60 seconds apk türkçe yama indir free 2022**

1.3.121
Sorumlu bir vatandaş ve aile babası olan Ted olarak, mutlu, banliyö yaşam tarzınızda hafif bir rahatsızlıkla karşı karşıyasınız. NÜKLEER Kıyamet.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
3.9/5 Oylar: 20,733
Bu uygulamayı bildir

Tanım

60 seconds, apk türkçe, yama, indir ,free 2022**,

60 Saniye Giriş

60 Saniye APK, savaşlarda hayatta kalabilmek için oyuncuların yetenekli bir dövüşçü olmasını gerektirmez. Oyuncular kıyamet sonrası dünyayla ve insanlığın kaçınılmaz ölümüyle yüzleşebilmeli ve hayatları için savaşma cesaretine sahip olmalıdır!

60 Saniye ana karakterleri içeriyor! Atomic Adventure’ın Ted olduğu ortaya çıktı. Karısı ve iki çocuğuyla yaşayan normal bir adam. Ardından Ted’in huzurlu ve mutlu hayatının alt üst olmasına neden olan büyük bir dönüm noktası oldu.

Atom bombaları fırlatıldığında dünya yakın bir kıyamet içindeydi. Bu konu hakkında birçok tahmin yapılmış olsa da kimsenin umurunda değil gibi görünüyor. Ted insanların fikrini değiştiremeyecek kadar küçük olsa da,

ailesinin hayatını kurtarmak için bencil bir karar verdi. Küçük adam, bu tür göz korkutucu zorluklarla karşılaştığında ne yapacak?

60 seconds apk türkçe yama indir free 2022**60 Seconds APK – Gameplay Screenshot

Oynanış

Ted nükleer savaş ihtimaliyle karşı karşıya kaldı ve ailesini radyasyon kirliliğinden korumak için bir sığınak inşa etti. Ayrıca bu tehlikelerle savaşmak için yiyecek ve diğer teçhizatı hazırlaması gerekiyordu.

Ailenizden yardım istemek kolaydır. Ted, sığınakta hayatta kalması için malzeme alabildi çünkü Ted’in 60 saniyesi vardı.

Bu oyundaki her görev aynı olacak. Doğru kararı vermek için dikkatlice düşünmeniz gerekecek. Tüm aile üyelerinizi hızlı bir şekilde sığınma evine nasıl götürürüm Aile üyelerimi sığınağa nasıl hızlı bir şekilde getirebilirim?

Hangi öğeler gerekli değildir ve yalnız bırakılabilir? 60 saniye! Atomic Adventure’ın bir korku teması yok, ancak arsa kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayabilir. Saat ilerliyordu ve bu sanki zamanın sonunun geldiğini gösteriyordu.

APK indir  Netflix Mod Apk 10.6.3

Ancak sirenler çalmaya devam etti ve metin bildirimleri daha yoğun hale geldi.

Hiç de zor değil. Ted’in evi, boğulmanıza ve gerekli eşyaları almak için ileri geri hareket etmekte zorlanmanıza yetiyordu. Her yerde akrabalarını göreceksin. Ancak, siz tekrar oynadıkça ev ve içindeki her şey değişmeye devam edecek. Oynanışı bu şekilde tasarlamak sizi sıkılmaktan alıkoyacaktır.

60 Seconds Atomic Adventure gameplay 1024x576

 

moda

60 Saniye geliştirici tarafından oluşturuldu! Bu oyun, deneyiminizi yenilemek için çeşitli seçenekler sunar. Klasik mod, daha önce tarif ettiğimle aynı arsayı takip ediyor. Bu mod lineer olmasına rağmen sıkıcı değil.

60 Seconds Atomic Adventure screenshot 1024x576

 

Meydan okuma modu hakkında daha fazla bilgi edinmenizi istiyorum. Kıyamet için bir hayatta kalma sistemi olarak tasarlandı ve oyuncular zorlu koşullarda nasıl hayatta kalacaklarını öğrenecekler.

Görevler bir programla karşılaştırılabilir. Oyuncular, duygularını kontrol altında tutarken ihtiyaç duydukları öğeleri bulmak için çok çalışmalıdır. Metin uyarıları veya bulutlu bir ortam tarafından alarma geçmeyin.

grafik

60 Saniye APK gördüğünüz gibi kısa bir süre. Bu modern görünümlü bir oyun değil. Grafikleri, Disney’in hafif ve hissetmesi kolay ilk animasyon filmleri gibi biraz retro.

Oyundaki en belirgin ses öğesidir. Ses, ortama ve duruma bağlı olarak değişecektir. Bu daha gerçekçi bir deneyim sağlar. Titreyen saat ve radyonun sürekli çığlıkları, neler olduğunu anlamayı zorlaştıracaktır. Ted ve eşi de nükleer felaketten sonra bu duyguyu hissedecekler.

Oyun özellikleri

  • Enjoy: This atomic, dark comedy from the 1950s depicts the nightmare of a nuclear attack on your suburb.
  • Scavenge: All supplies you need to survive. Family members can run through your procedurally generated house in 60 seconds.
  • Prepare for the worst. don’t just grab arbitrary items, plan your survival and follow helpful tips from emergency broadcasts!
  • Survive: With whatever you have brought, in a shelter for the fallen. How many days can you survive? Will everyone make it?
  • Decide: What should you do if the post-apocalyptic world pushes your way to the corner? will you risk going outside? When there’s barely any food left, who isn’t eating dinner? How can you manage a mutant infestation of cockroaches?
APK indir  Raft Survival: Ocean Nomad MOD APK (Unlimited Coins) v1.216.1

Oynamak ister misiniz: Tren Taksi Mod Apk

60 Saniye APK İncelemeleri

Akıllı Sassy: Harika bir oyun. Öğretici iyi çalışıyor. Bu benim sevdiğim oyun değil. Kontroller Galaxy S6’m için çok hassas ve ben fan basınçlı zamanlar değilim.

Scar Beoulve: 60 Seconds APK benim favorim. Kontrollere hakim olmak biraz zaman alabilir. Ev çok küçük olduğu için idare etmek zor. Ancak, kontrollere hakim olduğunuzda, ihtiyacınız olan her şeyi elde edebileceksiniz.

60 saniye kazanmak için daha fazla içerik ekleyebilirsiniz!

Avery Stainles: Eğlenceli ama aynı zamanda eğlenceli bir deneyim. Akıllı telefonunuzun çalıştırabileceğine güvenin. Eski telefonlarda çalışır mı bilmiyorum ama olması gerekir. 60 Saniye APK oldukça iyi bir oyun.

Roman Princess: Bağımlılık yapıyor ve şimdiye kadar oynadığım en iyi oyun.

YouTube yeni bir güncelleme olduğunu söylüyor. Güncellemeye çalışıyorum ama bulamıyorum.

Aaron Bertram: Eğlenceli bir oyun ama bir süre sonra biraz fazla kolaylaşabiliyor. Malzemeye ihtiyacın olduğunda, zor. Ama bence buna değer.

60 Saniyeyi İndirin! Android için Atomik Macera APK + MOD APK son sürümleri

Spel apk Download

apk indir 

Computer & GSM

news 

Her dilden Her telden 
spel apk indir

Oy Ver post

Yenilikler

Scavenge hata düzeltmesinde menü müzik sorununu duraklat

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciRobot Gentleman
Güncellendi5 Mayıs 2020
Boyut30M
Sürüm1.3.121
Gereksinimler4.1 ve sonrası
Google Playden İndir Google Play