MOD

Cheats for Grand City Theft Autos 2020 Mod Apk [Unlimited money]

2.1.5
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Düşük poli hırsızlık simülatörünün kontrolü altında poligon Vegas otomatik suç şehrinde büyük mafya gangsteriyle ilgili yeni açık dünya oyunu. Bu ücretsiz oyun, tek oyunculu çevrimdışı kampanya modunda gangster yaşamı ve otomobil yarışları hakkında sürükleyici bir hikaye!

Şehir merkezindeki çokgen suç kentinin açık dünyasında sokak yarışlarında ünlü otomobil arabalarını sürmenin sınırsız eğlencesinin tadını çıkarın. Hırsızlık görevlerini tamamlayın ve polislerden kaç.

Bu, en iyi atış görevlerinin yanı sıra en iyi yarış oyunları modlarından biri ile kesintisiz bir aksiyon oyunudur. Öyleyse, gangster oyunlarının hayranıysanız, düşük poli ortamında yapılan bu üçüncü şahıs nişancı (tps) açık dünya oyunu, sizin için tasarlanmış en iyi oyundur.

Poligon ortamına sahip Vegas suç şehri caddesindeki bir sonraki büyük gangsterin kim olacağını bulmak için savaşa katılın.

Destansı bir son adam ayakta kalan battle royale'de hayatta kalmak için savaşın – bildiğiniz gibi!
Görev hırsızlığı tamamladıktan sonra silahlarınızı yağmalayın ve arabanızdaki polis arabasından kaçmaya hazırlanın. Düşük poli haydut karakterinizi harika yeni görünümler ve maskelerle yükseltin ve sadece oynayın, yağmalayın, ateş edin ve hayatta kalın!

Gangsterler ve tabanca, çöl kartalı, Ak-47, av tüfeği, minigun, makineli tüfek, smg, keskin nişancı tüfeği gibi havalı düşük poli silahlara sahip mafya savaşları gibi en iyi açık dünya özelliklerine sahip en bağımlılık yaratan oyun, el bombası veya duman perdesi ile oyun nesnelerini yok edin düşman!

Los Angeles poligon hırsızlığı şehrinin kontrolünü elinize alın ve açık dünyada çokgen gerçek çokgen olmak için savaşta kazanın. Hırsızlık helikopteri veya tanklar veya kamyonlar gibi askeri araçlar. Burada gerçek gangster ve vaftiz babasının kim olduğunu göstermek için savaşın ve hayatta kalın!

Oyun özellikleri:
– Yüksek kaliteli poligon karikatür şehir ortamı
– Makineli tüfekler, RPG'ler, keskin nişancı tüfekleri ve av tüfeği dahil düşük poli silahları seçin
– Silah ve karakter görünümlerinin kilidini açın ve değiştirin
– Teksas'tan yarış arabalarına kadar değişen süper otomobil araçları koleksiyonu
– Serbest mod – hayatta kalma modu – hırsızlık modu, bu açık dünya aksiyon oyununda hepsinin tadını çıkarın

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih6 Kas 2020
Güncellendi15 Eki 2023
Boyut56.41 MB
Sürüm2.1.5
Google Playden İndir Google Play