Youtubers Life apk indir hileli hilesiz 2021**

TELEGRAMYOUTUBE
4.0/5 Oylar: 13,407
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Youtubers Life, apk indir, hileli, hilesiz ,2021**,

DİKKAT: Bu oyunun cihazınızda en az 600 Mb boş alan olması gerekecektir veya yürütme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu simülatör oyununda, video oyunu zengin’u olacaksın: bir oyunun oynanışını düzenleyebilirsin… Her seyirci senin kanallar etkisi var: video tıklayıcınla bir zengin ol. Blogun veya bloglar için para önemli, bir blog yazarı gibi yaşayabilir misin?

Karakterini oluştur ünlü milyarder:

– Blogun yıldızı olmak için her yayın için giysilerini değiştir!
– Inşa etmek Canlı Stüdyo bu simülatör para kazan.
– Popüler yaşam ve abonelerin sayısını artır.

– Bütçe artışına bak! beğeniler…veya beğenmeme almak için viral bir selfie çekebilirsin seyirci!
– Diğer kanall nefret eden biri ol ve onların takipçilerini çal.
– Tuber hesabı çevrimiçi bir zengin vlog yazarı için yüksek bir fırsattır.
– Kendi hikayeni oluştur ve kıyafet seç. Oyunlarda bir trend ol!

– Bu bir çocuklar oyunu. Zamanını, videonu ve izleyicilerini yönet!
Farklı bir saç stili oluştur, ünlü olmak için kişiselleştir online canlı blogger ünlü!

Nasıl bir avatar milyarder istiyorsun?, başıboş, müzik, oyuncu, yemek pişirme, alışveriş yapmak, spor… Her karar seni bir milyoner yapabilir! Kendi yönetim kontrolünü elinde tut. Popüler bir youtuber ol, selfie çek ve erkek arkadaş / kız arkadaşı edin.

Fanlar, arkadaşlar, aile ve zaman yönetimi ile uğraşırken popülerliği artırmak için seanslar oynayın, yeni ve klasik konsollar satın alın, günlük görevleri göz ardı edin ve izleyicilerle sosyalleşin!

Gerçek yayın simülatör! En iyi oyunlarla yaşam kaydetme oturumlarına hazır mısın? En iyi mobil / mobile cihazın ve iyi bir bağlantın var mı? Abonelerini artırmak için ikisine de ihtiyacın olacak! Bu zengin simülatör adını seç ve zamanın yöneticisi ol!

APK indir  Train Simulator 3 apk indir 2021**

daha fazla takipçi edinebilir misin e seyirci? Bu bir çocuk oyunu!

Bir canlı vlog yazarı veya blog yazarı avatarı oluştur ve lüks yaşam kurmanın tadını çıkar! Etkileyen yaşam yaşam bu zengin simülatör hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bir bilgisayar, laptop, ekran, kamera ile masanı kişiselleştir ve oyunlarda en iyi vlog yazarı ol. Bu gerçek bir sosyal medyadır!

Oyun sosyal oturumu zamanı! Youtuberın yaşam nasıl yöneteceğin sen karar verirsin! Gerçek bir zengin simülatör oyunu! Vlogunun oluşturucu ol! Bir video yayınlamak ve bir kaydın olsun! Yönet bütçe!

İlk adım, ünlü avatar kişiselleştirilmesidir, alışveriş yapmak alanına git ve bir şapka, saç stili, saç modeli, saç rengi seç, giyin, giyinmek… hangi saç stilini tercih edersin?

Youtubers Life apk indir hileli hilesiz 2021**
Youtubers Life, apk indir, hileli, hilesiz ,2021**,

Giysiler / çamaşırlar ve abonelere de dikkat etmen gerekecek: gömleğini, pantolonunu, kot pantolonunu ve ayakkabılarını seç! Gelmiş geçmiş en iyi youtuber ol ve ünlü bir sosyal medya yıldızının yaşam tadını çıkar bloglar! Her gün daha fazla abone olur!

İmzanı almak için hepsiyle savaşacaksın!

Marka ve sponsorlar yeni bir ağ ve sosyal medya etkileyeni arıyor bloglar. Ünlü bir yıldız isen ve profilinin milyonlarca doları varsa multi milyon dolarlık bir sözleşme imzalayabilirsin! Bu zengin video simülatör yeni bir avatar trend konu ol.

Bir blog oluştur ve yaşam biçimi ağların en üstünde yer alabilir! Ve yeni video oyunları almak için alışveriş yapmak git! milyarder arkadaşlarınla oyna!

Yönetim, , kurgu, düzenleme, en sevdiğin filme, videoya yorum yap, yemek pişirme stilini göster veya yeni yemek tarifi oluşturmak yaratmak / bina.

Paranı yeni malzemelere, parti, video oyunu ve oyun konsolları alışveriş yapmak harca. Yeni videon ne zaman yayına giriyor? Bir milyoner youtuber parti yap!

APK indir  Clash of Clans 16.137.13

Ne kadar çok görüntüleyenin olursa o kadar popüler olacaksın! Önemli ileri teknoloji ve markalar seninle iletişime geçecek ve diğer zengin milyarder youtuberlarla tanışacaksın! Yönet bütçe!

Oy Ver post

Görüntüler

4 yorum "Youtubers Life apk indir hileli hilesiz 2021**"

 1. Alperen diyorki:

  Ekstra paketler çok pahalı 44 lira çok fazla. Not:Oyunu etkileyen birşey değil normal modda oyun yapıyorsunuz diğer modlarda sarkıcı,stilist ve aşçı. Olarak üç farklı mod var hepside pahalı 40 ve üstü fiyat. (16 lira gibi bir fiyat uygun olurdu.)

 2. ZEYNEB NAZ ÖZEN diyorki:

  Çok güzel ama 1 yıldız kırmamın sebebi oyunun hatalı olması değil kanallar kısmında sadece oyun kanalının açık olması sinir bozucu oyun ücretsiz olsaymış bu mantıklı olurdu hem oyuna para ver hemde gel ekstra para ver.Yeni güncelleme ile bu kalkarsa ( o biraz imkansız ) o zaman tamamen 5 yıldızlık bir oyun.

 3. Serdar Şahin diyorki:

  Oyun güzel ama bir hata yüzünden 2 yıldız verdim. Oyun dan çıkarken kaydet ve çık tuşuna bas tıktan sonra kaydı yükledim ve 1 milyonluk kanal 100.000 bin lik bir kanala dönüştü daha kötüsü ev bila 2 kere geri gitmiş. Oyundaki etkinlikler iyi olmasa 1 yıldız verirdim ama iyi işte oynayın

 4. Selda Maç diyorki:

  oyun muhteşem ama çalışmaya giderken evin içinde kalıyoruz 1 yıldız bu sebebten dolayı kestim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Geliştiriciapk indir