iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**

Buradan İndirTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 1,145,259
Bu uygulamayı bildir

Tanım

iyi pizza, güzel pizza, apk hileli ,indir 2022**,

Hiç pizzacı dükkanın olduğunu hayal ettin mi? Şimdi TapBlaze’in yeni oyunu, İyi Pizza, Güzel Pizza’yla hayallerini gerçekleştirebilirsin!

Müşterilerinin pizza siparişlerini yetiştirmeye çalışırken iflas bayrağını çekmemek için elinden geleni yap. Rakibin, Alicante’yle rekabet etmek için dükkanını yeni malzemeler ve ekipmanlarla geliştir!

OYUN ÖZELLİKLERİ

🍕Pizza Haber Ajansı (PHA), dünyanın pizza odaklı ilk haber ajansı.
🍕80’den fazla müşteri ile birbirinden benzersiz karakterler ve siparişler.
🍕Geniş pizza malzemesi seçeneği; sucuk, sosis, soğan ve daha fazlası.
🍕Ekipman geliştirmeleri ile usta fırıncı olma yolunda adım adım.
🍕Yalın, neşeli ve zorlu bir oyun.
🍕Pizza ustaları tarafından hazırlandı; oyunun geliştiricisi dört yıl boyunca pizzacılık yaptı!

Usta Fırıncı olabilecek misin? Bunu sadece zaman ve pizza pişirme yeteneklerin gösterecek! Şimdi indir ve pizza hazırlamaya başla!

İyi Pizza, Güzel Pizza’nın oynaması ücretsiz olup, gerçek para ile de oyun-içi eşyalar satın alabilirsin.

Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik İlkemizde de belirtildiği gibi, İyi Pizza, Güzel Pizza’yı oynayabilmek için 18 yaş üstü olmalısın.

Gizlilik İlkemizi:
http://www.tapblaze.com/about/privacy-policy/

Hizmet Kullanım Şartlarımız:
http://www.tapblaze.com/about/terms-conditions/

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

i̇yi pizza güzel pizza apk nasıl indirilir,
i̇yi pizza güzel pizza apk nasıl yapılır,
i̇yi pizza güzel pizza apk nasıl yüklenir,
i̇yi pizza güzel pizza apk nasıl oynanır,

İyi Pizza, Harika Pizza hakkında tanıtın

Pizza yapmak ve pizza dükkanı işletmek!

Çocuklar için oyun, ancak yetişkinler için içerik ve deneyim

Bu oyunu oynarken karmaşık becerilere ihtiyacınız yok, sadece sürükleyin, basın, ekrana dokunun. Ve her dönüşün gereksinimi şaka kadar basit: Müşterinin isteğine yanıt vererek memnuniyet çıtasını olabildiğince yüksek tutun. Bir misafire hizmet ettikten ve onları memnun ettikten sonra, size iyi bir ödeme yapılacaktır.

APK indir  Farming Simulator 20 mod 0.80 apk 0.81 indir hileli 2022**
iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**

Pizza yapma süreci de son derece basittir: kabuğu seçin, sos, peynir gibi malzemeleri seçin … müşterinin gereksinimlerine uygun olduğunu düşündüğünüz bir doz serpin. Sonra pişirin, pizza kesin, müşterilere teslim edin, para toplayın. Kulağa kolay geliyor, değil mi?

Ama hayatın her zaman bir “ama” kelimesi vardır. Sadece buysa, o zaman birçok oyuncuyu, özellikle benim gibi titiz oyuncuları tutmak imkansız. Pizzacının sorunu, her zaman garip müşterilerle karşılaşmasıdır. Hayal gücünüzün ötesinde gereksinimleri var. Örneğin, güzel bir kız gün batımı renginde bir pizza sipariş etmek istiyor. Bu kızın ne dediğini anlayabiliyor musun? Utangaç bir adam ama “eski sevgilisi kadar sıcak” bir pizza almak istiyor. Hatta bazı müşteriler size uzun bir hikaye anlatır, sonra onlara çocukluklarını hatırlatan bir pizza sipariş etmek isterler. Sen sadece bir pizzacısın, tüm bunlarla nasıl başa çıkıyorsun?

Her zaman “müşteri kraldır” unutmayın

Bu oyundaki “Memnun bar” kavramından kısaca bahsetmek istiyorum. Kabaca anlayabilirsiniz: Memnun Bar = Zaman + Memnun. Herkes rahat değil ve tüm müşterilerin 1-2 isteği bile yok.

Ama çünkü müşteri her zaman kraldır. Yani, yapmanız gerekenler şunlardır:

Müşterinin isteğini anlayana kadar tekrar sorun. Ama unutmayın, defalarca sorarsanız memnuniyet seviyesi düşer, bu da sinirlenmeye başladıkları anlamına gelir.
Ve sormak için çok zaman harcamak, aynı zamanda pişirme süresinin fazla olmadığı anlamına gelir. Bazen her saniye zamanla yarışmak için çılgına dönmelisiniz.
Son olarak, pizzayı toplam bekleme süresinden önce bitirdiğinizden emin olmalısınız, ancak parayı almak için müşterinin gereksinimlerini de izlemelisiniz.

iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**

Giderek daha fazla, oyun tam da bu, operasyon hala bu kadar basit, ancak oyunun zorluk seviyesi ve hızı giderek daha da sıkılaşıyor. Bu, birçok müşteri aracılığıyla gösterilir. Hüsrana uğrarlar ve kafaları karışır ve sabırlı olmaları gereken zaman giderek azalır. Şimdi neden bu “zor deneyimin” yetişkine ait olduğunu söylediğimi anlıyor musunuz?

APK indir  Civilization VI - Build A City

Para sorunları, yükseltmeler ve bazı kötü müşteriler

Müşterilerden elde edilen gelirler ne için kullanılıyor? Yeni malzemeler satın alın, mağaza hizmet kalitesini iyileştirin, bazı alanları eski haline getirin, pizzaları çeşitlendirin, biraz pazarlama yapın ve hatta memnuniyet çubuğunun olabildiğince yavaş azalmasını sağlayan “Memnuniyet Çubuğunu Dondur” özelliğini satın almak için para kullanın.

Ve dikkatlice düşünmeniz gereken bu tür her “yükseltme” ile birlikte, her zaman büyükten küçüğe yan etkileri vardır:

Tepesi eklemek pastayı daha çekici hale getirir, ancak bekleme süresini artırır.
Hizmet kalitesini artırmak, daha fazla personel almayı gerektirir, elbette onlara ödeme yapmak için daha fazla para harcarsınız.
Bir mağazayı genişletmek, daha fazla müşteriniz olduğu anlamına gelir, bu da sizi meşgul eder ve yönetilmesi daha zor hale getirir.
Pazarlama, yeni müşterileri çekecek, ancak aynı zamanda daha garip gereksinimler de var.
Dondurma Memnuniyet Çubuğunu düzenli olarak kullanırsanız, yavaş olma alışkanlığı geliştireceksiniz.

Bazen, İyi Pizza, Harika Pizza, size karmaşık misafirleri getirir, her zaman birçok isteği vardır, ancak ödeme yapmaz. Benim çözümüm onları görmezden gelmek, hizmet kalitesini artırmak için diğer misafirlere odaklanmak. Herkesi memnun edemeyiz, değil mi?

Güzel ve göz alıcı retro grafikler

Oyun ve içerik bundan ibaret. Ama dediğim gibi gerçekten oynuyorsan bu dünyadan çıkman çok zor. Çünkü sadece eğlenceli oyun, tonlarca eğlenceli mücadele değil, aynı zamanda grafikler ve renkler konusunda sağlam bir geçmişe sahibiz. Bunun gibi iyi bir retro oyun sanatına sahip benzer bir konuda bir oyun bulmanız için size meydan okuyorum.

iyi pizza güzel pizza apk hileli indir 2022**

peki renk? Yemek oyunlarının renkli olması gerektiğini düşünüyorsanız, İyi Pizza, Harika Pizza bu zihniyeti değiştirmenizi sağlayacaktır. Renk, incelik, standart retro renk düzeni, AMA, yine de her pizzanın güzelliğini ve lezzetini yayıyor. Ve oyundaki insanlar ve karakterler bol. Sadece yüze bakarak, nasıl hissettiklerini hayal edebilirsiniz, zor ya da hoş. Çok sezgisel ve ayrıntılı.

APK indir  Video Star edit videos resim apk indir ucretsiz 2021** 2.0

Müzik aceleci değil, gösterişli değil, fazla modern değil, ama gülünç, heyecan verici ve ilgi çekici olacak kadar yumuşak.

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciTapBlaze