Zombie Catchers APK MOD INDIR HILELI SINIRSIZ PARA 2022**

Buradan İndirTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 2,013,232
Geliştirici
Deca Games
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zombie Catchers ,APK MOD ,INDIR, HILELI, SINIRSIZ ,PARA 2022**,

Zombi Yakalayıcılar Hakkında

Zombi, film yapımcılarının ve oyun yapımcılarının favori konusudur. Eskiden insandılar, ancak bir virüs onları “yarı ölü, yarı canlı” bir duruma soktu, yani vücut hala normal şekilde çalışabilir, ancak bilincini kaybetti. Zombilerin tek amacı canlıları yemek ve canlıları ısırarak hastalık yaymaktır. Bildiğim tüm oyun ve filmlerin dışında zombiler hiçbir şeyden korkmazlar. Çevreyi umursamadan çekildikleri zaman ava doğru koşarlar.

Ancak, bir zombiyi korkutabilecek herhangi bir şey düşündünüz mü? Zombie Catchers MOD APK (Unlimited Money) – yayıncı Two Man and a Dog’dan Fince bir oyun stüdyosu tarafından geliştirilen son derece eğlenceli oyundaki ana karakterdir.

zombi avcısı

Zombie Catchers APK MOD INDIR HILELI SINIRSIZ PARA 2022**

Oyunun hikayesi oldukça tuhaf ve çılgın. Stupid Zombies’deki zombilere sıkıcı zombiler deniyorsa, Zombie Catchers’daki zombileri korkak zombiler olarak adlandırabilirim. Dünya, insanları kalıcı olarak yok olma riskine sokan zombi salgını tarafından harap ediliyor. Neyse ki, diğer gezegenlerden yardım aldık. A.J ve Bud – iki galaksi girişimcisi Dünya’daki zombileri yakalamayı planlıyor. Ama amaçları insanlığı kurtarmak değil, kar etmektir. nasıl? Favori bir uzaylı içeceği olan zombi sularını yapmak için zombileri kullanırlar.

Avlanma zamanı!

Zombie Catchers APK MOD INDIR HILELI SINIRSIZ PARA 2022**

Zombiler çok fazla insan beyni yemiş, şimdi onları “yeme” zamanı. Her zamanki zombi korkularının aksine, bu oyunda iki ana karakteri her gördüklerinde, zombilerin hepsi korkar ve kaçmanın bir yolunu bulurlar.

APK indir  SpotiFlyer Apk 3.6.3 Latest Version

Bu oyunda ya A.J ya da Bud’sun. Göreviniz bir seviyede gerekli olan tüm zombileri yakalamak, ardından bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Bu oyunun oynanışı bulmaca oyunlarına oldukça benzer, yani sorunu olabildiğince çabuk çözmeniz gerekiyor, işte burada zombileri zıpkınla yakalamak. İlk olarak, onları beyinleri ile saklandıkları yerlerden dışarı çekmeniz gerekir. Bir zombi yakaladığınızda, bağlanırlar ve bir balonla havaya uçarlar. Bundan sonra, meslektaşınız uzay gemisini içine sürecek ve onları yakalayacaktır. Daha fazla paranız olduğunda ağlar, elektrikli silahlar, anestezi tabancaları, tuzaklar, bombalar gibi diğer cihazları satın alabilirsiniz. Birçok farklı zombi türü vardır, ancak bu stratejinizi etkilemez.

Zombileri yakalamak için bazı ipuçları

Zombie Catchers APK MOD INDIR HILELI SINIRSIZ PARA 2022**

Silahlı zombilere dikkat edin!

Bazı zombiler üzerinize taş ya da sopa atarak birkaç saniye felç kalmanıza neden olabiliyor. Bu tür bir zombi ile karşılaşırsanız, saklanacak bir yer bulun, taş atmalarını bekleyin ve ardından onları yakalayın.

Zombileri yakalamadan önce saklan

Zombie Catchers’daki Zombiler oldukça hassastır, varlığınızı belli bir mesafe içinde tanıyabilirler. Onları tuzağa düşürmek için beyinleri düşürdükten sonra, hızla büyük bir kayanın veya ağacın arkasına saklanın. Orada olduğunuzu bilirlerse beyni yemek yerine kaçarlar ya da görünmezler.

zombie catchers apk ücretsiz indir

Zombie Catchers APK MOD INDIR HILELI SINIRSIZ PARA 2022**

Engelleyen hayvanları temizleyin

Bazı seviyelerde yılanlar ve yarasalar gibi oldukça fazla engelleyici hayvan vardır. Onlara dokunursanız, birkaç saniye felç olursunuz. Bu yüzden oyunun başından itibaren silahınız veya mızrağınızla onları temizlemeniz gerektiğini düşünüyorum. Bu, zombi yakalama sürecinizi engellemez, aynı zamanda size biraz para kazandırır.

Silahları yükseltmek bir zorunluluktur

Plütonyum oyundaki premium paradır. Bu para birimini kazanmak oldukça zordur, silahları yükseltmek veya zıpkınınız için kanca sayısını artırmak gibi özel silahlar satın almak için bundan yararlanmalısınız. Zombie Catchers MOD APK’mızda oyun, istediğiniz her şeyin kilidini açmanıza ve yükseltmenize yardımcı olmak için size sonsuz para verir. Ancak, kilidini açmak istiyorsanız her bir silahın gerekli seviyesine sahip olmanız gerekir.

APK indir  Reklamsız Youtube Apk 3.8.1.3.3 Latest Version 2023

 

Zombie Catchers’ın MOD APK versiyonu
MOD Özelliği

Sınırsız Para: Oyunun hemen başında çok paranız olacak.

Android için Zombi Avcıları MOD APK’sını indirin

Zombie Catchers iyi 2D grafiklere, basit konsola ve sevimli müziğe sahiptir. Stresli ve yorucu bir iş gününden sonra dinlenmek için bir oyun arıyorsanız oyun harika bir seçimdir. En sevdiğin içecek olan zombi suyuyla bir Starbucks mağazası açmaya hazır mısın?

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları