Hollywood Story Fashion Star Hileli APK 2022 indir Sınırsız para

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 455,943
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hollywood Story, Fashion Star, Hileli APK ,2022 indir ,Sınırsız para,

Hemen hemen hepimiz bir noktada Hollywood yıldızı olmayı hayal etmişizdir. Sonuçta, kim gösterişli takım elbise ve elbiseleri, zarif partileri ve şehir dışı yaşam tarzını sevmez ki? Ama çoğumuz için bu rüya sadece bir rüya. Ama artık sadece bir rüya olması gerekmiyor.

Hollywood Story Fashion Star Hileli APK 2022 indir Sınırsız para

Hollywood Story Fashion Star sayesinde – hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Nanobit.com tarafından oluşturulan bu macera oyunu, herkesin bir yıldız olma hayallerini gerçekleştirmesini sağlar. Hayranlarla takılın, yıldızlarla dolu kariyerinizi oluşturun, moda çizgileri yaratın, kırmızı halıda yürüyün ve daha fazlasını yapın! Ayrıca üst düzey moda tasarımcılarıyla tanışabilir ve inanılmaz fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Ama hepsi bu kadar değil, aynı zamanda seksi erkek ünlülerle de çıkıp onların malikanelerinde takılabilirsin! İyi bir hayat yaşamaya hazır mısın?

Hayallerinizin Yıldızı Olun

Bir gün bir Hollywood A-lister olmayı hayal etmekte yanlış bir şey yok. Sonuçta milyonlarca insan da aynı hayali paylaşıyor. Ve bunu gerçek hayatta gerçekleştiremesek de, bu mutlaka ölü bir rüya değildir.

Hollywood Story Fashion Star Hileli APK 2022 indir Sınırsız para

Hollywood Story Fashion Star’da her zaman istediğin yıldız olabilirsin! Nanobit.com’un bu oyunu hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Burada tonlarca gişe rekorları kıran film çekebilir, hayranlarla takılabilir, kendi moda çizgilerinizi oluşturabilir, diğer ünlülerle sosyalleşebilir ve hatta onlarla flört edebilirsiniz! İlgi odağı olduktan sonra hiçbir şey imkansız değildir. Oraya varmadan önce sadece bir zaman meselesi, başarabilir misin?

Hollywood Story Fashion Star’ın Özellikleri

Hollywood yıldızı olmanın kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Hayranlarla etkileşime geçmeniz, fotoğraf ve film çekmeniz ve tonlarca içerik oluşturmanız gerekiyor! Ama Hollywood Story Fashion Star’dan biri olmak kesinlikle ödüllendirici! İşte özellikleri:

APK indir  valorant mobile apk indir apk mod v 1.0.3 2022

Film çekin – Tabii ki, Hollywood’a gittiğinizde yapacağınız en önemli şey film çekmek. Ama hepimiz biliyoruz ki bu o kadar kolay olmayacak. Önce seçmelere girmeli ve mülakatları geçmelisiniz. Bundan sonra, Hollywood Story Fashion Star’da hayran kazanmak için tanıtabileceğiniz gişe rekorları kıran filmler çekebilirsiniz! Küresel bir fenomen olun ve onlarca derginin manşetlerine çıkın. Filmler aracılığıyla kişiliğinizi gösterin!

Hollywood Story Fashion Star Hileli APK 2022 indir Sınırsız para

Moda Grupları oluşturun ve ünlülerle flört edin –

Ünlü olmanın avantajlarından biri de tonlarca hayranınız olacak! Ve bunu yaptığınızda, çarpıcı moda çizgileri yaratmanın zamanı geldi. Bu, şık moda zevklerinizi tüm dünyadaki hayranlarınıza sergilemenize ve ekstra para kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Gittiğiniz her yerde markalarınızı tanıtırken daha ünlü olun! Ayrıca, diğer ünlüler tarafından fark edilebilir ve potansiyel olarak onlarla çıkabilirsiniz! Bu gerçekten hayallerinizi gerçekleştirecek.

 Hayranlarınızla Etkileşime Geçin – Film çekmenin yanı sıra hayranlarınızla da etkileşim kurmanız gerekir. Sonuçta, sizi daha ünlü ve daha zengin yapacak olanlar onlar! Burada, yeni insanlarla ve arkadaşlarınızla sosyalleşmeniz, bağlantı kurmanız ve etkileşim kurmanız gerekiyor. Desteğinizi göstermek için filmlerine de göz atabilirsiniz!

İlginç Grafikler – Hiçbir şey Hollywood Story Fashion Star’ın grafikleri kadar şımarık ve klas değildir. Bir sürü yeni kıyafet, ödül ve daha fazla öğe kazanabileceğiniz için gerçekçi bir oyunda kendinizi şımartın! Bu oyundaki grafikler gerçeküstü ve tema için mükemmel.

Hollywood Story Fashion Star Hileli APK 2022 indir Sınırsız para

Daha fazla konumun kilidini açın – Hollywood Story Fashion Star’da tamamlamanız gereken bir hikaye var. Bunları tamamlamak, ilerleme kaydedebileceğiniz ve yeni konumların kilidini açabileceğiniz anlamına gelir! Küçük bir apartman dairesinden Beverly Hills’deki bir malikaneye taşın!

Hollywood Hikayesi Moda Yıldızı şık APK

Hollywood Story Fashion Star, hevesli Hollywood ünlüleri için bir rüyanın gerçekleşmesi! En son sürümü şimdi indirin ve bir yıldız olmaya hazırlanın!

APK indir  ROBLOX MOD APK indir - HİLELİ 2022 yeni **

Hollywood Hikayesi Moda Yıldızı İndir [128.85 Mb]

Hollywood Story’nin yıldızlarla dolu, çarpıcı ve muhteşem sokaklarına hoş geldiniz!

Kendi film yıldızı kariyerinizi oluşturun, şehrin dört bir yanındaki kırmızı halılara hükmedin, hayranlar, arkadaşlar ve takipçilerle takılın, kendi moda çizgilerinizi yaratın, harika gişe rekorları kıran filmler çekin ve gerçek bir Hollywood ikonu olun!

KENDİ HOLLYWOOD YILDIZINIZI YARATIN
Kendi film yıldızını yap! Avatarınızı kişiselleştirin, kıyafetinizi, moda stilinizi, saç stilinizi ve makyajınızı seçin. Film endüstrisinde kendi benzersiz izinizi bırakın!

FİLM ÇEK
Seçmeleri kazanın ve gişe rekorları kıran filmleri çekin! Filmlerinizi tanıtın ve hayranlar kazanın!

MODA
Tasarımcılarla tanışın ve sadece sizin için yapılmış benzersiz moda elbiseyi giyin!

HAYRAN OL
Kendi yıldız imzalı moda koleksiyonunuzu yaratın, kendi parfümünüzü tasarlayın ve hayran kalabalığıyla gerçek bir megastar olun!

ÜNLÜLERLE TARİH
En seksi Hollywood yıldızlarıyla tanışın ve muhteşem mekanlarda destansı partilerde onlarla takılın – rüyayı yaşama zamanı!

ŞEHRİN KİLİDİNİ AÇ
Oyunda ilerleyin ve harika yeni konumların ve ilgi çekici yeni özelliklerin kilidini açın! Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas ve diğer heyecan verici mekanlarda takılın!

KAPAKLARI YAP
Büyük ünle birlikte büyük medya çılgınlığı geliyor! Paparazziler bir fotoğrafınızı çekmek için evinizin önünde bekliyor olacak, bu yüzden magazin kapaklarına hazır olun.

SOSYALLEŞ, BAĞLAN, ETKİLEŞİM
Yeni insanlarla tanışın, arkadaşlarınızla oynayın, evlerini ziyaret edin ve filmlerine göz atın. Ardından başarılarınızı dünyayla paylaşın!

BİZİ TAKİP ET
Instagram: @hollywoodstory_game
Facebook: facebook.com/hollywoodstorygame

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciNANOBIT