Microsoft, Windows 10’u Unutmadı: Windows 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı!

TELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Microsoft, Windows 10’u, Unutmadı:, Windows 10, Güncelleme ,Takvimi Açıklandı!,

Microsoft, Windows 10’u Unutmadı: Windows 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı!
Microsoft, Windows 10’u Unutmadı: Windows 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı!

Microsoft, kısa bir mühlet evvel Windows 11 işletim sistemini tanıtmış ve kullanıma sunmuştu. Windows 11’in tanıtımı ile birlikte yepyeni Windows 10 sahiplerine fiyatsız sürüm yükseltme fırsatı da tanıyan Microsoft, öte yandan Windows 10 kullanıcılarından da vazgeçmiyor ve platformu desteklemeye devam edeceğini duyuruyor. Windows 10’a her yıl güncellemeler gelmeye devam edecek.

Windows 10 işletim sistemi için son gelen güncelleme Windows 10 Kasım 2021 güncellemesi olurken, bir sonraki güncelleme ise 2022 yılında çıkacak. Windows 10 güncelleme sayısını Windows 11 güncelleme süratiyle eşitleyeceğini söyleyen Microsoft, Windows 10’a 15 Ekim 2025’e kadar güncelleme dayanağı vermeye devam edecek.

Hususla ilgili açıklamada bulunan Microsoft’un Windows hizmet ve dağıtım ünitesi lideri John Cable, “Windows 11 ritmine ahenk sağlamak için özellik çapında yıllık güncelleme sürümlerini hedefleyen yeni bir Windows 10 sürüm temposuna geçeceğiz,” derken, Windows 10 sahiplerinin fiyatsız biçimde Windows 11’e geçiş yapabileceklerinin de altını çiziyor.

 

Oy Ver post
APK indir  VivaVideo Lite:Slideshow Maker

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları