Bu uygulamayı bildir

Tanım

Cho-Cho Scary Charles Spider Train'de, yerel halk tarafından "Charles" korku 3d oyunları olarak bilinen bir canavarı yok etme görevi veriliyor." Kimse nereden geldiğini bilmiyor, ama nedenini biliyorlar; bu korku oyunlarında cılız insanların etini yemek için.Bu ürkütücü Cho-Cho Korkunç Charles-Örümcek Treni oyununda, üzerinde haritası olan küçük sarı bir treniniz var. av makineli tüfek ve gösterge panelinde enfes bir bobbleheads koleksiyonu Cho-Cho Korkunç Charles-Örümcek Treni Bu treni, bir korku oyunları alanından başka bir korkunç yere gitmek için kullanacaksınız, aynı zamanda sizin için korku ve korku oyunları görevlerini tamamlayacaksınız. kasaba halkı veya hayalet hayatta kalma korku oyunları adadan kaçış oyunlarındaki terör oyunlarında ganimet artıkları.Zamanla mr meat, tüyler ürpertici korku oyunlarında treninizin hızını, zırhını ve hasarını yükseltmek için artıklarınızı kullanacaksınız. -Örümcek Tren Cephaneliğinizi büyütecek ve (umarız) durdurulamaz bir atış oyunları avcı gücü olacaksınız, harika ve kudretli ücretsiz korku oyunları Charles'ı üstlenmeye hazır olacaksınız.

Choo Choo train Charles 2023 oyunu, tren karakterli bir korku oyunu olmakla birlikte aynı zamanda bir aksiyon oyunudur. Oyun sizi canavar trenin dünyanın dört bir yanındaki oyunculara musallat olduğu uzak bir yere götürecek. Sadece bu oyunu oynarken elde edebileceğiniz son derece korkutucu ama eğlenceli bir deneyim choo-choo charles.

Bu çuf çuf charles oyunundaki tren, çuf çuf treninden atlamak ve canavar trenden kaçmak gibi bazı harika özelliklere sahip, bu da oynamayı çok zorlaştırıyor. Canavar tren de hiçbir şekilde durdurulamaz ve hedefi yakalayana veya onlar çuf çuf charles'ın pençelerinden kaçmayı başarana kadar her zaman hedefini kovalamaya devam eder.

Oyuncu, çuf çuf charles ve amansız katil makinesine karşı hayatta kalmak için reflekslerini ve zekasını kullanmak zorunda kalacak!
Choo-choo charles oyunu, tren karakterine sahip bir korku oyunudur ve canavar bir tren oyuncuların peşini bırakmaz. Oyun gibi bazı özelliklere sahiptir:
Choo-choo charles canavarları, onlara yakınsanız size saldıracaktır, bu yüzden dikkatli olun!
Bu choo choo charles oyununda birkaç çeşit canavar var ve hepsi birbirinden farklı choo trenleri.

APK indir  Block Master for Minecraft PE Mod Apk 2.12.9 [Remove ads][Unlimited money][Free purchase]

Cho-Cho Scary Charles-Spider Train bir hayatta kalma korku oyunu, açık dünya, nişancı oyunudur. Eski bir korku treniyle bir adaya gidin, treni zamanla geliştirin ve evinizi terörize eden şeytani, bilinçli bir trenle savaşmak için kullanın. Palyaço oyunları Charles aç; onun bir sonraki dunkin'i olma.
Devasa açık dünya, kulağa bir oyuncunun rüyası gibi geliyor, ancak tetikte olun çünkü korku Cho Cho Scary Charles treni her zaman köşede pusuda bekliyor olabilir. Dürüst olmak gerekirse, korkmamanızı ve bobblehead koleksiyonunuzu zamanla büyütebilmenizi umuyoruz! İlginç tutmak için biraz Funko Pops'a ne dersiniz? Ayrıca korku palyaço oyunları Cho-Cho Scary Charles kötü rahibenin kesinlikle kendi korku oyunları filmini hak ettiğini düşünüyoruz. Korku Palyaço, korkutucu gözlerle karşı karşıyadır, örümcek treni, siz onu av makineli tüfek gücünü kullanarak avlayana kadar sizi takip etmeye devam edecektir.

Sizi kovalarken onun işini bitirmek için örümcek choo örümcek bacaklarını kullanarak çuf çuf tren Charles oynamak için bugün arkadaşlarınızla bize katılın.

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih25 Ara 2022
Güncellendi27 Tem 2023
Boyut45 MB
Sürüm-
Google Playden İndir Google Play