Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

1.02
Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack'inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin... ve yakalanmayın.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
3.5/5 Oylar: 5,882
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Poppy, Playtime ,Chapter 1 ,apk indir, apk mod,

Eşsiz unsurlara sahip yeni korku oyunları konusunda tutkulu musunuz? Eğer öyleyse, Poppy Playtime bir izlenim yaratmak için yeni kişilikler komik hikayeler getirme sözü verecek. Bu korku macerasına tek başınıza katılacaksınız ve karanlık köşede birçok gizemi keşfedeceksiniz.

Oyun, bu korkunç gerçekleri ortaya çıkarabilmeniz için size bir dizi pratik özellik sunuyor. Tüm zorluklara göğüs geren ve oyunun gereksinimlerini karşılayan cesur bir savaşçı olun.

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod
Poppy, Playtime ,Chapter 1 ,apk indir, apk mod,

KARANLIK ODAYA ​​GİRİN

İlk olarak, Poppy Playtime size oyunun getirdiği sanal açılışı ve eğlenceyi gösterir. Oyuncular ayrıca bu oyunda görsellere şaşıracaklar ve benzersiz özellikler yaratacaklar. Oyuncak firmasında etkili bir kişi olacaksınız ve oyunda çalınan oyuncakları bulmaya çalışıyorsunuz.

Kötü adamlar, o eşyaları terk edilmiş evde sakladığınızda sanki sizinle dalga geçmek isterlermiş gibi dururlar ve gelip onları bulmanız gerekir.

Bu oyuncaklar faaliyetinizin meyvesidir ve yeni bir fiyat kazanmanız gerekir.

Ancak zorluk, gizemiyle bilinen o terk edilmiş ev tarafından gündeme getirildi. Kimse gelip içeriyi keşfetmeye cesaret edemedi çünkü karanlık odalar ortaya çıkacak ve kimse içlerinde ne olduğunu bilmiyor.

Ancak, yetenek ve cesaretle oraya adım atmaya ve yarattığınız değerli eşyaları bulmaya cüret edersiniz.

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

ZORLUKLARI VE İSTENEN GÖREVLERİ AL

Sizin için zorluk, karanlık odaları keşfetmek ve şirketin ihtiyaç duyduğu kadar oyuncak toplamak. Bu görev zorlu, ancak Poppy Playtime’ın coşkulu desteği ve arkadaşlığı nedeniyle içiniz rahat olsun.

Oyuncular ayrıca o odaya girmeye cesaret etmek için gerekli eşyaları hazırlamalıdır. O emirlerden geri dönüp dönmeyeceğinizi önceden kimse bilmiyor ve hayatınızın sizi nereye götüreceğini bilmiyorsunuz.

APK indir  Drift Max Pro (Unlimited Money)

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

O odanın kapısını açtığınızda aniden etrafınızda siyah gölgelerin belirdiğini göreceksiniz.

Size zarar vermiyorlarsa onlardan uzak durmalı ve uzaklaşmalısınız. Ancak size saldırmak isterlerse, yok etmeniz gereken silahları kullanmalısınız. Ayrıca süper güçlü bir el feneri kullanabilir ve onları korkutmak için parlatabilirsiniz.

Ayrıca el fenerini kullanarak görevi tamamlamak için en sevdiğiniz oyuncakları bulmanız gerekiyor.

YENİ ODALARA ADIM ATIN

Oyuncular ayrıca, Poppy Playtime’da en çok ihtiyaç duyduğunuz hazine oldukları için lambayı yükseltmeli ve şarj etmelidir.

Ayrıca, odanın yaşam alanlarını da hızlı bir şekilde bulabilir ve daha önemli bilgi alanlarına ulaşabilirsiniz. Bu oyundaki amacınız bilgileri kazıp önemli gerçekleri ortaya çıkarmaktır.

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

Oyuncuların ayrıca hayatlarını kazanmak için oyundaki hayaletlerle savaşmaları gerekiyor. Saldırıya uğrarsanız, insanları kurtarmaya göndermek için oyunu hemen oyuna bildirmelisiniz.

Bununla birlikte oyun, en gerekli durumları önlemek için size destek özellikleri de verecektir.

Ayrıca yeni bir odaya girilecek ve bir sonraki keşif dizisine başlayacaksınız. Oyun her zaman tüm aksiyonda seni takip edecek ve oyuncular için en güvenli bağlantıları yaratmana hevesle yardımcı olacak.

Objektif görüşler oluşturmanıza yardımcı olmak için her zaman Poppy Playtime’da heyecan ve drama vardır. Oyuncular, oyunun ortaya çıkardığı zorlukların yanı sıra ilgili hikayeler tarafından her zaman şaşırırlar.

Ayrıca, sesin güçlü bir izlenimi olduğu için oyunda görünen hayaleti de görebilirsiniz. Daha spesifik olarak, bu odadaki gizemi keşfettikten sonra, çok daha ilginç bir oda açmanıza da izin verilecek.

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

ANA ÖZELLİKLER

Oyunun belirlediği ve tamamen çözmenizi gerektirdiği büyük görevleri almak için ana binadaki gizemli odalara adım atın.
Evin her yerinde karanlık gölgelerle karşılaşacaksınız ve sizi tehdit etmenin yollarını arıyorlar, onları yok etmek için sıradan bir el feneri kullanın.
Soruşturmanızı engelliyor gibi görünen canavarları ve şeytanları yok etmek için beraberindeki silahları kullanın.

APK indir  Otobus Simulator Ultimate Apk v2.1.4 Unlimited Money

Ara odaya girin ve gizli bilgileri alın ve aradığınız oyuncakları alın.
Bu büyüleyici macera oyununun kendine özgü izlenimini yaratmak için hareket kabiliyetinizi ve şekil değiştirmenizi yükseltin.
Poppy Playtime Bölüm 1 v1.0 APK (Tam Oyun) İndir

Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack’inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin… ve yakalanmayın.

Playtime Co.’ya hoş geldiniz!
oyun zamanı bir zamanlar oyuncak endüstrisinin kralıydı… ta ki fabrikadaki herkes bir gün yok olup gidene kadar. Şimdi, yıllar sonra terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve gerçeği ortaya çıkarmalısınız.

Oyuncaklar
Playtime Co.’nun oyuncakları. canlı bir grup! Bot’tan Huggy’ye, Catbee’den Poppy’ye, Playtime her şeyi yapıyor! Playtime Co.’da olduğunuz sürece, neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Sadece birkaç arkadaş edinebilirsin…

Oy Ver post

Yenilikler

Poppy Playtime Chapter1 version 1.02

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciMOB Games Studio
Güncellendi18 Mart 2022
Boyut609M
Sürüm1.02
Gereksinimler5.0 ve sonrası
Google Playden İndir Google Play