Bu uygulamayı bildir

Tanım

İzinsiz aramalara dünya genelinde dur demek için harekete geçtik. Her yıl, en az iki milyardan fazla izinsiz arama veya dolandırıcılık girişimini engelliyoruz. Geri bildirimleriniz, size ve diğer milyonlarca Getcontact kullanıcısına daha etkili bir koruma sunmamıza olanak sağlıyor. Sizlerden aldığımız destekle hizmetlerimizi geliştirmeye mutlulukla devam edeceğiz.

Getcontact’ın Başlıca Özelliklerini Keşfedin;

ARAYAN KİMLİĞİ ve SPAM KORUMA:
Kişilerinizde kayıtlı olmasa bile arayanın kim olduğunu bilin. İstenmeyen aramaları engelleyin ve sadece seçtiğiniz kişilerin sizinle iletişime geçmesini sağlayın. SPAM filtresiyle otomatik çağrılardan ve dolandırıcılıktan anında korunun.

SESLİ ASİSTAN:
İstenmeyen numaralardan gelen aramalara cevap veremediğinizde, meşgul veya ulaşılamıyor olduğunuzda aramaları kişisel asistanınıza yönlendirin. Asistanınız bu aramaları yanıtlayacak ve arayan kişi ve arama nedenleri hakkında size bildirimler gönderecektir. *Asistan özelliği şimdilik belirli ülkelerde kullanılabilir.

SOHBETLER, KANALLAR ve CANLI YAYINLAR:
Ücretsiz, şifrelenmiş sohbetlerle güvenli iletişim kurun. İlgi alanlarınıza uyan veya hayranı olduğunuz kişilerin kanallarına abone olun ve onları destekleyin. Canlı yayınlara katılın. Dilerseniz kendi topluluğunuzu yaratın ve o kanala özel ücretli içerikler paylaşın.

2. NUMARA:
2. telefon numarası, ek SIM kart ihtiyacı olmadan ana hattınızdan bağımsız ikinci bir mobil numaraya sahip olmanız anlamına gelir. Tercih ettiğiniz numarayı seçin ve hemen kullanmaya başlayın.

Daha fazlasını keşfetmek için Getcontact uygulamasını hemen indirin.

Getcontact’ın arttırılmış özelliklerinden faydalanmak için ücretli planlara abone olabilirsiniz. Tutar, Google Play hesabınıza yansıtılır ve fiyat ülkeye göre değişir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın almalar, planınıza bağlı olarak yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayarlara ulaşmak için: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

APK indir  Discord: Talk, Chat & Hang Out Mod Apk 94.11

Topluluğumuz ve bizden haberler:

– Facebook: https://facebook.com/getcontactapp
– Instagram: https://instagram.com/getcontact
– LinkedIn: https://linkedin.com/company/getcontact
– Twitter: https://twitter.com/getcontact

Geri bildirimleriniz bizim için çok önemli. Sorun bildirmek veya bizimle iletişime geçmek için:
– Geri bildirim: support@getcontact.com
– Yardım: https://getcontact.faq.desk360.com

Gizlilik ve Hizmet Şartları Hakkında daha fazla bilgi için:
Gizlilik Politikası: https://getcontact.com/privacy
Hizmet Şartları: https://getcontact.com/terms

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih4 Nis 2016
Güncellendi27 Ara 2023
Boyut64.17 MB
Sürümv6.4.0
Google Playden İndir Google Play