LMR – Copyleft Music

2.9.4
Search through thousands of loyalty free music and stream or download them with one click.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
3.5/5 Oylar: 559,632
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Search through thousands of loyalty free music and stream or download them with one click.

We keep adding free, non-copyrighted and loyalty free music made my amateur musicians every moment. You can send us your work to developer email and we will add them.

————————
DISCLAIMER:
————————
We check every submission carefully and don't offer any copyrighted music. However, if you think there is mistaken music, please reach us for DMCA request.

Dear creators, with respect, please see our developer account. There is our email and phone number etc. If you think there is a mistake (like a DMCA request, or wrong title etc), just call us, or reach through email. We can fix the issue in hours, or we can provide all the documents, from my national ID and VAT, to signed agreement which gives us the right to distribute sounds and music in the application. Thanks for constructive cooperation.

Oy Ver post
APK indir  incredibox apk indir ucretsiz 2022** 0.5.7

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.8.4 12M 5.0 09/03/2024
1.6.2 12M 4.1 ve sonrası 10/08/2021

Görüntüler

4 yorum "LMR – Copyleft Music"

  1. Elif Aydemir diyorki:

    Başarılı bir uygulama. Klasör oluşturup dinleye biliyorsun. Klasör oluşturmadan sıralaya biliyorsun. En iyi müzik programı. Reklama gelirsek saten çok kısa sürüyor. İndirme hızıda çok kısa. Bence deneyin. Pişman olacağınızı düşünmüyorum açıkçası. Kötü yorumlar var ama alakası yok, ben yaşamadım böyle durumlar. Yani bir reklam daha ne kadar kısa süre bilir? Hem dakika başı reklam gelmiyor. Random, AAJSBEHWGWGGSHEHEGEHEJEIEHHEJEHSHDUEUUEHEHEHDHDHDHDUSVSHSUUSD

  2. Cemre Solmaz Fans diyorki:

    Kesinlikle çok güzel uygulamala hiç bakmayın kötü yorumlara bu yorumu okuyun ben daha önceden bir dünya müzik indirme uygulaması yükledim ama bunun kadar hiç iyi değil direkt yükleniyor herhalde videolu olarak da oluyor Allah razı olsun bunu yapan kişiden bu uygulama daha fazlasını hak ediyor 5 puan bu uygulamaya çok az.

  3. Mehmet Atar diyorki:

    Güzel bir uygulama bana göre video indiriyorsunuz müzik indirebiliyorsunuz ve daha birçok şey. Gerçekten çok güzel bir uygulama indirirken internet ile indiriyoruz ama keşke internetsizde indirebilsek müzikleri videoları vb. bu olsaydı en azından fazla internet gitmezdi.(durumu olmayan insanlar için söyledim lütfen yanlış anlamayın…) indirin şiddetle tawsye edilir hoşçakalnTwT

  4. Geri bildirim: truck simulator eastern roads apk yeni indir 2021**

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciLyubomir Hristov
Yayınlandığı tarihMay 18, 2020
GüncellendiMay 3, 2024
Boyut12M
Sürüm2.9.4
Gereksinimler5.0
İndirilenler50,000,000+
Google Playden İndir Google Play