genel olarak, oyundan daha fazla zevk alabilmeniz ve kolayca sıkılmamanız için çeşitlilik sağlarlar.

carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

Etkileyici arabalar – Gösterinin yıldızlarına gelince, CarX Drift Racing 2 etkileyici bir araba yelpazesi sunuyor. Sorrow, Caravan G6, Kanniedood ve daha fazlası gibi bu yarış arabaları inanılmaz bir oyun deneyimi sunuyor. Üstelik bu oyunda kendi arabanızı da yaratabilirsiniz! Ardından, bir sonraki seviye için daha iyi rekabet etmek için araç ekipmanınızı da yükseltebilirsiniz. Bu, tüm süreç boyunca rekabetçi kalmanızın yoludur. Elbette bunun için biraz para gerekiyor ama daha fazla yarış kazandıkça bunları elde edebilirsiniz.

Gerçekçi grafikler – Yarış söz konusu olduğunda, grafikler en önemli unsurlardan biridir. Bir oyun kötü grafiklere sahip olduğunda oyuncular anında kapanır. Ancak, gerçekçi tasarımlı grafikler söz konusu olduğunda CarX Drift Racing 2 rakipsizdir. Mükemmel efektler, araba tasarımları, patlama efektleri ve daha fazlasını içerir. Arabaların hareketleri düzgün ve akıcı. Etkileyici oyununun yanı sıra birinci sınıf grafikler sunduğu için bu oyunda gerçekten şikayet edemezsiniz.

carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

Oyun modları – Kolayca sıkılmamak için CarX Drift Racing 2, oyuncuların seçebileceği tonlarca oyun modu sunar. Tandem yarışını uygulayabileceğiniz XDS Modu var. Ardından, tek oyunculu turnuvalarda yarışmanıza ve para kazanmanıza izin verir. Ardından, becerilerinizi geliştirebileceğiniz Ghost modu var. Bu, önceki yarışınızın hayaletini göreceğiniz yerdir, böylece çizginizi aşmaya çalışabilirsiniz. Bu şekilde drift becerilerinizi önemli ölçüde geliştirebilirsiniz.

APK indir  Traffic Tour: Car Fury

Çok Oyunculu – Bu oyun, dünyanın her yerinden gerçek insanlarla rekabet edebileceğiniz anlamına gelen çevrimiçi bir oyundur. Becerilerinizi test etmek ve cömertçe ödüllendirilmek için çevrimiçi şampiyonalara katılabilirsiniz. Ayrıca, premium araçlara erişebilmeniz için tandemler halinde yarışabilirsiniz. Bu, partnerinizden öğrenmek ve ekip çalışması yapmak için harika bir fırsat. Ancak tandem yarışlarında, çarpmadan hassas ve tandeminize yakın olmanız gerekir. Bunu başarmak için önemli miktarda ekip çalışması ve pratik gerekir!

carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

Sezgisel kontroller – Kontrollere gelince, CarX Drift Racing 2, ihtiyacınız olan her şeyi listeleyen sezgisel bir dokunmatik kontrol şemasına sahiptir. Sol ekrana gelince, frenleri ve el frenlerini göreceksiniz. Ekranın sağ tarafına gelince, gaz kelebeği var. Ardından, ayarlardan direksiyonunuzu kontrol etmeyi seçebilirsiniz.

Kulüpler – CarX Drift Racing 2’nin oyuncuları bu oyunu oynamaya teşvik eden bir diğer özelliği de kulüplerin kullanılabilirliğidir. Oyunlarda yarışmak için kendi kulübünüzü oluşturabilir veya mevcut kulüplere katılabilirsiniz. Ayrıca diğer kulüp üyeleriyle iletişim kurabilir ve skor tablolarının en üstüne gidebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 Oynamak İçin İpuçları

Yeni başlayan yarış oyuncuları için bu oyun zor gelebilir. İşte bu yüzden size yardımcı olacak bazı ipuçları:

carx drift racing 2 apk hile indir 2022 **

Pratik yapmaya devam edin – Bu oyunda daha iyi olmanın en iyi yolu, kapsamlı bir şekilde çalışmaktır. Önceki yarışlarınızda neyi yanlış yaptığınızı ve neyi doğru yaptığınızı bilmek için hayalet özelliğini kullanın. Bu, önemli ölçüde gelişmenizi sağlar.

CarX Drift Racing 2 mod APK – Tüm arabaların kilidi açıldı

CarX Drift Racing 2’yi indirmek istiyor ama para kazanmak için uzun süre beklemek istemiyor musunuz? Sınırsız para modunu hemen indirin!

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciCarX Technologies LLC