truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 906,655
Bu uygulamayı bildir

Tanım

truck, simulator, ultimate, apk indir, sinirsiz ,para 2022,

Simülasyon türü son yıllarda çok fazla ilgi görüyor. Bu oyunların birçoğunu alt türlerinden bağımsız olarak en üst sıralarda gördük. İster yarış simülasyonu, ister kamyon simülasyonu, hatta bir keçi simülasyon oyunu olsun, bu oyunları oynamak isteyen tonlarca oyuncu var.

Ancak mevcut simülasyon oyunları arasında Truck Simulator Ultimate, pek çok şeyden keyif almanızı sağlayan bir oyundur. Bugün tek bir eğlenceli oyunda simülasyonun ve kralın tadını çıkarın!

truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Burada Çin, Kanada, ABD, İtalya, Fransa, İspanya, Türkiye, Güney Kore, Japonya ve daha pek çok ülkede kendi şirketinizi kuracaksınız. Burada, işinizi büyütebilmeniz için yeterli sayıda çalışanı ve şoförü işe alarak işinizi yönetebileceksiniz.

Ofislerinizi bugün yükseltin ve istekleri tamamlamak ve para kazanmak için yeni kamyonlar satın alın! Burada kilidini açacak 30’dan fazla kamyon ve gidilecek çok yol var. Ayrıca keyfini çıkarabileceğiniz çok oyunculu bir yön var.

Kamyon Taşımacılığı İşinizi Yönetin

Binlerce simülasyon oyunu olduğu için bugün birçok simülasyon oyununun keyfini çıkarabilir ve oynayabilirsiniz. Simülasyon dünyası, şu anda herkesin oynayabileceği ve keyfini çıkarabileceği renkli oyunlarla dolu. Kamyonlarla ilgileniyorsanız, birçok yol ve zorluğun üstesinden gelirken bugün kamyon simülasyon oyunları size muazzam bir keyif verecek.

truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Kamyon sürmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz ama daha çok şirket yönetmek! Truck Simulator Ultimate’da bugün kendi kamyon taşımacılığı işinizi yöneten kişi siz olacaksınız.

Bu, simülasyon ile yönetimi bir araya getirdiği için Zuuks Games’in benzersiz bir oyunudur! Burada, para kazanmak için birçok istek ve teslimatı yerine getireceğiniz için kendi nakliye şirketinizi kuracaksınız.

Bu oyunda şirketinizi başarılı bir şekilde yürütmek için şoförler, muhasebeciler, şefler, asistanlar ve daha pek çok çalışanı işe alabilirsiniz. Ayrıca teslimatlar, bakkaliye ve daha pek çok işi üstlenebileceksiniz.

APK indir  RFS Real Flight Simulator apk indir 2021**

truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Bu oyunda birçok mükemmel yolda kamyonlarınızın kilidini açın ve kamyonlarınızı sürmenin keyfini çıkarın. Diğerlerine karşı rekabet edebileceğiniz çok oyunculu bir özellik de var.

Truck Simulator Ultimate’ın Önemli Noktaları

Kamyon simülasyon oyunlarının hayranları için Truck Simulator Ultimate, denemesi eğlenceli bir yeni oyundur.

Simülasyon ve Tycoon – Oyuncuysanız, birçok simülasyon oyununu sevmelisiniz. Bu oyunlar, belirli bir konu için bugün en iyi deneyimi sağlar: günlük bir yaşam sürmek veya kamyon sürmek.

truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Bugün her oyuncu için her türden simülasyon oyunu mevcut ve bunların birçok türünü indirebileceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şeyle, Truck Simulator Ultimate adlı benzersiz bir tane sunuyoruz. Bu, simülasyonu tycoon ile birleştiren bir oyundur!

Bu benzersiz bir oyun olduğundan, yalnızca kamyon sürmekle kalmayıp kamyon taşımacılığı işinizi de yönetebileceksiniz. Şoför, muhasebeci, asistan, teslimatçı ve daha pek çok çalışanı işe alıp işten çıkarabileceğiniz bir oyunun keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

Ayrıca, para kazanmak için ürünleri farklı yerlere teslim etmek için bugün birçok işi üstlenebilirsiniz. Bugün çeşitli otomotiv bayilerinden çok sayıda kamyonun kilidini açmaktan çekinmeyin. Eşsiz bir sürüş ve yönetim deneyiminin keyfini çıkarın.

Çalışanları işe alın ve kovun – İşinizi büyütmek için yapmanız gereken birçok şey vardır. Bir şirketin en önemli yönlerinden biri, işi yürütecek olan çalışanlardır.

truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Kamyon taşımacılığı işinizde, işinizi sürdürmek için bugün sürücülere ve diğer türde çalışanlara ihtiyacınız olacak. Sürücüler, muhasebeciler, şefler, temizlikçiler, asistanlar, pazarlama, insan kaynakları, üretim ve daha fazlasını işe alabilirsiniz. Onları istediğiniz gibi kovabilecek ve ihtiyacınız olursa daha fazla işçi tutabileceksiniz.

Ayrıca ofisinizi bugün masalardan, kanepelerden tüm binaya yükseltebilirsiniz! İşiniz büyüdükçe siz de büyüyebilirsiniz.

Kamyonunuzu sürün – Truck Simulator Ultimate’da, belirli ürünleri birçok kişiye teslim etmek için kamyonu kendiniz sürmekte özgürsünüz. Bugün kullanabileceğiniz birçok kamyon türünün ve yapılacak işlerin keyfini çıkarın.

APK indir  Construction Simulator 3 Lite

Tabii ki, her kamyon benzersizdir ve maliyetler de öyle, bu nedenle paranızı akıllıca yatırmanız gerekecek! Bugün işiniz için en iyi kamyonları seçin ve işiniz büyüdükçe daha fazlasının kilidini açın.

truck simulator ultimate apk indir sinirsiz para 2022

Çok oyunculu oyunun keyfini çıkarın – Oyun ayrıca, yarışlara katılmanın veya ortak kargo taşımanın keyfini özgürce çıkarabileceğiniz çok oyunculu bir özelliğe sahiptir.

Ayrıntılı grafikler ve kontroller – Ofislerinizi tamamen görebileceğiniz ve kamyonları sürebileceğiniz bir oyunun tadını çıkarın! Kamyonlar, bir simülasyon oyunundan beklediğiniz gibi tam kontrollere sahip.

Truck Simulator Ultimate Mod APK Obb

Truck Simulator Ultimate’da, bir kamyon taşımacılığı işini yönetebileceğiniz ve kamyonları sürebileceğiniz bir oyunun keyfini çıkarmakta özgürsünüz!

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciZuuks Games