Farm City Mod APK 2.9.13 Sınırsız para indir 2022**

Buradan İndirTELEGRAM
4.2/5 Oylar: 294,808
Geliştirici
Zego Studio
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farm City, Mod ,APK 2.9.13, Sınırsız ,para indir ,2022**,

Şehir kurma ve çiftçilik oyunları günümüzde sağda solda ortaya çıkıyor. Bu oyunlar genellikle tonlarca simülasyon oyununun konusudur. Bunlar popüler çünkü çok kapsamlı, oynaması kolay ve herkes için eğlenceli bir oyun sunuyorlar! Bu oyunların hayranıysanız, bunu seveceksiniz.

Farm City Mod APK 2.9.13 Sınırsız para indir 2022**

Farm City, iKame Games tarafından geliştirilen ve Google Play Store’da bir milyondan fazla indirilen bir oyundur. Bu oyunda bir şehir ve bir çiftlik inşa edeceksiniz! Bu, bir çiftlik ve bir şehri yan yana inşa etme etrafında dönen bir simülasyon oyunudur. Çok çeşitli mahsuller yetiştirin ve kazancınızı şehrinizde binalar inşa etmek için kullanın. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Çiftlik Şehri nedir?

Çiftçilik ve şehir kurma oyunları son birkaç yılda çok popüler oldu. Oyun topluluğunu kasıp kavuran sayısız çiftçilik simülasyon oyunu var. Aynısı şehir kurma oyunları için de geçerlidir. Ancak bu iki özelliği birleştiren bir oyun arıyorsanız, buna bayılacaksınız!Farm City Mod APK 2.9.13 Sınırsız para indir 2022**

Farm City, Google Play Store’da bir milyondan fazla indirilen bir çiftçilik ve şehir kurma oyunudur. Bu oyunda, bir çiftliği yönetecek ve yan yana bir şehir yaratacaksınız! Bol mahsul yetiştirin, çiftlik hayvanlarını yönetin ve kazançlarınızı gelişen bir topluluk oluşturmak için kullanın! Binalar inşa edin, tonlarca vatandaşı davet edin ve benzersiz bir simülasyon oyununun tadını çıkarın! Bu oyunda yapılacak çok şey var. Okumaya devam etmek!

Farm City’nin Özellikleri

Farm City, çiftçilik ve şehir kurma simülasyon oyunlarının benzersiz bir birleşimidir. Kullanıcıların birçok şey yapmasına izin verir! İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Çiftçilik ve şehir kurma oyunları, simülasyon oyunları ortaya çıktığından beri var olmuştur. Bu oyunun oynayabileceğimizden çok tekrarı oldu. Ama öyle bile olsa, bu iki konunun tüm harika yönlerini birleştiren bir oyun var! Adı Farm City ve şu anda popüler bir oyun. Burada yan yana çiftçilik ve şehir inşası yapacaksınız! Bu, oyuncuların ekin ekmesine, hayvan yetiştirmesine, binalar inşa etmesine ve kasabaları yönetmesine olanak tanır! Çok popüler olan bu oyunda yapılacak çok şey var. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

APK indir  iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**
Farm City Mod APK 2.9.13 Sınırsız para indir 2022**

Çiftçilik – Bu oyunda ana yönlerden biri çiftçiliktir. Çok sayıda farklı ürün yetiştirebilir, ürünlerinizi satabilir ve geliri çiftliğiniz için veya topluluğunuzu oluşturmak için kullanabilirsiniz. Burada ekim, hasat ve daha fazlası gibi sorumluluklarınız olacak. Ayrıca burada inekler, tavuklar ve diğer birçok hayvan gibi çiftlik hayvanlarını da yönetebilirsiniz! Bu oyunda ekilecek ve para kazanılacak tonlarca arazi var. Bu açıdan diğerinden keyif alacağınız kadar keyif alacaksınız.

Şehir kurma – Bu oyunda, nihai kasabanızı oluşturmak için çiftliklerinizden elde ettiğiniz kazançları kullanacaksınız! Eşsiz binalar inşa edin ve kendi kendine yeten şehrinize tonlarca insanı çekin! Fırın, yem fabrikası, mandıra fabrikası, evler ve daha fazlası gibi oluşturulacak çok sayıda bina var! Bütçeniz el verdiği sürece burada çok sayıda konut ve ticari mülk oluşturabilirsiniz! Şimdi farklı seviyelerde ilerleyin ve tonlarca ödül kazanın.

Epik grafikler – Bu oyundaki grafikler canlı, yumuşak ve ayrıntılı! Küçük unsurlar oyunu olabildiğince gerçekçi kılıyor. Derinlemesine görüntüler, genel oyun deneyimini geliştirir. Bunu sakinleştirici arka plan sesleriyle birleştirin ve bir gezintiye çıkın!

Farm City Mod APK 2.9.13 Sınırsız para indir 2022**

Kontroller – Bu oyunda kontroller çok kolaydır. Sadece buna göre dokunmanız gerekir. Bina dikmek, dikmek ve ürün satmak için bazı seçenekler göreceksiniz!

Farm City Hileli APK – Sınırsız Para

Farm City, çiftçilik ve şehir kurma simülasyonları arasında eşsiz bir karışım! Sınırsız para modunu hemen indirin!

 

Veri güvenliği

Bu uygulamanın toplayıp paylaşabileceği veri türleri ve kullandığı güvenlik uygulamalarıyla ilgili geliştirici tarafından sağlanan daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Veri uygulamaları; uygulama sürümünüz, kullanımınız, bölgeniz ve yaşınıza göre değişiklik gösterebilir.
Çiftlik Şehri özellikleri:
• İlgilenmen gereken sevimli çiftlik hayvanları
• Çiftlik fabrikalarınızda yetiştirilecek ve işlenecek çok sayıda sebze ve meyve türü
• Gelişmiş fabrikalar, göz kamaştırıcı yapılar ve göz alıcı dekorasyonlarla şehri kendi tarzınıza göre inşa edin ve özelleştirin!
• Facebook’tan komşularınızı yeni arkadaşlar edinmeleri için davet edin, ziyaret edin ve yardım edin
• Nazik vatandaşlarla tanışın ve siparişlerini doğrudan kapılarına teslim edin. BÜYÜK bir belediye başkanı olmanın bir parçası da sorunlarına yardımcı olmak.
• Yeraltı Antik Kenti’ni keşfederek nadir mineraller toplayın ve Akademi ve Dökümhane’deki tesisleriniz için yeni yükseltmeler oluşturun
• Happy Balloon evinde şansınızı deneyin ve büyüleyici hediyeler kazanın
• Eşsiz Etkinliklerimizde kendinize bazı özel özel ödüller kazanın
• Şehriniz için istikrarlı bir gelecek sağlamak için Şehir Bankası’na yatırım yapın ve nakit kazanın
• Pazar tezgahında sürekli olarak sunulan tonlarca büyük indirimli tarım ürünü ve malzemesi
• Güzel grafiklerle birlikte akıcı oyun deneyimi
• Çevrimdışı oyun modu, otobüste seyahat etmek veya sokakta yürümek gibi her yerde ve her zaman çiftçi oyununun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Spel apk Download
apk indir 

APK indir  iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları