hungry shark world apk hile indir 2022**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 2,035,089
Bu uygulamayı bildir

Tanım

hungry ,shark, world ,apk ,hile, indir 2022**,

Çok yakında heyecan verici bir yaz daha geliyor. Bu, insanların sık sık seyahat ettiği, bir yıllık yorucu çalışmanın ardından rahatladığı açık hava etkinlikleri mevsimidir. Bir planın var mı? Değilse, uçsuz bucaksız mavi kumsalları, mercan resiflerini ve renkli balıkları keşfetmek için APKMODY ile gidin.

Fakat bekle! Bu macera son derece özel olacak çünkü Hungry Shark World dünyasında aç bir köpekbalığı olacaksınız.

Her şeyi ye

Hungry Shark oyun serisi oyuncuya yabancı değildi. Bu oyunda, tek görevi yaşamı sürdürmek olan bir köpekbalığına dönüşeceksiniz. Köpekbalığınız her zaman aç. Bu yüzden köpekbalığını yiyebileceği her şeyi yemesi için kontrol etmelisiniz.

hungry ,shark, world ,apk ,hile, indir 2022**,

Hungry Shark World size en çılgın duyguyu getiriyor. Geniş ağzı ve keskin dişleri ile her şeyi çiğneyebilir ve yutabilirsiniz. Kan kokusu köpekbalığını daha da çılgına çevirir. Ne kadar çok yerse, o kadar büyür ve daha fazla yemek ister.

Bu oyunda toplam 100’den fazla farklı hayvanı “yiyeceksiniz”. Küçük balıklar, büyük balıklar, tekneler, hatta şanssız turistler olabilirler. Oynanış basittir, yüzen köpekbalıklarını kontrol etmek için sadece bir parmağınızı kullanırsınız. Bu oyun özellikle su yüzeyine çarptığında, köpekbalıkları kumsalda güneşlenen ziyaretçilere saldırmak için kıyıya atlayabilir. Aşırıya kaçmayın çünkü bir süre sonra suya inmezseniz köpek balığınızın oksijeni biter ve (tabii ki) ölür.

Ancak köpekbalıkları henüz derin denizlerin kralı değil. Ayrıca köpekbalığını daha büyük köpekbalıkları, sizi sokmak isteyen denizanaları, lazer köpekbalığı veya diğer bazı zehirli balıklar gibi korkutan birçok hayvan var. Onlara yanlışlıkla vurursanız, hızlı bir şekilde ölürsünüz.

APK indir  Sonic The Hedgehog 4 Ep. II

Yedi vahşi köpekbalığı türü

Hungry Shark World, süper ünlü Hungry Shark Evolution oyununun yeni neslidir. Ve önceki sürüm gibi, daha büyük ve daha korkunç olabilirsiniz.

Hungry Shark World sharks

Siz büyüdükçe, köpekbalığınız daha büyük avları yiyebilir. Ve herkesi korkutan yaratıklara seviye atlayabilir ve hatta tarih öncesi bir canavara dönüşebilirsiniz.

Hungry Shark World’de sadece bir köpekbalığı türü değil, 7 farklı köpekbalığı türünün de kilidini açabilirsiniz. Köpekbalıklarının en nadide olanı “Büyük Beyaz” dır. Bu oyunu oynarken her oyuncunun amacı bu olacaktır. Oyundaki köpekbalıkları vahşi ama aynı zamanda çok sevimli. Bazıları çok komik görünümlü roketlerle silahlanmıştı. Hızlı koşabilir, patlayabilir, hipnotize edebilir ve daha fazlasını yapabilirler.

Dünyanın en güzel plajları

Hungry Shark World’de Pasifik Okyanusu, Arktik Okyanusu, Arap Denizi ve şimdi Güney Çin Denizi gibi dünyanın birçok güzel plajını gezecek ve keşfedeceksiniz. Plajlar gerçek gibi görünüyor ve size gerçek bir deneyim sunuyor. Örneğin, Arktik Okyanusu’nda buzdağları ve balıkçı tekneleri var.

Hungry Shark World world

Her şeyi gerçeğe dönüştüren 3D grafik platformu, her şeyi sudan çıkmış gibi yapacak. Grafikler bu oyunun öne çıkan özelliklerinden biri, başka hiçbir oyunda arama yapamayacaksınız.

Hungry Shark World’ün MOD APK versiyonu

MOD özelliği

sınırsız para

MOD sürümünü indirdiğim halde parayı neden göremiyorum?

Bunları kullandığınızda para artacaktır (Azalış yerine).

Android için Hungry Shark World MOD APK’sını indirin

Bu gerçekten birçok komik durumu beraberinde getiren bir oyundur. Sadece lazer köpekbalıklarıyla savaşmakla kalmayacak, aynı zamanda kendinizi hem modaya uygun hem de son derece ilginç bir dizi güç aksesuarıyla donatabilirsiniz.

Hungry Shark World, stresli çalışma saatlerinden sonra harika bir eğlence oyunudur. Her yerde, her zaman oynayabilirsiniz. Okyanusta bir destroyer ile bir maceraya atılmak için şimdi bu oyunu indirin!

APK indir  Grand Theft Auto: Vice City

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciUbisoft Entertainment
Güncellendi17 Mayıs 2022
Gereksinimler5.0 ve sonrası